Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Transports, Kurjera pakalpojumi

Vai meklējat pārvadātāju vai kurjeru transportam? Šajā kategorijā mums ir 27.452 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc

32.323 reģistrēti profesionāļi

85.295 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Transports, Kurjera pakalpojumi

Vai jums ir nepieciešams serviss transporta, transportēšanas, kurjerpasta jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus paku transportēšanā, transportējamo preču apdrošināšanā, cenu piedāvājumā. Piegādes cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatīt vairāk informācijas par pakalpojumiem: papildu komunikācija, izmaiņas transportā, ko nodrošina kāds no mūsu 27.452 kurjeriem dotajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas

32.323 reģistrēti profesionāļi

85.295 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Pakalpojums

Kas ietver kurjeru pakalpojumus?
Izvēloties ir daudz, un nav nepieciešams ierobežot savu izvēli tikai lieliem kurjeru uzņēmumiem. Šeit ir dažas piegādes iespējas, kuras varat izvēlēties:
ātra piegāde
Ja jums ir nepieciešams klienta pasūtījums, lai piegādātu steidzami vai ļaujiet jums parakstīt svarīgus juridiskus dokumentus, lai jūs varētu piekrist ekspress piegādei, izmantojot kurjeru. Ekspress pakalpojumi parasti tiek izmantoti priekšmetiem ar novēlotu paziņojumu, ko var viegli paņemt un piegādāt. Lielākā daļa kurjeru piedāvās jums starp paņemšanu un augšupielādi 2 - 3 stundas, atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Kurjers nāk pie jums mājās vai jums uz uzņēmumu, paņemiet paketi un piegādāt to pēc iespējas ātrāk līdz galamērķim.
Pilsētas piegāde tajā pašā dienā
Pašvaldības piegāde tajā pašā dienā ir piemērots risinājums tiem klientiem, kas piegādā preces vietām, kas nav viegli nokļūt. Šāda veida piegādi var izmantot arī pārtikas vai mēbeļu nodošanas nodrošināšanai. Kurjers noteikti piedāvās Jums dažas reizes uzņemt un piegādāt, lai tas jums būtu piemērots.
Piegāde nākamajā dienā
Šāda veida piegāde ir piemērota izvēle šādai piegādei, ja jūsu preces nedrīkst saņemt no punkta un steidzami ātri. Piegāde uz otru dienu ir lētāk nekā piegāde tajā pašā dienā. To galvenokārt izmanto mēbeļu, paklāju vai automobiļu darbu apkalpošanā. Parasti būs viens paņemšanas laiks un laiks, lai augšupielādētu, atkarībā no piegādes punkta. Jūs varat izmantot šo pakalpojumu vienreiz vai pasūtīt regulāru kurjeru, lai atbilstu jūsu biznesa vajadzībām.
Starpvalstu transports
Dažiem kurjeru pakalpojumiem ir savas starpvalstu piegādes vai sadarbojas ar starpvalstu kurjeru pakalpojumiem, kas var nodrošināt, ka sūtījums ierodas galamērķī. Preces ir vietējā pakalpojuma saņemšana vietējā pakalpojumā, kas to pārvadā noliktavā, kurā preces tiek sakārtotas, ielādētas piegādāto piegādi un dodas uz piegādes punktu. Šis postenis tiks piešķirts piegādes vietā dažu dienu laikā līdz nedēļai atkarībā no piegādes vietas.
Piegāde uz ārzemēm.
Varbūt jūs darāt tiešsaistē vai vēlaties, lūdzu, ģimeni aizjūras paketi. Tas ir tikai izmantojot pakalpojumu ārvalstu kurjeru piegādes pakalpojums būs taisnība. Ar savu kurjeru jūs zināt, pirms pacelšanās, lai vienotos par cenu, iespējamo iepakojumu svaru, kas jāapzinās izmaksas, kas saistītas ar kuģošanu. Dažiem ārvalstu pakalpojumiem jūs varat apstrādāt savu sūtījumu uz noliktavu turpmākai nosūtīšanai.
Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc jūs iznomājat kurjeru pakalpojumu, izmantojot Wilio?
Vai jums ir pakete vai dokumentu dokumenti, bet nav laika, lai dotos uz pilsētu? Vai jums ir nepieciešams nosūtīt preces starpvalstu vai ārzemēm? Nosūtot dokumentus, jums vairs nav jāpaļaujas uz "pasta plānākajiem" vai kravas uzņēmumiem, kas jūs transponē lielākus sūtījumus. Kurjers Jūsu preces uzņemt un piegādās laikā, kas būs piemērots jums tikai. Labākie kurjeru pakalpojumi var atrast Wilio. Vienkārši ievadiet savu pieprasījumu un izveidojiet savienojumu ar pieejamu kurjeru pakalpojumu sniedzēju, kas sniegs jūsu paketi, kur tas ir nepieciešams.
Vai jums ir nepieciešams kurjers ar īpašu licenci?
Dažu veidu pārskaitījumiem, jums var būt nepieciešams kurjers ar īpašu licenci, kas nepieciešama, lai pārvadātu. Pirms nosūtīšanas apstiprinājuma atcerieties pārliecināties, ka kurjeram ir attiecīgā licence un apdrošināšana.
Kas ir kurjers?
Kurjeru pakalpojumi izcelt un piegādā pastu, dokumentus, mazus iepakojumus un lielus sūtījumus. Preces izvēlas no jūsu dzīvesvietas vai uzņēmuma adreses un piegādā to galamērķim, izmantojot pienācīgi izvēlētu un aprīkotu transportlīdzekli.
Kādi priekšmeti ir visizplatītākie piegādāti ar kurjeru pakalpojumiem?
Kurjeri var piegādāt gandrīz visu. Visbiežāk sastopamie priekšmeti ir juridiskie dokumenti, dāvanas, biroja piederumi, grāmatas, automašīnu detaļas un mūzikas instrumenti. Daži kurjeri var arī sniegt lielus objektus, piemēram, mēbeles vai lielāku preču daudzumu. Tomēr ir arī to preču saraksts, ko kurjers netiks ielādēts un nesniedz. Piemēram, dzīvīgie dzīvnieki, šaujamieroči vai bīstamas kravas.
Kādas priekšrocības nodrošina transporta pakalpojumu nomu, izmantojot Wilio, salīdzinot ar kurjeru uzņēmumu?
Meklējat transporta pakalpojumu, izmantojot Wilio, jums būs lielāka kontrole pār pikaps un piegādes laiku, jo tas ir maz ticams, ka šo pakalpojumu tiks ierobežota ar konkrētu grafiku.
Kā es varu sagatavot lietas kurjeram?
Pareizi iepakojuma punkts palīdzēs piegādāt preces droši un nebojātus. Izvēlieties atbilstoši lielo kasti un aizpildiet visus sagataves ar iepakojuma materiālu, lai aizsargātu savas preces. Ja iepakojumā ir vairāk vienumu, iepakojiet katru vienumu individuāli, lai panāktu labāku aizsardzību. Aizmugurējais lodziņš un visas bezmaksas malas, lai nodrošinātu, ka tas nav atvērts sūtījuma laikā. Piegādes nosaukums un adrese ir jāmarķē redzami.
Cik ilgi tas aizņem piegādi?
Kā likums, jūs varat izvēlēties piegādes laika rāmi, kas ir piemērots jums. Lielākā daļa pavadīto pakalpojumu piedāvā izteiksmes piegādi tajā pašā dienā, otrā dienā vai standarta piegādi. Daži kurjeri var iekasēt vairāk, ja jums ir nepieciešams piegādāt preces agrāk.
Cik maksā kurjeru pakalpojumi?
Galīgā cena būs atkarīga no piegādes vietas, vietas un izpausmes lieluma.