Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Slīpēšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.299 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Slīpēšana

Vai jums ir nepieciešams smilšu strūklas un slīpēšanas pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus augšējā piesārņotā slāņa mehāniskai noņemšanai, raupjot materiāla virsmu. Koksnes un metālu virsmu slīpēšanas un pulēšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatīt vairāk par pakalpojumiem: tīrīšanas līdzekļi, birstes, kompresoru noma, ko nodrošinās kāds no mūsu 22.265 speciālistiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Slīpēšanas dārza instrumenti.
Mēs savienosim jūs ar ekspertiem, kuri var beramus dārza instrumentus, tostarp asmeņus, šķēres, dlati, nažus pļāvēju uz zāles un motora zāģa. Paldies Wilio jūs varat gaidīt ātrāku un drošāku darbu dārzā. Izmantojot aprīkojumu, piemēram, failu vai dzirnaviņas, jūsu dārza rīki var strādāt kā jauni! Varat arī izmantot pļāvēja remonta pakalpojumus Wilio.
Virtuves rīku slīpēšana
Asas naži ir izšķiroši efektīvai pārtikas sagatavošanai, vai jūs gatavojat mājās vai izmantojat restorānu. Vai jūs iznīcināt jūs blunt nažu gatavošanas pieredzi? Nažu slīpēšana atjaunos jūsu nažus un gatavošana notiks vēlreiz. Ar asām asmeņiem pārtikas sagatavošana būs efektīva un bezšuvju. Mūsu pakalpojumu sniedzēji var sasmalcināt standarta griešanas nažus, galda nažus, griešanas nažus, saistītus nažus un daudzus citus griešanas instrumentu veidus.
Asināšanas darbnīcu rīki.
Mūsu pakalpojumu sniedzēji var kristīt visu veidu instrumentus darbnīcā no motora zāģiem, zāģa asmeņi uz kaltiem. Jūs pat varat lūgt Wilio asināt cirvi vai zobenu. Lai uzsvērtu darbnīcas rīku kā dzirnaviņas, failu, joslas dzirnaviņas vai slīpēšanas akmens asināšanas ierīci, ir nepieciešama īpaša iekārta. Ir svarīgi, lai semināru rīki strauji profesionāļi. Nepieredzējušās rokas var izraisīt jūsu rīkus zaudēt vairāk metāla maiņas laikā pēc vajadzības. Tas nevar notikt ar ekspertu. Vai jums ir nepieciešama palīdzība, uzlabojot vai būvējot māju? Atrodiet visu nepieciešamo ar mūsu pakalpojumiem, veidojot atjaunošanu, ūdens iekārtu, logu un durvju uzstādīšanu.
Asināšanas šķēres.
Mūsu pakalpojumu sniedzēji sasmalcina visu veidu šķēres mājas lietošanai, skolai, birojam vai frizieriem, un jūs varat baudīt precīzu un vieglu griešanu. Neizmetiet naudu, lai iegādātos jaunus šķēres katru reizi, kad tie ir nosūtīti. Pateicoties asināšanas speciālistiem, šķēres sagriež kā jaunas. Ja iespējams, vienmēr izvēlieties pakalpojumu sniedzēju ar īpašu šķēres pieredzi, jo nepareiza apvalka metode var izraisīt nelielus vai nozīmīgus šķēres bojājumus.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs pasūtīt rīkus, izmantojot Wilio?
Darbs ar neass rīkiem ir garlaicīgs un neefektīvs un neass naži vai šķēres ir murgs visiem kutiliem. Jūs arī saskaras ar nelaimes nelaimes gadījumiem, strādājot ar viņiem. Vai nav izmisums Wilio jums palīdzēs. Ievadiet savu pasūtījumu, un mēs savienosim jūs ar uzticamiem un pieejamiem pakalpojumu sniedzējiem jūsu tuvumā. Wilio jūs atradīsiet klientu atsauksmes par abrazīviem pakalpojumiem, lai palīdzētu atrast pakalpojumu sniedzēju un dod priekšroku klientiem. Kad rezervējat savus rīkus, izmantojot Wilio, jūsu atrašanās vieta nav svarīga. Mēs palīdzēsim jums atrast uzticamu servisa centru, kas ir vistuvāk jums, kur jūs esat. Wilio portāls piedāvā visu veidu steriju pakalpojumus. Atstājiet savus rīkus, tostarp dārza instrumentus, nažus, šķēres un kokapstrādes instrumentus. Sāciet, noklikšķinot uz "Ievadīt pieprasījumu", un jūs saņemsiet citātu no vērtēšanas fokusēšanas jums tuvu īsu laiku.
Kur ir pakalpojumi darbojas?
Fokusa rīkus var veikt mājās, profesionālā seminārā vai profesionālajā darbnīcā. Wilio jūs atradīsiet uzmanību savā apkārtnē, kas nāk tieši pie jums. Providers šajā jomā parasti iekasē mazāk naudas transporta izmaksām. Ja pakalpojumu sniedzējs nevar rīkoties, lai koncentrētos uz jums, nav problēmu! Rīki no jums, lai uzņemtu savu darbnīcu un dos tos atpakaļ uz jums.
Kāpēc ir instrumentu asināšanas vajadzības?
Slīpēšanas rīki palielina efektivitāti un drošību ar tām. Darbs ar neass rīku ir nogurums un garāks. Ar neass virtuves nazi nespēj strādāt vai pasaulē skaļu šefpavārs un neass dārza šķēres var kaitēt jūsu apstādījumiem, nevis palīdzēt. Darbs ar šādiem instrumentiem ir neērti un traumas apdraud jūs pirms asiem instrumentiem. Lai izvairītos no iespējamām problēmām, pasūtiet instrumentus instrumentus šodien.
Vai ir kāda robeža, cik rīku var nodrošināt pakalpojumu sniedzējs?
Nē, ar Wilio ir pakalpojumi elastīgi un pielāgoti jums. Numurs ir atkarīgs no pieprasījuma, ko ievadāt. Vienā čaulā, dažāda veida instrumenti var būt asas. Ja iespējams, lūdzu, norādiet to instrumentu skaitu un veidu, kas nepieciešams, lai koncentrētos uz katru pieprasījumu. Izmantojot šo informāciju, pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt precīzākus piedāvājumus un paredzamo darba laiku.
Vai janvāra pakalpojumi ietver arī rūsēšanas rīkus?
Jā, slīpēšanas pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt arī rūsēšanas rīku atjaunošanas pakalpojumus. Viens no veidiem, kā atjaunot šādu rīku, ir atbrīvoties no rūsas, izmantojot īpašu suku, tērauda vati vai izņemto alumīniju. Rusty rīkus var arī iemērc šķīdumā, kas rūsas. Pēc izņemšanas asmeņi var beztaras un agrāk blāvi rūsas rīki izskatīsies kā jauns pēc kāda laika.
Vai es varu nodrošināt aprīkojumu manam pakalpojumu sniedzējam?
Jā, ja jums ir rīks, lai fokusētu, nevilcinieties un ļaujiet pakalpojumu sniedzējam tos izmantot pavasara pakalpojumā. Dažos gadījumos jūs varat samazināt izmaksas. Pievienojiet savu pieejamo aprīkojumu, atklājot pieprasījumu. Tādējādi pakalpojumu sniedzēji var atklāt, vai jums ir pareizi pieejami pareizi. Pretējā gadījumā tas nodrošinās savus instrumentus saprātīgā cenu sniedzējam.
Cik ilgi notiek instruments?
Rīka slīpēšana var ilgt no 10 līdz 30 minūtēm. Darba laiks ir atkarīgs no uzdevuma diapazona, ļoti neass rīki prasa vairāk laika asināt. Lai veiktu instrumentus pēc iespējas ātrāk, labākā izvēle ir pasūtīt pieredzējušu un labi ierindotu pakalpojumu sniedzēju, izmantojot Wilio. Mūsu platforma ļauj viegli pārbaudīt speciālistu reputāciju, pirms jūs pieņemat piedāvājumu.
Kas ietver rīku rīkus?
Pakalpojumi instrumentu jomā, lai apmierinātu klientu vajadzības mājās un darba vietā. Step Eksperti var atjaunot instrumentus, ko izmanto, gatavojot, dārzkopību, koksni, frizierus un tā tālāk. Visi pakalpojumi ir pieejami ar mums! Ļaujiet mums zināt, kas jums ir nepieciešams asināt - no dārza instrumentiem, nažiem uz motorzāģiem - un mēs atradīsim jums ekspertu. Sharp rīki ļauj ātrāk un drošāk strādāt. Instrumentu asināšanas pakalpojumi palielina arī viņu dzīves laiku. Pirms tērējat naudu jauniem instrumentiem, izmantojiet fokusu. Šeit ir piemēri, kas ir pieejami Wilio.
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Slīpēšanas vs spridzināšanas: pareiza metode grīdas segumam Spridzināšanas mašīna Vai vēlaties iegūt maksimālu vai izmantot jaunu epoksīdu vai uretāna krāsu no sava darba vietas? Bet, ja grīda nav sagatavota iepriekš, šāda veida uzlabošanās nav jēgas. Agrāk, bet betona virsma ir jāizlemj, kuru metodi jūs izmantosiet. Slīpēšana vai spridzināšana. Kāda ir šīs procedūras atšķirība? Uzgalis Broky spridzināšana lielā mērā ir tieši tā, kā jūs to iedomāties. Mašīna aizdedzina tērauda lodes uz grīdas virsmas, noņem visus pārklājumus un krampjos slāņus betona. Tajā pašā laikā ierīcei ir savs izdedžu uztveršanas sistēma, kas ļauj jums savākt lielāko daļu brokeru turpmākai izmantošanai. Spridzināšanas plusi un mīnusi Spridzināšana ir brīva no ķimikālijām, tiek izveidots tikai bīstams putekļi, ko var viegli atbrīvot. Var izmantot dažādas abrazīvas, kas ir efektīvs līdzeklis betona grīdu sagatavošanai gan iekšējā, gan ārējā vidē. Tas ir salīdzinoši ātrs process, ko var kratīt grīdu īsāku laiku. Domāju, ka sprauslas radītais siltums var izraisīt dažu virsmu lipīgumu. Noņemšana no 2 līdz 3 mm klona vai 1 mm epoksīda ir efektīva. Dimanti Ar spilventiņiem vai dimantu dimantiem industriālā kvalitātē, slīpmašīnas var sasmalcināt betona virsmas, lai noņemtu slāņus betona un netīrumiem. Profesionāļiem būs putekļu uztveršanas sistēmas pēc rokām vai izmantot iebūvētu putekļu uztveršanas mašīnas, lai apstrādātu procesu kā tīrāko. Slīpēšanas dimanta priekšrocības un trūkumi Dimanta slīpēšana var noņemt biezākus slāņus sarežģītāk nekā spridzināšana. Rezultāts ir tīru vidi un lielisku betona grīdu vai marmora kvalitāti. Tomēr ilgāks laiks ir nepieciešams, lai sasniegtu efektu, kas var būt dārga. Par rupjiem slāņiem, plāksnēm un diskiem var valkāt un aizstāt tos. Dimanta dzirnaviņas var būt bojāti, ja tie nonāk saskarē ar betona metāla skrūvēm vai locītavām.