Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Komerctransporta noma
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.273 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Komerctransporta noma

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums komerctransporta nomas jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus komerctransporta nomai no 4m3 līdz 16m3. Preču nomas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: depozīts par transportlīdzekli, apdrošināšana, degviela, kuru nodrošinās kāds no mūsu 20.816 ekspertiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Mums ir pareizais transportlīdzeklis jums Vai jums ir nepieciešams neliels pārvadātājs vai kravas automašīna? Mūsu eksperti var iznomāt plašu lietderību un īpašu transportlīdzekļu klāstu jūsu ikdienas biznesa vajadzībām. Ar ietilpību līdz 3,5 t, ar plašiem kravas automašīnām ar bortu virsbūves un īpašiem transportlīdzekļiem, piemēram, saldēšanas piederumiem un kravas automašīnām, mūsu profesionāļu komanda rūpēsies, lai atrastu pareizo transportlīdzekli neatkarīgi no jūsu rūpniecības prasībām. Elastīgi un vieglas nomas risinājumi uzņēmumiem Jūsu uzdevums ir attīstīt savu biznesu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama piegāde uz īsu laiku, vai arī vēlaties saglabāt zināmu elastību, lai vadītu savu floti, apmācīti eksperti rūpēsies par labāko izvēli no nomas iespējām, kas atbilst jūsu situācijai. Pakalpojumi un piegādes un kravas automašīnu noma Pateicoties lielajai furgonu un kravas automašīnu noma, jūs varat viegli nokļūt, lai kur jūs dotos, varbūt jums ir nepieciešams kaut ko transportēt. Pat uz ilgu braucienu vai lielu slodzi - piegādes transportlīdzekļu noma palīdzēs jums pieskarties darbam līdz galam. Furgons un kravas automašīnas palīdzēs jums atrisināt kaut ko. Uz Wilio jūs atradīsiet zīmolus un modeļus, kas svārstās no plašiem lieliem furgoniem, lai lejupielādētu pēc ērtu mikrobusu un mikroorganizāciju ar jaudu līdz 17 pasažieriem. Lai iegūtu pilnīgu elastību un komfortu, jūs varat iznomāt piegādi uz stundu, nakti vai mēnesi. Jūs varat pievienot draiverus, un jūs varat uzņemt un nodot dažādās vietās. Elastīgas paketes skaidriem un godīgām cenām ļauj apstrādāt savu darbu bez stresa. Jūs vienmēr varat atrast savu ceļu caur lielo piedāvājumu piegādi piegādes transportlīdzekļiem. Palieciet elastīgu ar stundas īri ● Moonlight kustība - noma transportlīdzekli naktī ● Divas galvas ir labākas par vienu - pievienojiet citu vadītāju ● Paņemiet punktu un izveidojiet B punktā ● Kamēr jums ir nepieciešams - elastīgs mēnesis +