Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Pajumtes un nojumes
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.274 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Pajumtes un nojumes

Vai jums ir nepieciešams patversmes pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus patversmju fokusā, projektēšanā un būvniecībā. Lapeņu un lapenes cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: transporta izmaksas, rakšanas darbi un instrumenti, ko nodrošina viens no mūsu 27.885 galdniekiem šajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver montāžas un remonta pakalpojumu patversmi?
Šie pakalpojumi ietver visu, kas nepieciešams, lai izveidotu jaunu ārējo patvērumu dārzā vai pagalmā vai remontā esoša patversme. Mūsu pakalpojumu sniedzēji var novērtēt, vai remonts ir iespējams un izdevīgi vai vai tas nav labāks patvērums, lai noņemtu un atbrīvotu to, lai atbrīvotu jaunu vietu. Mūsu portālā jūs atradīsiet pakalpojumu sniedzējus, lai palīdzētu jums izveidot jaunu patvērumu un atgūt vecu.
Patvēruma novērtēšana un remonts
Šis pakalpojums ir lēta iespēja, kas jāņem vērā pirms vecās pajumtes iznīcināšanas. Mūsu pakalpojumu sniedzējs var apskatīt jūsu pajumti un redzēt, vai un kādi remonti ir nepieciešami. Ja konstrukcija prasa vieglāku remontu, piemēram, Jumta remonts, pakalpojumu sniedzējs jūs aizvedīs ar ieteicamajiem remontdarbiem un nepieciešamajiem materiāliem. Ja šie materiāli ir pieejami, tie veiks nepieciešamo remontu un patvērumu būs izturīgāka pret nākotnes bojājumiem.
Vecā patversmes demontāža un apglabāšana
Ja patversme vairs nav dzīvotspējīga un nepalīdzēs viņam vai remontēt, mūsu pakalpojumu sniedzējs var arī ieteikt iespēju demontēt un iznīcināt. Šī iespēja ir laba izvēlēties, vai esat nolēmis izveidot jaunu patvērumu. Pakalpojumu sniedzējs demontāža un apglabāšana vecā patversme un atstāj pamatus jaunam. Tā var arī noņemt bāzes, ja vēlaties ievietot jaunu patvērumu citur vai ja tie jau ir nelietojama stāvoklī. Sienas, durvis, izolācija un citas atliekas tiek noņemtas no jūsu zemes gabala un uzglabā atkritumu grozi iznīcināšanai.
Jauna patvēruma uzstādīšana
Jums ir vairākas iespējas remontēt patvērumu, kā to var atjaunot. Bet jūs vēlaties, lai izveidotu patvērumu pilnīgi no sākuma? Norādiet konkrēti, kāda veida patversme jūs interesē. Uzstādīts patversme ir vienkārša montāža un lētāka, unontached prasa vairāk laika, rīku, iekārtu un celtnieku ar kvalifikāciju un liemeņiem galdniecības un būvniecības jomā.
Pēdējie rediģēšana
Daži pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt papildu pakalpojumus pievilcīgam, pabeigt savu saliekamo patvērumu. Kā par jauno mēteli vai reljefa ārstēšanu savā apkārtnē? Wilio jūs atradīsiet ekspertus par visu!
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nomāt kapteini, lai izveidotu patvērumu / lapeni, izmantojot Wilio?
Vai jums ir vecs, bojāts patversme / bower jums ir nepieciešams atjaunot? Vēlaties izveidot pavisam jaunu dārza lapeni ar oriģinālu dizainu? Wilio jūs atradīsiet meistarus, kas atbilst visām jūsu vēlmēm. Pasūtiet šo pakalpojumu ar mums ir finansiāli izdevīga, laika taupīšana un ērta. Patvēruma, tostarp montāžas un būvniecības, remonts ir izaicinošs uzdevums. Tomēr Wilio palīdzēs jums atrast ērtu Kutilu, kurš var noteikt vai veidot patvērumu saprātīgā laika posmā, un jūs varat koncentrēties uz visu pārējo. Ievadiet pieprasījumu pēc mūsu platformas un atstājiet darbu vienā no mūsu pakalpojumu sniedzējiem. Pieprasījums, lūdzu, sniedziet visas detaļas, piemēram, patvēruma veidu, adresi un ideālu laika grafiku. Pakalpojumu sniedzēji sazināsies ar jums bez maksas un sāk strādāt tūlīt pēc vienošanās. Sāciet ar savu sapņu patversmes remontu vai būvniecību un izmantojiet WILIO!
Kādas ir pasūtīšanas pakalpojumu sniedzēja priekšrocības apkopot un remontēt pajumti?
Ja jūs nolemjat pasūtīt savu pakalpojumu sniedzēju, jums nav jātērē laiks, lai veiktu šo prasīgo uzdevumu. Jūs varat plānot citas aktivitātes un izvairīties no problēmām ar smago priekšmetu pacelšanu un traumu risku, kas var rasties, izmantojot rīkus.
Vai man ir nepieciešams nodrošināt savus instrumentus un aprīkojumu patvēruma uzstādīšanai un labošanai?
Instrumentu un iekārtu nodrošināšana nav obligāta. Pakalpojumu sniedzējiem bieži nāk ar saviem rīkiem un aprīkojumu, lai veiktu konkrētu pakalpojumu, un viss, kas jums ir jāpiegādā to remonta materiālu, montāžu vai būvniecību. Tomēr, ja jums ir daži rīki vai īpaša iekārta, kas varētu atvieglot darbu, jūs varat tos aizņemties ar pakalpojumu sniedzējiem.
Cik ilgi tas aizņem montāžas vai remonta patversmi?
Laiks, kas nepieciešams, lai veiktu šos pakalpojumus, ir atkarīgs no darba veida un sarežģītības. Ja jūsu patversmei ir nepieciešami nelieli remontdarbi, ir iespējams būt pietiekami vienas dienas. Ja šī ir sarežģītāka montāža, jūsu pakalpojumu sniedzējam būs nepieciešama minimālā nedēļa.
Vai pakalpojumu sniedzējs var man palīdzēt ar montāžas un remonta patversmi?
Jā, ja jums ir nepieciešama palīdzība ar montāžu, remontu vai būvniecības patversmi, jūs varat nolīgt vienu no mūsu pakalpojumu sniedzējiem, lai palīdzētu. Ja jūs veicat uzņēmējdarbību un pārdotu šos pakalpojumus, varat arī nomāt mūsu pakalpojumu sniedzējus jebkurā laikā, kad jums ir nepieciešamas gudras rokas. Vienmēr norādiet, kāds darbs no jums nepieciešama pakalpojumu sniedzēja.
Kāpēc ir svarīgs pajumtes remonts?
Patvēruma vērtības samazināšanās tā nav uzturēšana, ir nākotnes risinājumi. Dārza instrumenti un iekārtas, kas uzglabātas slikti uzturētajā patversmē, bieži nolieto kukaiņiem un grauzējiem, par kurām šāda patversme bieži vien mājās.
Vai es varu noteikt patvērumu tikai?
Jā, jūs varat arī noteikt savu pajumti, bet darīt tikai tad, ja jums ir nepieciešamās prasmes, pieredze un rīki. Īstenošanas remonts Patvērums ir ok, ja tie ir mazāki, un to var izdarīt vienā dienā un pirms viņi ierodas lietus un traucēt savu darbu. Ja jūsu darbs šķiet pārāk grūti, vai jums nav laika, mēs iesakām nolīgt vienu no mūsu pakalpojumu sniedzējiem.