Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Aizsardzība pret putniem
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.294 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Aizsardzība pret putniem

Vai jums ir nepieciešams putnu aizsardzības dienests? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus putnu uzgaļu ražošanā un montāžā. Metāla uzgaļu cena pret putniem parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet sīkāku informāciju par pakalpojumiem: nelielu remontu un piegādes izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 17.395 speciālistiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Mūsu pakalpojuma galvenā ideja ir aizsargāt savu ēku no putniem, piemēram, baložiem. Pēc rūpīgas pārbaudes eksperts, lai aizsargātu pret putnu, instalē tīklus un tapas, kurās tā uzskata to par nepieciešamu. Tas novērsīs putnus zemē un samaksāt to uz jūsu jumta, balkona vai virs loga. Turklāt tehniķis var ievietot kannas, kas aizpildītas ar repelentu, kurai ir jānovērš putniem. Lai gan tam ir eksperts, lai pasargātu pret Wilio visu, kas nepieciešams putniem, lai piespiestu sevi pārvietoties, jūs vien var veikt dažas lietas, kas atturas no jebkādu nekustamo īpašumu. Savākt augļus no augļu kokiem un krūmiem, neatstājiet tos pārāk ilgi uz Zemes. Novērst piekļuvi potenciālajām vietām ligzdošanas pirms iebrucējiem tiek nokārtoti. Neatstājiet lietus ūdeni, lai koncentrātu sevi karbonādes vai citās vietās. Bieži uzdotie jautājumi Jautājums: Man ir jāmaina plānotais pakalpojumu termins. Kā to izdarīt? Atbilde: termiņš un dienesta laiks, kurā jūs tieši apgalvojat ar izvēlēto pakalpojumu sniedzēju. Vienkārši uzrakstiet savu pakalpojumu piegādātāju un apstipriniet ar viņu jaunu terminu. Jautājums: Kāds kaitīgs var būt baloži manam īpašumam? Atbilde: Pigeon trus ir skāba īpašības, kas var izraisīt ievērojamu (un redzamu) kaitējumu jūsu nekustamā īpašuma fasādei laika gaitā. To spalvas var arī galu galā bloķēt notekcaurules, kas var izraisīt ūdens plūsmu un bojājumus no ūdens. Jautājums: Izplatiet slimības baložus? Atbilde: Jā, to izkārnījumi satur visu veidu patogēnus, piemēram, salmonellas, ornitozi un pat tuberkulozi. Ir zināms arī izraisīt sēnīšu infekcijas, piemēram, histoplazmozi un kriptokokozi. ... nemaz nerunājot par troksni un haoss, kas izraisa cēloņus. J: Kāds ir labākais veids, kā novērst baložu manā ēkā? Atbilde: Vispārējā stratēģija ir pārliecinoša ēkas jumta, kā arī visas citas ligzdošanas vietas, cik vien iespējams. Parasti tas tiek sasniegts, uzstādot tapas un vadus, lai putni nav iespējami neiespējami izkraut. J: Kāds ir labākais veids, kā noņemt baložus? Atbilde: Ir nopietns risks attīstīt infekcijas slimību, apstrādājot putnu fekālijas. Tāpēc jūs varat vēlēties izmantot profesionālus baložu aizsardzības pakalpojumus, lai droši sasniegtu skartās teritorijas. Jautājums: Kā baloži tiek uzturēti pilsētas vidē? Atbilde: Atšķirībā no vispārējiem uzskatiem, izsalkuši ganāmpulki baloži nevar izdzīvot tikai uz izkliedētiem pārtikas atliekām. Tā vietā tā veicina nelielu, bet daudzgadīgo personu grupu, kurām ir pastāvīga pārtika (kukurūza, graudi utt.), Lai atgrieztos pie lielākām vietām. Un kā baloži pulcējas palielinās, palielinās arī uzbrukuma risks.