Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Flīžu ieklāšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.521 reģistrēti profesionāļi
92.255 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Flīžu ieklāšana

Vai jums ir nepieciešams serviss bruģēšanas jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus uzmērīšanai, sākotnējās grīdas noņemšanai, virsmas izlīdzināšanai, jaunas grīdas ieklāšanai. Grīdas ieklāšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: izlīdzināšana, hermētiķis, blīve un līstes, ko nodrošina kāds no mūsu 26.695 bruģakmeņiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Kā darbojas flīzes un flīzes, izmantojot Wilio? 1. solis: atveriet tīmekļa lapu vai mobilo lietojumprogrammu Wilio, atrodiet flīzes un flīžu pakalpojumu un ievadiet savu pieprasījumu - vairākos vienkāršos spiedpogos un aprakstiet to, kas jums nepieciešams. 2. solis: īsā laikā jūs saņemsiet potenciālu darbvirsmu no apkārtnes, kas ir ieinteresēti realizēt savu projektu. Jūs varat sazināties ar potenciālajiem disperģētājiem tieši Wilio platformā, konsultējieties un izvēlieties slāni, kas ir piemērots jums, pat pamatojoties uz viņu darba publiskiem novērtējumiem. 3. solis: iegūstiet citātu. Bruģēšanas un flīžu ieklāšana lielākoties prasa pārbaudi. Pēc pārbaudes tastatūra precīzi zinās, kāda veida flīzes tiks uzglabātas kādā telpā un, ja nepieciešams, kādi materiāli ir jānodrošina to īstenošana. Pamatojoties uz šo informāciju, jūs varēsiet nodrošināt kvalitatīvu piedāvājumu jūsu projektam. 4. solis: vienoties par termiņu un ieviešanas laiku. 5. solis: Dispečera noteiktajā datumā nāk pie jums un veic visus saskaņoto darbu. Kad pabeigšanas konteiners nodrošina, ka esat apmierināts ar rezultātiem, kas jāmaksā par darbu. Kas ietver seguma un flīžu ieklāšanas? Flīzes: Tiler var likt grīdas un sienas flīzes jebkurā telpā jūsu mājā. Growing: noņemot veco un novietojot jaunu injekcijas maisījumu starp flīzēm. Blīve / kuminācija: ja nepieciešams, eksperti var aizpildīt nepilnības starp jaunizveidotām flīzēm, kas pasargā tos no vispārējā nodiluma un mitruma. Bieži uzdotie jautājumi Jautājums: Man ir jāmaina plānotais termiņš. Kā to izdarīt? Atbilde: termiņš un dienesta laiks, kurā jūs tieši apgalvojat ar izvēlēto pakalpojumu sniedzēju. Vienkārši uzrakstiet savu pakalpojumu piegādātāju un apstipriniet ar viņu jaunu terminu. Jautājums: Vai jūsu Wilio papīrs sniedz savus rīkus un aprīkojumu? Atbilde: Jā, Wilio Descatchers ir pareiza iekārta un ierīces, lai veiktu darbu no sākuma līdz beigām. Jautājums: Vai cena nodrošina pakalpojumu sniedzēju Wilio un materiālu? Atbilde: Tas ir atkarīgs no jūsu piekrišanas ar pakalpojumu sniedzēju. Jums vajadzētu skaidri norādīt savā pieprasījumā, ja vēlaties tikai darbu vai materiāla piegādi no dispečera, kas, protams, tiks iekļauti cenā. Jautājums: Es neesmu pārliecināts, izņemot flīzes. Vai jūs varat man palīdzēt ar to? Atbilde: Protams, jūsu izvēlētais lodziņš noteikti tas patīk. Jautājums: Kāds ir jūsu biznesa laiks, kas pasūtīts caur Wilio? Atbilde: Tas ir atkarīgs no indivīda individuālā slāņa. Lielākā daļa no tiem ir elastīgi un vēlas strādāt no rīta vai vēlā vakarā, iespējams, nedēļas nogalē vai jaunākajā brīvdienā. Termiņš un ieviešanas laiks, kad esat iebildis tieši ar izvēlēto slāni, un tas ir tikai jūsu savstarpējā vienošanās. J: Kur visur ir pieejams Wilio? Atbilde: Wilio pakalpojums ir pieejams visā Slovākijā un vairākās citās valstīs.