Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Skārdnieks, Jumiķis
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.517 reģistrēti profesionāļi
92.217 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Skārdnieks, Jumiķis

Vai jums ir nepieciešams santehniķa pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus kopņu konstrukcijā, jumtu siltināšanā, jumtu ieklāšanā, jumtu tīrīšanā. Jumta seguma cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: celtniecības kokmateriāli, izolācijas materiāli, flīzes, lokšņu jumta segums, santehnikas knaibles, santehnikas āmurs, kas nodrošinās jums kādu no mūsu 30.863 santehniķiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver jumta segumu pakalpojumus - Klapsiards (jumta pakalpojumi)?
Jumta pakalpojumi nav tikai par jauniem jumtiem. Jumta segumi / skavas var labot daļu no jūsu jumta, atjaunot to visu vai remonta pilienu sistēmas un drenāžas krāsni. Viņi var arī veikt preventīvu kontroli, atklāt iespējamos riskus, kas nākotnē varētu radīt dārgus remontus. Moners ir apmācīti cilvēki un pieredze ar darbu augstumā. Šeit ir daži konkrēti pakalpojumi, kurus var pieprasīt:
Jumta seguma uzstādīšana
Neatkarīgi no tā, vai tas ir jumts jaunā ēkā vai rekonstruētajā jumtā uz jūsu pašreizējo māju, rūda - jumta jumta segums rūpējas par to, ka jūsu māja ir izturīga pret laika apstākļiem (īpaši lietus un vēja), un mājas interjers palika sausa. Tie piedāvā Jums pievilcīgu krāsu un pasūtīt vispiemērotāko jumta segumu (tvertnes, krāsas loksnes un citas sugas), kas nepieciešamas, lai pabeigtu jumtu. Jumts var arī uzstādīt ventilācijas turbīnas par jumta čaulas ventilāciju.
Atjaunošana un jumta tīrīšana
Vai jums ir nepieciešama pamata tīrīšana vai pilnīga atveseļošanās un atkārtota blīvēšana, jūs varat atrast ekspertu (piegādātāju), kas specializējas jumta seguma atgūšanā. Jūsu jumta produktu piegādātājs pārbaudīs jūsu jumtu, konstatē trūkumus un ierosina jūsu jumta atjaunošanas plānu. Tās var izmantot augstspiediena tīrītājus un noņemt no netīrumu jumta bez bojājumiem segumam. Dažreiz jums var būt nepieciešams tikai mētelis un atkārtoti aizzīmogošana, lai izplatītu jumta dzīvi. Lai gleznotu jumtu pasūtīt gleznotāju, kas padara augstuma darbu.
Jumta remonts.
Visi jumta remonts sākas ar statisko drošību (statika). Jumta segums ir bīstams, ir jābūt personiskās pārapdrošināšanas un citu ierīču un aizsargkonstrukciju izmantošana, lai nodrošinātu darbiniekiem. Jūsu eksperts uz jumta seguma novērtēs jebkādus bojājumus un sniegs citātu remontam. Jumta remonts var būt vienkāršs vai sarežģīts, un var saturēt remontu vai nomaiņu jumta flīzes, remonta rūsas vai blīvējuma nomaiņu vai savienošanas līdzekļus. Bojāts jumts jālabo, pirms tas notiek ar ūdeni un pelējumu.
Notekku uzstādīšana un remonts
Ļoti svarīga ir efektīva ūdens drenāžas sistēma no jumta (sile un drenāžas caurules). Ja jūsu karnīzes ir pilna, rūsas, bojāta vai atstājot, viņi nedarbosies pareizi un var radīt problēmas nākotnē. Jumiķu var palīdzēt uzstādīt notekcaurules, notekas aizsardzību un uzstādīšanu svina cauruli kopā ar tīrīšanas notekas, lai padarītu visu nevainojamu stāvoklī.
Saules paneļu uzstādīšana un remonts (fotoelementu paneļi)
Vai uz jumta ir nepieciešami saules paneļi? Jūsu tehniķis - piegādātājs iepērk labās daļas, pamatojoties uz jūsu enerģijas prasībām. Fotoelementu paneļi ir uzstādīti jumta saulainajā pusē (pielīdzināmi uz dienvidiem, dienvidrietumiem) un visefektīvākais paneļu slīpums ir apmēram 35 °. Asambleja nodarbojas ar īpašiem uzņēmumiem, kas liecina un skaita pareizais skaits paneļu nodrošinās montāžu un pievienot tos jūsu sistēmā. Saules paneļi ir gandrīz bez problēmām, ir ilgs kalpošanas laiks un reti nepieciešams plašs remonts. Tomēr regulāra saules paneļu tīrīšana palīdzēs nodrošināt visu sistēmas efektīvu darbību. Jūsu tehniķis pārbauda arī iespējamu elektroinstalācijas un montāžas pasliktināšanos un var tos pārbaudīt, lai nodrošinātu efektīvu sistēmas darbību.
Bieži uzdotie jautājumi
Ugunsdrošības jumta jumta segumi ar Wilio
Katrs cilvēks ir pelnījis, lai būtu jumts pār galvu. Tirgū ir daudz dažādu kvalitātes jumta veidu. Bojāts - noplūdes jumts ir vairāk nekā tikai neērtības - jo īpaši nelabvēlīgi laika apstākļi var mainīties uz nopietnu problēmu drošības ziņā, kā arī dārgu iekšējo kaitējumu. Jumta remonts nekad nedrīkst aizkavēt vai remontēt ar pagaidu improvizētiem risinājumiem; Jums jārisina ar viņiem nekavējoties, pa labi un vispusīgi. Neatkarīgi no tā, vai jūsu jumts ir pilnībā apmainīts, daļēji rekonstruēts vai vajadzīgs, lai to pareizi attīrītu, jumta pārklājuma eksperts, lai atbilstu jūsu uzdevumam var būt arī jūsu reģionā. Vienkārši rakstiet uz jūsu jumta darba pieprasījumu, jums ir jādara, un drīz saņems vietējo profesionāļu piedāvājumus. Katram būs reitings un atsauksmes par iepriekšējo darbu, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka rekonstrukcija jumta tiks veikta augstā līmenī un savlaicīgi. Iegūstiet bezmaksas un nesaistošus piedāvājumus no Wilio jau šodien!
Kas padara jumta jumtu / jumta segumu?
Jumta seguma jumts vai jumta segums, koriģējot un apmainoties ar jumtiem un nodrošina to necaurlaidību un izturību pret laika apstākļiem. Tās var arī uzstādīt papildu jumta elementus un sistēmas, piemēram, notekas, saules paneļus un svina caurules.
Kādas kopīgas problēmas var jums palīdzēt?
Jumta noplūdes ir visizplatītākā problēma. Tas var būt saistīts ar krekinga vai salauztu jumta maisiņu, bojātām tērauda loksnēm vai virsmas hermētiķiem. Vēl viena bieža problēma ir notekas sistēmas vai drenāžas caurules, kuras var aizsērēt, pārsprāgt, kas ietekmē jumta ūdeņus.
Jumta noplūde mani. Ko es varu darīt, kamēr viņi to dara?
Ja ūdens iekļūst caur griestiem, savāc to spaiņos vai lielos konteineros. Pārvietojiet jebkuras mēbeles vai personiskas lietas, lai neizkausētu. Ja ūdens tiek savākts zem kājām telpā (ņemtas vērā), nozvejot ūdeni spainī tieši tur nav iet caur griestiem. Ārkārtas situācijā, lūdzu, pieprasiet vietējo ugunsdzēsības dienestu un glābšanas korpusu.
Vai jumta segumiem ir nepieciešama īpaša kvalifikācija, sertifikācija vai licences?
Jūsu piegādātājs - jumiķim ir nepieciešama kvalifikācija, lai iegūtu pieredzi, apvienojot pieredzi un formālu apmācību. Ir nepieciešama profesionālā kompetence, lai darbotos saistītos tirdzniecībai. Jāveic miera eksāmenu. (Klampiar veic montāžu, apkopi, remontu un rekonstrukciju visu jumta seguma, jumta riepu un jumta konstrukciju plakanu un slīpu jumtu.) Pieprasītā izglītības pakāpe - centrālā profesionālā skola ar strackter, klampiar - jumiķi. Kvalifikāciju var iegūt, aizpildot akreditētu izglītības programmu.
Cik ilgi būs mans korupcijas jumta segums?
Tas būs atkarīgs no jūsu jumta izmēra, sarežģītības (taisni jumts, slīps jumts, jumta logi, vikiere) un bojājumu bojājumi. Darbs var ilgt 2- 3 vai vairāk dienas. Darba kārtība un ātrums būs atkarīgs no laika apstākļiem, jo ​​lielāko daļu jumta korekciju var realizēt tikai sausā laikā bez lietus.
Cik maksā jumta seguma rullīšu izmaksas?
Santehnikas darba cena ir atkarīga no darbiem, izvēlētajiem materiāliem, Klampiara un vietām. Darbs ar vidējo ģimenes māju maksās jums diapazonā no 1000 - 2000 €. Jūs varat nosūtīt pieprasījumu pēc Wilio, lai uzzinātu precīzu cenu. Darba darbs - cena no 7 € / stundā. Notekas sistēmas uzstādīšana no 5,99 € / bm.
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Izvēloties pareizo jumta segumu Jums ir jādomā par dažām galvenajām lietām, izvēloties labo speciālistu uz jumta segumiem. Šajā rakstā mēs pārskaitīsim jūs soli pa solim: Izvēlieties kādu, kam ir pierādāms darbs Izvēlēties kādu, kurš pārbauda jumtu labi Iegūstiet detalizētu cenu no katra kuģa, kuru jūs apsverat Uzziniet, vai jumiķi ir pareizi izmantojot drošības aprīkojumu Pārliecinieties, ka katrs eksperts ir iepriekš informēts par īres iekārtu izmaksām Nekad nemaksājiet iepriekš visu summu! Pārbaudiet, vai amatnieks ir kāda konkrētas asociācijas biedrs. Pārbaudiet, vai darbs ir pabeigts tādā stāvoklī, kādā jūs esat noslēdzis Redzēsim katru no viņiem nedaudz dziļāk. Izvēlieties kādu, kam ir daudz specifisku pieredzi. Kāds jumts jums ir? Došková, jumta jumts un plakano jumtu remonts prasa ļoti atšķirīgas prasmes, tāpēc pievērsiet uzmanību crafting, kurai ir īpaša pieredze, īstenojot līdzīgus darba darbus, jums ir nepieciešama. Gábor B. ir jumta segums 11 gadus un ir 200 pozitīvas atsauksmes par Wilio. Paskaidro: "Pārliecinieties, ka jūs varat baudīt patieso pieredzi ar savu darbu, it īpaši, ja tas ir liels projekts - piemēram, pilnīgi jauns jumts. Lielākajai daļai jumtu būs pieredze ar flīzēm un flīzēm - bet daudzi plakani jumta projekti ietver stikla šķiedru izmantošanu un citus mūsdienīgus materiālus, ar kuriem daži jumta segumi nebūs lielas pieredzes. Tāpēc pārliecinieties, ka nolīgt kādu, kurš ir izmantojis šos materiālus vairākas reizes - un vislabāk lūdzu pieprasīt nesenā darba fotokulāciju. " Īpaši lielos jumta darbos mēģina runāt ar iepriekšējiem klientiem. Kā skaidro, labs jumta seguma speciālists vēlas lepoties ar iepriekšējiem projektiem: "Parasti mēs parādīsim mūsu portfeli ar potenciālo klientu, piemēram, uz tabletes. Un, ja ir darbs, kas ir līdzīgs klientam, kurš vēlas klientam, mēs piedāvājam viņam sazināties ar bijušo klientu, lai sarunātos kopā. " Izvēlieties kādu, kurš rūpīgi pārbauda šo zonu. Lauka darbs var būt īpaši sadrumstalots no mājas īpašnieka, jo tas bieži vien nevar definēt problēmu vai rūpīgi izskatīties. Kā uzsver B. B., tas ir patiesi svarīgi izvēlēties jumta segu, kurš rūpīgi pārbaudīs rūpīgi un fotografēt dokumentu. Pārliecinieties, ka katrs speciālists uz jumta seguma jūs lūgsiet citātu, darbības vieta ir faktiski pārbaudīta. Ja jumta noplūdes no zemes trūkumiem tiešām neatklāj! Katram jumta rūpnīcai vajadzētu apskatīt jumtu un izstrādāt darba plānu, kas ir pareizi. Ja amatnieks liek jums piedāvājumu tikai no galvas, es būtu uzmanīgs. Gábor b.: "Kad stracher pārbauda vietu, jums vajadzētu sīkāk izskaidrot, kāda ir problēma un parādīs detalizētus fotoattēlus. Tas ir īpaši svarīgi, ja jumta problēma ir maz ticams, ka mājas īpašnieks varētu novērtēt skarto teritoriju. " Iegūstiet detalizētu piedāvājumu no katra eksperta, kuru jūs apsverat katram jumta segumam, jums jāsniedz skaidra un detalizēta rakstiska citāts ar visu iespējamo izmaksu sadalījumu. Tie var būt: Darbs - ieskaitot nomas līgumus apakšuzņēmējiem Materiāli, tostarp PVN un citi nodokļi Stāvvietas Atkritumu apglabāšanas izmaksas Citu instrumentu vai iekārtu noma Drošības vai būvlaukuma aprīkojums - piemēram, žogi vai portatīvā tualete Katrai citātam vajadzētu arī izskaidrot maksas struktūru (tā ir stunda, dienā vai par vienotu likmi visam darbam?) Un izcelt, kad ir jāveic visi maksājumi. Piemēram, gaida jebkuru materiālu, kas jāmaksā iepriekš? Vai arī tirgotājs priecīgs maksāt pēc pilnīga projekta pabeigšanas? Visbeidzot, katram postenim jāietver detalizēts darba apraksts. Pārliecinieties, ka saņemat to pašu informāciju no visiem amatniekiem - lai jūs varētu salīdzināt līdzīgus produktus. Un, ja jūs domājat, ka izvēlnē trūkst detalizētu informāciju. Iegūstiet bezmaksas piedāvājumu. Mēs palīdzēsim jums satikt profesionālus jumta segumus savā reģionā un saņemt reālus piedāvājumus šodien. Uzziniet, vai CLAMPER lieto drošības aprīkojumu pareizi. Katram jumta darbam jāatbilst dažādiem noteikumiem, kas attiecas uz darbu šajā apmērā, proti, dekrētu Nr. 374/1990 Coll., 9. daļa. Sastatņu izmantošana (pretēji kāpnēm) ne vienmēr ir nepieciešama. Tomēr jumta segums tiks izskaidrots bez problēmām, jo ​​tā plāno droši izmantot savu ierīci un tādā veidā, kas atbilst likumam. Pārliecinieties, ka katrs stremár ir iepriekš informēts par īres iekārtu izmaksām. Noteiktu aprīkojuma noma, visticamāk, radīs ievērojamas izmaksas - tāpēc ir svarīgi, lai amatnieks jūs izvēlaties iepriekš, informēts par jebkādiem papildu maksājumiem. Gábor B. paskaidro: "Attiecībā uz iekārtu, ko izmanto tirgotājs, tas ir patiešām tikai preferenču jautājums. Piemēram, es nekad neizmantoju sastatnes - ja darbs to nepieprasa. Nav nekas nepareizs, saņemot jumta segumu, kas izmanto sastatnes, bet māju īpašniekam ir jāsaprot, ka viņa noma ir dārga, tāpēc tirgotājs jums būtu par šīm izmaksām iepriekš, pirms jūs tos apņematies. Ideālā gadījumā tām jāiekļauj sastatņu izmaksas atsevišķi no darba izmaksām un jebkuriem materiāliem. " Nekad nemaksājiet iepriekš visu summu! Daži jumta seguma speciālisti vēlas gaidīt maksājumus, lai pabeigtu darbu. Citi var vispirms pieprasīt depozītu, jo īpaši lielākiem projektiem. Tomēr pirms darba uzsākšanas nevajadzētu maksāt vairāk nekā 25%; Un nekad nedodiet darbu amatniekam, kas vēlas iepriekš pilnu summu. "Nebaidieties lūgt jumiķi, ja jūs varat atlikt maksājumu, līdz tas notiek! Tādā veidā jūs pareizi labojat. Labs profesionāls, kurš ir pārliecināts par savu kuģi nebūtu nekādu problēmu ar to. " Es gribu fotogrāfijas no visas remonta. Pirms maksājat, jums vajadzētu pieprasīt fodokumentāciju no darba procesiem: "Pārliecinieties, ka amatnieki būs daudz fotoattēlu pabeigto darbu un dos jums viņiem. Tādā veidā jūs varat izcelt to visu, kas nav pilnīgi labi - piemēram, uz krekinga flīzes vai pārmērīgu silikona lietošanu - pirms jūs to maksājat. Mēs tiešām nosūtām drones, lai fotografētu - īpaši lieliem darbiem. " Tādējādi klienti saņem māju kosmosa un daudzus kvalitātes detalizētus attēlus, kas veikti, kas var viegli pieeja. Ja kaut kas noiet greizi pēc darba pabeigšanas, nebaidieties pārbaudīt citu uzņēmumu nekā oriģināls. Jūs saņemsiet ekspertu neatkarīgu otro atzinumu, ja sākotnējais uzņēmums mēģinās izaicināt to, kas ir jādara. Tas ir tikai Bites munīcija papildus jums var būt aizmugurējā kabatā, ja jums tas ir nepieciešams.