Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Nodokļu deklarācija
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.273 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Nodokļu deklarācija

Vai jums ir nepieciešams nodokļu deklarācijas pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus PVN deklarāciju, iedzīvotāju un uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju, automobiļu nodokļa deklarāciju apstrādē. Nodokļa nodokļa cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: rakstiskus paziņojumus par nodokļu jautājumiem, paziņojumus par nodokļu un nodevu termiņiem, informāciju par aktuālajām izmaiņām nodokļu likumdošanā, ko sniedz viens no mūsu 1.546 ekspertiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Kādi nodokļu konsultāciju pakalpojumi var pasūtīt?
Kas ietver nodokļu konsultācijas?
Nodokļu ieteikumu atrašana pie manis ir labākais veids, kā nodrošināt, lai jūs piemērotu visus attiecīgos atskaitījumus un ņemtu minimālu nodokļu attiecīgi. saņēma maksimālo kompensāciju no nodokļu deklarācijas. Nodokļu konsultanti piedāvā sanāksmes personīgi, pa tālruni vai e-pastu. Daudzi vietējie nodokļu konsultanti nodrošina arī mobilos pakalpojumus un var tikties mājās vai citā vietā.
Nodokļu deklarācijas vienīgajiem tirgotājiem un atsevišķām profesijām (fiziskām personām)
Nodokļu deklarācija par fizisko personu ienākuma nodokli ir salīdzinoši vienkāršs jautājums. Kā nopietni, jums būs jāsniedz informācija par jūsu ienākumiem un darba izdevumiem, piemēram, darba instrumentiem vai biroja iekārtām. Tad pārējais padarīs jūsu padomdevēju. Jūsu padomnieks varēs konsultēties ar visām konkrētām nodokļu atskaitīšanas prasībām, kas pieejamas jūsu profesijai. Tā arī pasūtīs iespējamu nodokļu deklarācijas iesniegšanas vai papildu vai sniegšanas kavēšanos. Pēc nodokļu deklarācijas pabeigšanas jūs varat iesniegt jūs vai savu padomdevēju fiziski nodokļu birojā vai elektroniski, ar savu parakstu atbilstošā formā.
Nodokļu deklarācijas uzņēmumiem (juridiskām personām)
Nodokļu konsultanti ir eksperti, lai sagatavotu nodokļu deklarāciju un finanšu pārskatus uzņēmumiem. Kā speciālisti uzņēmumu nodokļi zina, kādi atskaitījumi ir atskaitāmi. Nodokļu deklarācijas pabeigšanas process ir līdzīgs fiziskām personām.
Nodokļu deklarācijas investoriem
Ja jūs ieguldītājam nekustamajā īpašumā vai vērtspapīros, nodokļu deklarācijā būs jauna dimensija jums. Īpaši ieteicams ir nodokļu plānošana. Specializētais nodokļu grāmatvedis jūsu apkārtnē var palīdzēt jums maksimizēt atgriešanos, ja esat ieguldītāji nekustamajā īpašumā. Viņi sniegs konsultācijas kapitāla ieņēmumu nodokļa, negatīvo pārnesumu un pat laika grafikus mēbelēm un piederumiem jūsu nomas jomā. Tās var arī sniegt jums īpašas nodokļu konsultācijas un finanšu prognozes, ja jūs apsverat ieguldījumu aktīvu pirkšanu vai pārdošanu.
Citi nodokļu pārskati
Papildus ienākuma nodokļiem, citiem nodokļiem, piemēram, pievienotās nodevas (PVN), mehānisko transportlīdzekļu nodoklis, akcīzes nodoklis konkrētiem preču veidiem vai vietējiem nodokļiem. Nodokļu konsultants jums ar individuālo nodokļu skaidrojumu, to juridiskās prasības un paziņojumi noteikti tas patīk.
Darījumu konsultēšana
Ja jūs apsverat ieguldījumus aktīvos vai uzņēmuma iegādes / pārdošanas (darījuma), jums ir nepieciešams nodokļu konsultācijas, kas pielāgotas jūsu apstākļiem. Īpaši apmācīti padomdevēji ar kvalitatīvu pieredzi ieteiks Jums vislabāko risinājumu nevajadzīgi ierasties par jūsu finansēm. Meklējiet jebkāda veida nodokļu konsultācijas netālu no Wilio.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt nodokļu konsultantu, izmantojot Wilio?
Vai meklējat palīdzību ar nodokļu konsultācijām jūsu apkārtnē? Ienākuma nodoklis var būt mulsinoši un nomākti, ja jūs to skaitīt pats. Attiecībā uz visiem noteikumiem, kas attiecas uz ienākumiem, jums jāatzīst, un atskaitījumi jūs varat izmantot, var aizņemt stundas, lai atrastu to pats. Tāpēc lūdziet palīdzību ar savu ekspertu nodokli. Atrodiet sev savu nodokļu konsultantu, lai varētu sniegt nodokļu deklarāciju ar pareizu informāciju un pieprasīt nodokļu atskaitījumus, kas jums ir tiesības. Labākā vieta, kur atrast nodokļu konsultantu, ir Wilio. Wilio jūs atradīsiet nodokļu konsultantus, kas specializējas dažādos nodokļu pakalpojumos, no nodokļu deklarācijām par vienīgo tirgotāju (fizisko personu) un mazo uzņēmumu, lai visaptverošu liela mēroga un investoru piešķiršanu. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, ko jūs meklējat, un salīdzināt kvalificētu nodokļu konsultantu piedāvājumus, lai palīdzētu jums orientēties uz noteikumiem un ietaupīt nodokļus.
Kāda ir atšķirība starp nodokļu konsultantu un grāmatvedi?
Grāmatvedis ir grāmatvedības speciālists, kas ir arī viens no nodokļu deklarācijas dokumentiem. Tomēr grāmatvedim vairs nav jābūt eksperts, lai sagatavotu nodokļu deklarācijas. Nodokļu konsultants ir eksperts nodokļu jautājumos. Tai ir jāsagatavo stingri testi, ka tikai 20-30% kandidātu var veiksmīgi rīkoties. Tikai tad adepli ir rakstīts uz nodokļu konsultantu palātu un var sākt veikt šo profesiju. Nodokļu konsultants ir tiesīgs apstrādāt nodokļu deklarāciju, kontroles ziņojumu un visu pārējo attiecas uz nodokļiem. Tai ir obligāta apdrošināšana, tādēļ, ja veidlapas ir kļūdas, par kurām finanšu birojs piešķir naudas sodus, segt savu apdrošināšanu.
Man vajag nodokļu konsultantu vai es varu saņemt nodokļu deklarāciju vienatnē?
Varbūt jūs domājat, ka jūs ietaupīsiet naudu savā reģistratūrā, bet jūs varat sagatavoties ilgtermiņā. Pieredzējis nodokļu konsultants var nodrošināt, ka jūsu nodokļu deklarācija ir nevainojama un ietaupa jūs no nodokļu kontroles un iespējamiem sodiem un sodiem. Viņa pieredze arī palīdzēs jums ietaupīt nodokļus likuma iespējām.
Kad ir labākais, lai iesaistītu nodokļu konsultantu?
Nolīgt nodokļu konsultantu, jums noteikti ir iepriekš pirms nodokļu deklarāciju iesniegšanas juridiskajiem nosacījumiem, i. finanšu gada beigās. Tomēr vislabāk ir konsultēties ar nodokļu ekspertu finanšu gada laikā, ja jums ir nepieciešams īpašs ieteikums nodokļu plānošanā. Jums būs pieejams pietiekamā avansa vērtīgu padomu strukturējot savus ieņēmumus, izdevumus un ieguldījumus, lai samazinātu nodokļu saistības.
Kā es varu sagatavoties tikšanās ar savu nodokļu grāmatvedi?
Jo īpaši ir nepieciešams, lai būtu atvērts jūsu nodokļu konsultantam. Tas ir kā jūsu aizstāvis nodokļu programmai. Pirmkārt un galvenokārt, jums vajadzētu atklāti pastāstīt viņam par savu faktisko ienākumu, nodokļu ietekmes darbības, bet arī par saviem plāniem un ambīcijām. Pēc tam, šajā procesā jums būs jāapkopo visa informācija par jūsu ienākumiem un izdevumiem par gadu.
Kā atrast nodokļu konsultantu?
Labākais veids, kā atrast kvalitatīvu nodokļu konsultantu savā apkārtnē, ir ievadīt savu pieprasījumu pēc Wilio. Jūs saņemsiet kvalificētu konsultantu piedāvājumus kopā ar savām atsaucēm un par pieņemamu cenu. Labākie nodokļu konsultanti vienmēr sākas, lūdzot dažus jautājumus, lai labotu jūsu situāciju un nepieciešamību.
Cik maksā nodokļu konsultācijas?
Tipiska nodokļu konsultanta cena par tirgotāja (fiziskās personas) nodokļu deklarācijas sagatavošanu un iesniegšanu ir aptuveni EUR 50. Izmaksas juridiskām personām, i. Uzņēmumi jau ir augstāki un ir atkarīgi no jūsu nodokļu jautājumu sarežģītības - ienākumu veidiem (piemēram, no uzņēmējdarbības, no autortiesībām, nekustamo īpašumu, kapitāla ieguldījumiem) un atskaitāmiem priekšmetiem, kas jūs segs, un jūs vēlaties tos izmantot.