Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Terases būvniecība
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Terases būvniecība

Vai jums ir nepieciešams serviss terases būvniecības jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus terases un betona plātnes pamatnes sagatavošanai, konstrukcijas montāžai un nostiprināšanai, grīdas ieklāšanai, enkurošanai un balstu montāžai, jumta montāžai. Cena par verandas izgatavošanu pie mājas parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet plašāku informāciju par pakalpojumiem: otas, krāsas un lakas vai instrumentus, ko piedāvā viens no mūsu 24.576 celtniekiem kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Ko veidotāji ir terase?
Terase instalē Stollars un terases celtnieki, kuri zina, kā ievietot plāksnes vienmērīgi un salabot tos stāvēt laika pārbaudē. Tie palīdzēs jums sasniegt vēlamo dizainu savā dārzā, vienlaikus nodrošinot, ka jūsu terase ir nodrošināta, it īpaši, ja tas ir uzstādīts ap baseiniem. Santehniķi terases var specializēties vienā terasē vai īpašos terases materiālos. Tie satur:
Cietkoksnes terases
Ja jums patīk dabiskais koka izskats, nekas nesāpīs cietkoksnes terasi. Šāda terase, kas būvēta no kvalitatīvas koksnes ilgst daudzus gadus, bet prasa regulāru apkopi, lai izvairītos no atmosfēras bojājumiem. Trūkums ir tas, ka instalācija var aizņemt ilgāku laiku.
Priežu terases
Modificēts priede, lai gan tas nav tik spēcīgs vai izturīgs nekā cietkoksnes, joprojām ir populāra izvēle terasēm, kuru uzstādīšana ir vieglāka un lētāka. Ja jums nepatīk spilgtas priedes izskats, var krāsot jebkurā vēlamajā krāsā. Pine ir aizsargāts no puves, sēnēm un termītiem, bet tas būs nepieciešams reizi gadā naftas.
Kompozītu terases
Kompozītu terases apvieno koka šķiedras ar pārstrādātu plastmasu un nodrošina dabisku koka terases bez apkopes. Šī spēcīgā grīda ir izturīga un izbalēšana, neuzkarsies un ir pretaizsargs, tāpēc tas ir ideāls, piemēram, uz baseinu. Āķis parasti maksā vairāk nekā cita veida terases.
Fibercijas terase
Betona plāksnes izgatavotas no šķiedru cementa ir alternatīva, ko var veidot ar jebkuru izskatu, kuru vēlaties dārzā. Tāpat kā saliktās terases, tās ir zemas apkopes un ir izturīgas pret siltumu, mitrumu un kaitēkļiem.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc grāmatu celtniekiem Terrás caur Wilio?
Laika ziņas Slovākijā ir patīkama lielāko daļu gada un ļauj jums to izmantot lielā mērā ārējā telpā. Vai jums ir pietiekami daudz vietas dārzā? Jūtieties brīvi stāvēt tuvu terasei, kas kļūs par populāru vietu ne tikai jūs, bet arī jūsu draugi un viesi. Ja neesat pieredzējis galdnieks, jums būs nepieciešama palīdzība no profesionāla, uzstādot jaunu terasi. Neatkarīgi no tā, vai jūs apmainīsieties ar veco, nolietoto terasi vai plānu par kopējo jauno cietkoksni, kompozītu terasi vai betonu, Wilio jūs atradīsiet pieejamus vietējos terases ekspertus. Lielākā daļa mūsu terases ražotāju strādā neatkarīgi no lieliem uzņēmumiem, kas saglabā zemas izmaksas, bet ne uz kvalitātes rēķina. Lasiet galdniekus un celtnieku terases tuvu jums no iepriekšējiem apmierinātajiem klientiem un atrast kādu, jūs varat uzticēties, lai padarītu jūsu sapņu terase kļūst par realitāti. Jūtieties brīvi ievadīt šo uzdevumu šodien ar cenu, kuru esat gatavs maksāt. Tad vienkārši gaidiet izvēlnes un izvēlēties visizdevīgāko.
Vai nepieciešama terases atļauja?
Terase ēka lielākoties nav nepieciešama īpaša būvatļaujas. Ja jūs plānojat veidot savu zemi, un grīdas plāns nepārsniedz atbilstošo platību, nav nepieciešams pieteikties būvniecības atļaujai. Ja vēlaties koka terasi ar pergolu un stiklotu jumtu, tas būs labāk informēts par kompetento celtniecības biroju, vai tas nepieprasīs pieprasījumu būvēt atļauju. Ir labi, lai nepietiekami apstiprinātu un neļaujiet šo soli, izmantojot jebkādas komplikācijas.
Kādu materiālu izmanto terasēm?
Visi pieejamie materiāli, kas tiek izmantoti, lai būvniecībai terases, ir viņu plusi un mīnusi par tiem, kas ir atkarīgi no vēlamā izskata un no praktiskiem vai drošības aspektiem. Kompozītu terases ir populāra alternatīva koksnei, jo tās ir vieglāk saglabāt, bet daudzi cilvēki dod priekšroku tikai dabīgai koksnei.
Kāda veida terase ir piemērota biežiem meža ugunsgrēkiem?
Ja jūs dzīvojat apdraudētā ugunsgrēkā, koka un kompozīta terasē ir alternatīvas. Ugunsdrošie piederumi ietver alumīniju, cementa šķiedras un betona terases. Tos var veidot, lai atgādinātu tradicionālās koka terases.
Cik ilgi notiek terases ēka?
Cik ilgi notiek terases ēka? Laiks, kad terases būvniecības projekts aizņem atkarīgs no tā lieluma un sarežģītības. Tas var aizņemt no dažām dienām līdz dažām nedēļām. Nav paredzēts, ka papildus dējējvietēs tas var ietvert arī celmu atveru izrakumus un substrāta vai betona uzstādīšanu, lai atbalstītu terasi.
Kādas ir terases izmaksas?
Terase Cena mainās atkarībā no terases veida, kuru izvēlaties, uzstādīšana un citi faktori. Jūsu piegādātājs sniegs jums aprēķināto citātu, ko var salīdzināt ar citiem uzņēmumiem.