Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Renovācija un rekonstrukcija
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.295 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Renovācija un rekonstrukcija

Vai jums ir nepieciešams serviss rekonstrukcijas un renovācijas jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus nojaukšanas un mūrēšanas, grīdu nomaiņas, fasādes renovācijas un iekštelpu krāsošanas jomās. Mājas remonta un atjaunošanas izmaksas parasti ir atkarīgas no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: konsultācijas, bruģēšana un flīzēšana, mēbeļu un krāsu izmaksas, ko sniedz kāds no mūsu 32.474 mūrniekiem dotajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt renovācijas ekspertu Wilio?
Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat rekonstruēt dzīvokli vai māju, lai būtu jūsu mājās spēcīgāka, ekonomiskāka vai skaistāka, katrai rekonstrukcijai ir nepieciešami daudz pūļu un ir nozīmīgs ieguldījums. Ceļā uz sapņu korpusu, tas visiem patīk šķēle, par kuru daudzi nepieredzējuši īpašnieki saskaras. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu, pieredzējušu un kvalitatīvu piegādātāju. Pievērsiet uzmanību profesionālajam, ir drošāks nekā izpostīt rekonstrukcijas pašpalīdzība. Eksperti, kas specializējas rekonstrukcijās, ir nepieciešamā pieredze, kontrolēt pierādītus un drošus procedūras un zināt, kā strādāt ar dažādiem materiāliem. Wilio palīdzēs jums atrast piegādātāju uzticēties, lai pārveidotu savu īpašumu sapņu mājokļiem.
Kādas prasmes renovācijas eksperts ir?
Rekonstrukcijas ekspertam ir virkne prasmju, kas nepieciešama, lai pārvaldītu būvdarbus un visus ar rekonstrukciju saistīto. Tās uzdevums ir nodrošināt, lai katrs veikto rekonstrukcijas darbu aspekts un saskaņā ar piemērojamiem būvniecības likumiem un noteikumiem. Viņš zina, kā izvēlēties pareizos materiālus, procedūras un rīkus. Tas var stratēģiski plānot, koordinēt un pārvaldīt cilvēkus un resursus. Tas var praktiski piemērot dažādas inženiertehniskās un būvniecības metodes, bieži vien kontrolē funkcionālā interjera dizaina principus.
Kā es varu atrast dzīvokļu un mājas rekonstrukciju?
Pieprasījuma radīšana pēc Wilio ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast pierādītu profesionālu, lai rekonstruētu dzīvokļus un mājās jūsu apkārtnē. Wilio palīdz jums atrast ekspertu, kurš var pielāgot laiku un darīs visu nepieciešamo darbu.
Kas jādara dzīvokļa vai mājas rekonstrukcijā?
Nomainiet grīdu vai flīzes. Veiciet nepieciešamo elektrisko instalāciju un ūdens uzstādīšanu un uzstādīt jaunu vannas istabu un virtuves iekārtas. Lai gleznotu, vai māja ir krāsota ne tikai interjera, bet arī ārpusi.
Vai man ir nepieciešams rekonstruēt arhitekts?
Vairumā gadījumu arhitekts nav vajadzīgs. Ja tā ir vēsturiska ēka, arhitekts būs nepieciešams, lai kompetentās iestādes varētu sagatavot vēlamo dokumentāciju.
Cik ilgi tas uzņems rekonstrukciju dzīvokļa vai mājas?
No rekonstrukcijas garums atšķiras no katra projekta, atkarībā no darbības jomas darbu. Kontraktācijas līgums jāiekļauj sākuma datumu un pabeigšanas datumu. Rekonstruējot, tas ir nepieciešams, lai īpašnieks ir pieejams un var darīt svarīgus lēmumus darba laikā, lai stāvētu. Rekonstrukcijas laikā amatniekiem būs jābūt pieejamiem nekustamajam īpašumam parastā darba laikā.
Cik daudz ir dzīvokļa vai mājas rekonstrukcija?
Rekonstrukcijas cenas ir patiešām atšķirīgas atkarībā no īpašnieka un budžeta iespējām. Rekonstrukcijas eksperts sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, lai pareizi izlemtu, kā izmantot līdzekļus efektīvu.
Kad ir labākais laiks, lai rekonstruētu?
Iekštelpu rekonstrukcija vai pārbūve parasti var pabeigt jebkurā gada laikā. Dažas rekonstrukcijas daļas var būt atkarīgas no laika apstākļiem. Piemēram, mājas rekonstrukcijā, darbs pie pamatiem, sienām un jumtu jāaizpilda temperatūrā virs sasalšanas punkta.
Vai es varu iegādāties savus būvmateriālus rekonstrukcijai?
Protams. Tomēr mēs iesakām rūpīgi apspriest piegādātāju, ka tiks pasūtīti materiāli. Ir daudz mazu un konkrētu priekšmetu, kas ir nepieciešami, bet viegli ne aizmirst vai neizpilda precīzu veidu.
Kā tiks rekonstrukcija?
Ir daudzi mainīgie, kas ietekmē, cik ilgi strādās dzīvokļa vai mājas rekonstrukcijā. Projekta individuālie posmi ir īsi aprakstīti turpmāk. Ievada sanāksme, lai iegūtu priekšstatu par projekta darbības jomu un vietas, kur tā tiks noteikta. Priekšlikuma posms - šajā posmā Klients un piegādātājs vienojas par priekšlikumu un atjaunošanas plāniem, pēc tam abas puses paraksta līgumu. Sagatavošanas fāze - materiāli tiks izvēlēti un rekonstrukcija ir plānota. Būvniecības posms - celtniecības darbi. Visu atlikušo labojumu un apdares darbu izbeigšanas un iesniegšanas fāze - galīgais saraksts.
Kāds darbs ir daļa no rekonstrukcijas?Kas ir daļa no rekonstrukcijas
Izmaiņas telpā un veidot esošos grīdas plānus. Stāvu, flīžu, durvju uzstādīšana Virtuves un piederumu demontāža un uzstādīšana Demontāža un uzstādīšana vannasistaba sanity Wateroinstallateur darbaspēks Elektroinstalācijas darbi Gleznošana
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Ir daudzi mainīgie lielumi, kas ietekmē dzīvokļa vai mājas rekonstruēt darbu un ilgumu. Uzrakstiet uzdevumu pēc iespējas precīzāk neatkarīgi no tā, ko jūs pārbaudīs, lai precīzi būtu jūsu ideja. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Mājas renovācija un pārbūve
Albertas M.
profile image
Mājas renovācija un pārbūve
Vilhelmas E.
profile image
Mājas renovācija un pārbūve
Henrikas R.
profile image
Mājas renovācija un pārbūve
Erikas U.
profile image
Mājas renovācija un pārbūve
Alexandras Y.
profile image
Mājas renovācija un pārbūve
Jurgis B.