Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Flīžu ieklāšana un apdare
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Flīžu ieklāšana un apdare

Vai jums ir nepieciešams serviss bruģēšanas un flīzēšanas jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus uzmērīšanai, sākotnējās grīdas noņemšanai, virsmas izlīdzināšanai, jaunas grīdas ieklāšanai. Flīžu uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: izlīdzināšana, hermētiķis, blīve un līstes, ko nodrošina kāds no mūsu 30.145 bruģakmeņiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt speciālistu flīžu un bruģējot uz Wilio?
Jaunas flīzes un bruģēšana var pārveidot jūsu vannas istabu, virtuvi vai terasi. Šī elegantā un izturīgā virsma ir vienkārši uzturēta, attīra, ilgst garas skaistas un bez skrāpējumiem. Saskaņā ar to, kādi materiāli, formas un mētelis krāsas jūs izvēlaties iepazīstināt jūs ar savu mājas unikālo atmosfēru un stilu. Kādu iemiesojumu jūs izvēlaties? Keramika, porcelāns, granīts, marmors, akmens, šīferis vai terakota? Skaista flīzes atslēga ir atrast ekspertu, kurš savās apmetnēs veiks labu darbu. Labi darīts, katrs flīze tiks pareizi novietots, un nebūs nevienlīdzības uz virsmas. Ērta flīzes var būt atkarīga no tiem, lai visi būtu visi modeļi, ar vienotu un plānāko javu. Wilio palīdzēs jums atrast prasmīgu ekspertu, lai instalētu flīzes un flīzes, kas vēlas uzsākt savu projektu, kad tas jums ir piemērots.
Kādas prasmes ir flīzes?
Tilers strādā ar virkni materiālu, piemēram, keramiku, terakotu, akmens, stikla, granīta un marmora. Glīžu dārgumi parasti ietver virsmu sagatavošanu un apmetuma izlīdzināšanu, ja nepieciešams, papildu griešanas flīzes lielumam un formai, flīzēm un to javas izvietošanai. Daudzi flīžu darbi, īpaši, ja rekonstrukcija prasa iepriekšējās virsmas izņemšanu pirms darba uzsākšanas.
Kāda veida darbu dara tiler?
Profesionālā flīzes aptver bruģes un sienas flīzes, flīzes vai flīzes. Visbiežāk slīpēšana virtuvē vai vannas istabās, bet bruģakmens un flīzes bieži tiek izmantotas koridoros, uz terasēm, garāžām, peldbaseinos vai uz zinošiem. Dažas flīzes strādā arī ar īpašiem materiāliem un metodēm, piemēram, mozaīkām.
Cik maksā tiler?
Darba izmaksas būs atkarīgas no tā, cik kvadrātmetru kvadrātmetru bruģēs vai dakstiņu tiks uzdots, un izmantotā materiāla tips vai izmērs, piemēram,. Granīts, marmors, keramika un citi, jo daži materiāli ir vairāk prasīgāki netīrumi, kompensē vai kompensē. Cena var ietekmēt arī to, vai piemērot knaibles, griezt malas, apaļas stūri vai lietot silikona zīmogu. Grīdas seguma cena neietver pašu flīžu cenu un galvenokārt pat līmes, masu locītavām vai blīvēšanas silikoni. Salīdzinot piedāvājumus, mēs iesakām aprēķiniem satur tādus pašus veidus un materiālu daudzumu, ja vien tas ir paredzēts to piegādāt. Cena var ietekmēt arī to, vai ir nepieciešams noņemt oriģinālās flīzes, vai ir nepieciešami pirmie darbi, un ka tas ir flīžu vai tam jābūt no lielāka attāluma. Parastā cenu noteikšanā par kvadrātmetru laukumā tiek pieņemts, ka visas vecās flīzes ir noņemtas un tīra un plakana virsma ir gatava sākt darbu, tāpēc, ja tas nav nepieciešams to savā uzdevumā. Turklāt tilts pieņem, ka tas būs kvadrātveida vai taisnstūra telpa regulāri formas. Ja telpa ir nestandarta un izturīga, tas var prasīt lielāku griešanas materiālu, lai pielāgotu materiālu, un tas ietekmēs arī darba izmaksas.
Man ir flīzes un rīki, lai mani piegādātu, vai tiler dos savu?
Flīzes parasti nodrošinās visus nepieciešamos instrumentus un aprīkojumu, bet flīzes, flīzes un citi celtniecības materiāli ir jāmaksā pēc apspriešanās ar flīzēm vai piegādāt jums. Vienmēr pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais materiāls. Vislabāk ir piekrist, kādi materiāli ir jāiegādājas, pirms apstiprina citātu par flīžu darbu.
Kā es varu atrast labu flīzēšanu?
Wilio jūs vienkārši atrodat ērtu un ieinteresētu profesionālu par bruģakmeņiem un flīzēm no apkārtnes. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, atbildiet uz dažiem jautājumiem par to, kādi bruģēšana vai flīzes ir jājautā un jāgaida, lai piedāvātu pieredzējušus flīzes.
Cik ilgi tas aizņem flīzes?
Tas ir atkarīgs no materiāla, no nepieciešamo sagatavošanas darbu apjoma un cik daudz flīžu vai bruģa metru. Mazāku darbu var veikt pēc dažām stundām, bet lielāki projekti, piemēram, noņemot un uzstādot jaunus flīzes virtuvē un vannas istabās, var aizņemt vairākas dienas.
Vai es varu darīt flīzes darīt sevi?
Iespējams, ka paver vannas istabas vai virtuves var patiešām ikvienam. Bet, lai noteiktu nepareizas flīzes, kas pilnībā prasa, lai demontētu visu instalāciju un sāktu pilnībā no paša sākuma, bieži vien ir nepieciešams iegādāties jaunus materiālus. Tas ir ne tikai laikietilpīgs, bet arī dārgs.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Kādus pakalpojumus viņi nodrošina tiltus?Flīzes pakalpojumi
Vannas istabas flīzes Grīdas flīzes Flīzes virtuvē. Bojāto flīžu remonts / nomaiņa Flīzes noņemšana Atbrīvoto flīžu stiprināšana Kamīnu flīzes Terase ir segums Pase / ieeja / kāpnes Virtuves profesijas Peldbaseinu flīzes Ārējie flīzes
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Flīžu ieklāšana un apdare
Robertas N.
profile image
Flīžu ieklāšana un apdare
Mikolas N.
profile image
Flīžu ieklāšana un apdare
Sigis V.
profile image
Flīžu ieklāšana un apdare
Tomas J.
profile image
Flīžu ieklāšana un apdare
Tomas G.
profile image
Flīžu ieklāšana un apdare
Emilis S.
profile image
Flīžu ieklāšana un apdare
Žydrūnas Z.