Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Dušas vai vannas uzstādīšan
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.272 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Dušas vai vannas uzstādīšan

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums dušas, vannas vai dušas kabīņu uzstādīšanas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus dušu vai vannu fokusēšanas, transportēšanas, uzstādīšanas un uzstādīšanas jautājumos. Dušas uzstādīšanas cena vannas istabā parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: pēcgarantijas serviss, hermētiķis, blīve, nelieli remontdarbi, ko nodrošina kāds no mūsu 26.749 uzstādītājiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs pasūtīt ekspertu, lai instalētu dušas caur Wilio?
Jūs vēlētos, lai uzlabotu savu māju, bet jūs baidās no laika un tehniski pieprasot instalēšanu? Nav izmisums. Wilio portāls palīdzēs ātri atrast dušas uzstādīšanas ekspertu, vienkārši un lielās cenās. Mūsu pakalpojumu sniedzēji sniedz instalāciju, lai sniegtu ieteikumus no citiem īpašniekiem, lai padarītu jūsu jauno dušas bruņinieku izmantot labāko. Vai jūs vēlaties meklēt pakalpojumu sniedzēju tieši tagad? Tas darbojas šādi: Sāciet, noklikšķinot uz pogas "Ievadīt pieprasījumu" un aizpildiet veidlapu. Lūdzu, sniedziet vēlamo datumu un citus datus, piemēram, jūsu dušu modeli. Oneedlho parādīs jums cenas, kā arī klientu vērtējumu. Kad jūs atradīsiet cenu, jūs esat taustiņi, lai apstiprinātu savu terminu, un mūsu pakalpojumu sniedzējs sāk sagatavoties jūsu ceļam uz jums. Viss nepieciešams, lai instalētu jaunās dušas vienmēr celt mūsu ekspertus. Tātad jums nav jāuztraucas, ja nejauši garām kādu instrumentu. Vienkārši parādiet šo pakalpojumu sniedzēju, kur ir vieta jūsu jaunajai dušai un jaunam stūrim būs laiks.
Vai es varu instalēt savu dušu sev?
Ja instalējat pilnīgi jaunu dušu, jums ir nepieciešams sertificēts uzstādītājs vai elektriķis, kas zina šīs ierīces un atbilstošus veidgabalus. Labākā izvēle vienmēr ir speciālists / santehniķis, kas garantē drošu armatūras un elektronisko ierīču uzstādīšanu.
Kas var sniegt man dušu?
Tā var darīt vai nu sertificētu santehniķi - un vienkārši atrast wilio. Tie palīdzēs jums uzstādīt, inovācijas vai iekārtas kontroli un pārliecinieties, ka duša darbojas pareizi.
Kā es varu atrast šo pakalpojumu sniedzēju?
Lai atrastu ekspertu, instalējot dušas kabīni, noklikšķiniet uz pogas "Ievadīt pieprasījumu" un aizpildiet veidlapu. Dažas minūtes jūs saņemsiet pārskatu par pakalpojumu sniedzējiem, un jūsu duša būs gatava lietošanai.
Kas man ir nepieciešams, lai instalētu dušas stūra?
Lai bagātinātu savu moderno dušu, jums būs galvenokārt nepieciešams, lai piegādātu ūdeni ar pietiekami spēcīgu spiedienu. Ir svarīgi arī būt sūknis, kas atrodas netālu no ūdens tvertnes, ūdens caurules, karstā ūdens rezervuāra, elektroapgādes un drenāžas. Elektroniskajai dušai ir nepieciešama arī sajaukšanas vārsts un termostata kontrole, ka jūs varēsiet iestatīt ūdens temperatūru.
Pakalpojums
Kas ietver dušas uzstādīšanas pakalpojumu?
Šī pakalpojuma sniedzēji no Wilio spēj instalēt pavisam jaunus dušas, bet arī aizstāt vecās vienības. Daudziem pakalpojumu sniedzējiem ir uzstādītājs vai elektriķis sertifikāts. Pirms atverat tos caur durvīm, Wilio pārbaudīs viņu pieredzi un kvalifikāciju, lai aizsargātu jūsu mājsaimniecību pirms iespējamām briesmām. Pat ja specifika var atšķirties, jūs atradīsiet tālāk norādīto informāciju, lai sagaidītu no tipiskas dušas uzstādīšanas:
Instrumenti un aprīkojums
Ja ievadāt pasūtījumu kādam no mūsu WILIO pakalpojumu sniedzējiem, jums nav jābūt darbam, lai veiktu darbu. Viņi ierodas ar saviem rīkiem, cita starpā ar urbjmašīnu, cauruļveida griezēju un urbjiem uz mūra. Ja tas būs nepieciešams, lai iegādātos visus papildu instrumentus. Ja vēlaties ietaupīt laiku, mēs iesakām sniegt pakalpojumu sniedzējam norādīt, kas var būt duša. Tas palīdz viņiem sagatavot nepieciešamo instrumentu kopumu šim darbam.
Duša virtuves instalēšana
Dušas instalēšana sāk noteikt pozīciju, kur jaunajai vienībai ir stāvēt. Ir nepieciešams arī norādīt vēlamo augstumu, lai būtu dušas galva, it īpaši, ja jums ir bērni vai ja kāds ir īpaši augsts vai zems. Pēc tam mūsu eksperts novērtēs, vai ūdens padeve ir pietiekama jaunajai ierīcei (parasti galvenā ūdens padeve ar 15 mm diametra cauruli). Pēc tam tas iezīmē sienas atveres un urbju atvēršanu dušas galvas savienojumu ar galveno vārstu, sagrieziet cauruli un ievietojot to urbtā atverē, krānu un T-locītavu stiprinājumu un sienas dušu. Visbeidzot, vadītāji ar ierīci un pārbauda, ​​vai duša darbojas pareizi. Tad tikai pietiekami, lai pārbaudītu dušu sevi un baudīt priekšrocības mūsdienu dušu.