Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Uzkopšana

Vai meklējat profesionālu sanācijas un nojaukšanas darbu? Šajā kategorijā mums ir 23.632 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc

32.326 reģistrēti profesionāļi

85.302 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Uzkopšana

Vai jums ir nepieciešams sanācijas un nojaukšanas pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus netīrumu likvidēšanā, dažādu materiālu dziedēšanā, sabrūkošu priekšmetu tīrīšanā. Sanācijas un nojaukšanas darbu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: nojaukšanas tehnikas noma, nojaukšanas instrumenti, ko nodrošina kāds no mūsu 23.632 speciālistiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas

32.326 reģistrēti profesionāļi

85.302 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc nolīgt speciālistu nojaukšanu, izmantojot Wilio?
Meklējat demontāžas pakalpojumus? Demontāžas eksperts efektīvi atsavina iekšējās un ārējās ēkas vai, piemēram, noņem flīzes savā nekustamajā īpašumā. Tai ir pieredze ar nojaukšanas rīkiem, lai visas nojaukšanas tiks veiktas droši un saskaņā ar noteikumiem, lai jūs varētu turpināt nākamo projekta posmu. Pievienojiet savu projektu WILIO, un mēs savienosim jūs ar labākajiem vietējiem demontāžas uzņēmumiem. Vienkārši paskaidrojiet, kas jums ir nepieciešams, lai nojauktu, ja ir nepieciešams to darīt un vai materiāli ir jāsaglabā vai jāiznīcina.
Kas ir demontāžas pārdevējs?
Apmācīts nojaukšanas piegādātājs droši demontāžas dažādas un pagaidu struktūras. Demolitions var veikt sākumā visvairāk rekonstrukciju sākt ar darbu.
Kādi ir kopīgie nojaukšanas veidi?
Demontāžas speciālisti parasti nojauc, izjauc un noņem vannas istabas, flīzes, nojumes un sienas. Viņi parasti atsavina atkritumu vai atkāpšanās materiālu pārstrādei.
Kādi ir kopīgie instrumenti un metodes, ko izmanto nojaukšanas uzņēmumi?
Jūsu demontāžas piegādātājs izvēlas atbilstošus instrumentus un paņēmienus atkarībā no jūsu objekta lieluma un atrašanās vietas, bet visbiežāk izmantotās metodes ir dekonstrukcija vai mehāniska nojaukšana. Dekonstrukcija tiek veikta ar rokām, izmantojot sekundes, patversmes un skrūvgrieži, bet mehāniskās demolitions ietver lodes, buldozeri un ekskavatori.
Vai ir kādi likumi vai atļaujas, kas varētu ietekmēt nojaukšanu?
Jā. Atļaujas lēmumu ietekmē tādi faktori kā vide, kultūras mantojums un nojaukšanas ietekme uz teritorijas izskatu. Demontāžas licences un atļaujas regulē valdības likumus un pašvaldības.
Cik tas maksā nolīgt nojaukšanas darbu?
Vidējās nojaukšanas izmaksas parasti ir no 60 līdz 80 eiro par kvadrātmetru. Jūsu demontāžas piegādātājs var iekasēt vairāk vai mazāk atkarībā no darba sarežģītības, mehāniskās nojaukšanas rīka nomas izmaksas, laiks, kas nepieciešams, lai nojauktu un vai jums ir nepieciešams noņemt atkritumus.
Kas ietver nojaukšanas pakalpojumu?
Demontāžas eksperti noņem iekšējās un āra konstrukcijas, flīzes un bruģakmens, roku vai izmantojot lielākas mašīnas, piemēram, ekskavatori un buldozeri. Ja jums ir nepieciešams atbrīvoties no ēkas, informācija uzzinās, kad pasūtīsiet nojaukšanas pakalpojumus, izmantojot Wilio.
Pakalpojums

Brūces
Vai jums ir nepieciešams noņemt dārza sienas, iekšējās sienas vai kolonnas? Ātri piegādātājs nobriedusi un noņem gruvešus. Atkarībā no sienas lieluma un atrašanās vietas jūsu eksperts darbosies vai nu ar rokām vai lietošanas iekārtām, piemēram, maisu. Ja ir nepieciešamas specializētas mašīnas, viena kvalificēta mākslā apspriedīs īpašuma piekļuvi un mašīnas izmaksas un papildina jūsu cenu aprēķinu. Ja siena ir izgatavota no ķieģeļu vai koka, lūdzu, ņemiet vērā piegādātāju, lai saglabātu un atkārtoti izmantotu materiālus.
Vannas istabas vilkšana
Vai jūs gatavojaties atjaunot vannas istabu? Tad jums ir jānostiprina pašreizējā vannas istaba. Demontāžas vannas istaba ietver demontāžas izlietnes, vannas, dušas, tualetes, flīzes un sienas. Demontāžas eksperts var atbrīvoties vai saglabāt tos nomātai noliktavai par maksu. Pēc nojaukšanas amatnieki, kuri var atjaunot vannas istabu, lai atkārtoti izmantotu sanitāros un materiālus, kurus esat nolēmis saglabāt.
Flīzes noņemšana
Nodrošināt profesionāli noņemot flīzes, lai nodrošinātu jūsu mājas aizsardzību un veselību no putekļiem un bīstamiem atkritumiem. Ja vēlaties atstāt flīzes, piegādātājs ar āmuru, kaltiem un skrāpjiem piesardzīgi noņemiet off. Ja flīzes var izmest, tas izmantos āmuru vai lodi. Neatkarīgi no noņemšanas metodes, flīžu profesionālā noņemšana izraisa minimālu kaitējumu pamata virsmai. Demontāžas piegādātājs var piedāvāt arī virsmas apstrādi, lai tā būtu gatava jaunām flīzēm. Pirms aiziešanas, teritorija un (ja tas ir iekļauts nojaukšanas cenā) aizņem šķelto flīžu ar jums.
Patvēruma noņemšana
Ja jums ir nepieciešams ļaut metāla vai koka patversmēm, jūs, iespējams, ir nepieciešams vairāk nekā viens nojaukšanas darbinieks un piegāde vai konteiners atkritumiem, kas rodas radušos atkritumus. Kad jūsu piegādātājs nonāk pie vietas, patversme, materiāli, piemēram, metāla ņem lūžņi un atkārtoti izmantojami materiāli saglabā. Daži nojaukšanas darba piegādātāji ņem vērā, nosakot darba cenu, tāpēc ir labi sniegt fotogrāfijas un tik daudz sīkāku informāciju par to, ko jūsu patversme ir veidota.