Bezmaksas
Meklējiet gudrus speciālistus
Koku stādīšanaProjekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.507 reģistrēti profesionāļi
92.072 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Visi pakalpojumi
Visi pakalpojumi
Vai jums ir nepieciešams koku stādīšanas pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus augļu un skuju koku un kopņu stādīšanā. Augļu un dekoratīvo koku un krūmu stādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: laistīšanas un mēslojuma izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 10.735 dārzniekiem šajā kategorijā
Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Koku stādīšana
Kāds ir labākais veids, kā stādot kokus?
Ir atkal laiks stādot kokus! Fall ar savu vēsāku ikdienas un nakts temperatūru ir ideāla sezona, lai augu kokiem un lieliem krūmiem - lielākiem augiem ir nepieciešams vesels aukstā sezona, lai uzņemtu dziļas saknes un sakņošanās pirms pavasara nometot. Tomēr ir dažas dezinformācijas par to, kā pareizi stādīt koku. Mēs nevēlamies, lai jūs dezinformēti, tāpēc mēs jums pārskatu par koku stādīšanu parkā.
Kad augu kokos un krūmos?
Stādīšanu vislabāk veic no oktobra līdz aprīlim. Izvairieties no stādīšanas pietūkušos (ūdens apmetās uz virsmas augsnes vai savākti apakšā bedres) vai saldētu (pārāk grūti) augsni. Konteineros audzētos augus var izmantot jebkurā gada laikā, bet tas ir vieglāk rūpēties par tiem, ja tie ir stādīti rudenī vai ziemā, jo tie ir jāaizliedz mazāk nekā pavasarī vai vasarā. Bare un sakņoti koki un krusti ir pieejami tikai rudenī un ziemā. Tie ir stādīti nekavējoties, bet, ja situācija neļauj to cerēt (īslaicīgi augs augsnē, lai izvairītos no sausas žāvēšanas), līdz tos var pārtraukt.
Kā stādīt koku vai lielo krūmu?
Vietas sagatavošana
Augi nepalielinās, kur augsne satur pārāk maz gaisa vai kur augsnes mitrums ir pārmērīgs vai nepietiekams. Sagatavošana pirms zemes stādīšanas mērķis ir uzlabot šos nosacījumus: atbrīvojiet augsni līdz dziļumam ekvivalenta augstuma saknes bumbu un plašu teritoriju, lai izslēgtu blīvumu un uzlabotu drenāžu. Jūs palīdzēsiet augsnes struktūrai uz smagām vai smilšainām teritorijām, kurās ir organiskas vielas.
Stādīšanas laikā nav lietderīgi piemērot mēslojumu. Tomēr par sliktām augsnēm, kas izsmidzina Eyecony sēņu vakcīnu un saskaroties ar saknēm, tas var palīdzēt kokiem un krūmiem, sakņošanai. Ja augsne ir ziemā, apsveriet, vai koki ir labāk piemēroti mitrai augsnei, ieviest drenāžas vai iznīcināt nelielu kalnu apmēram 25 - 30 cm un diametrs 1 m.
Vednis stādīšana.
Noņemiet augus no konteineriem vai tekstila iepakojumam (daži koku paraugi norāda, ka iepakojums ir atstāts, pamatojoties uz to garantijas nosacījumiem, bet parasti ir jāsvītro). Izņemot magnoliju un eikaliptu, kas slikti ietekmē sakņu traucējumus. Turpiniet sagriezt potenciālos saknes un paplašiniet tos no tukšām saknēm, lai iegūtu priekšstatu par to lielumu. Nav nepieciešams apgriezt vai citādi traucēt saknes, kas aizsargā augsni bumbu veidā. Kick stādīšanas bedre nav dziļāk nekā saknes, bet ir ideāls vismaz trīs reizes sakņu sistēmas diametrs. Ja stādīšanas bedres malas ir saspiestas, pirms augsnes stādīšanas maigi šķiršanās. Apļveida stādīšanas caurumi ir vieglāki zālājiem, bet kvadrātveida stādīšanas caurumi palīdz saknes stūros, ja tā ir smaga augsne. Kvadrātveida caurums aplī savieno abus elementus.
Bare saknes vai krūmiem mērcēt ieelpojot apmēram 30 minūtes. Un pirms jūs izvēlaties tos no podiem, ievietojiet savus konteinerus labu ūdeni. Ievietojiet koku vai krūmu stādīšanas bedrē un novietojiet to tā, lai tie būtu saknes pēc stādīšanas pabeigšanas vienā plaknē ar augsnes virsmu. Attiecībā uz augiem, kas audzēti konteineros, komposta augšējie slāņi tiks samazināti, lai daļēji nokaisītu saknes. Dziļa stādīšana novērš nepieciešamo gaisa kustību sakņu sistēmā un zemāks stumbrs ir jutīgs pret slimībām - tas var novest pie sliktas pavedināšanas. Ja nepieciešams, ievietojiet depozītu. Mazie koki to neprasa, bet, ja jūs nodarbojas ar lielākiem, jāizmanto maksimālie noguldījumu paraugi. Uzmanīgi aizpildiet stādīšanas bedrē, starp visām saknēm un nodot zemi ap tiem, lai izslēgtu gaisa kabatas. Ir maz pierādījumu, ka papildu organisko vielu pievienošana stādīšanas bedres apakšai palīdz; Faktiski šī procedūra var novērst sakņošanās ar augiem, jo tie ir sadalīti ar organiskām vielām, un tas var negatīvi rīkoties uz koka. Augsne viegli stingri izvairīties no cietā masas sablīvēšanās un iekļūt ūdenī tajā. Ja nepieciešams, pasargājiet no bojājumiem, briežu vai trušu, ar koku spirāli, vistas vadu aizsargiem vai tamlīdzīgiem.
Turpmākā aprūpe
Ielejot.
Sausums ir kopīgs jaunizveidotajos kokos un krūmos. Arī aukstajā un mitrā lidojumā lietus reti pabeidz augsnes mitruma krājumu. Augsni var izžūt ap saknēm, pat ja virsma ir mitra. Jo īpaši vēja apstākļi var izraisīt ūdens trūkumu. Ja pamanāt matēts, nedzīvās lapas, tas liecina par stresu un sausumu, kas piedzīvo koku. Ideāli paļaujas ar ūdens zudumu un apūdeņot, lai izvairītos no bojājumiem. Ierīces, kas palīdz ielej jaunizveidotus kokus, piemēram, apūdeņošanas cauruli (bioloģiski noārdāma apūdeņošanas caurule no kartupeļu cietes) vai laistīšanas ogas. Ir iespējams apūdeņot, jo īpaši, lai slikti vadīt augsni un automātiskās apūdeņošanas sistēmas, kas noved pie puves saknēm un simptomiem līdzīgu sausumu. Šaubu gadījumā izrakt sānu pusē saknes bumbu, lai atklātu, vai augsne sāk nožūt pirms ielejot. Nepieciešamā summa būs atkarīga no augsnes veida, bet parasti 30 - 50 litri uz kvadrātmetru (4 - 6 iepakojuma konteineri) katru nedēļu sausā laikā veģetācijas periodā.
Nezāļu noņemšana un mulča
Nezāle, zālāji un citi veģetācijas uztveršanas ūdeni, pirms tā sasniedz jaunizveidoto koku un krūmu saknes. Pirmajos trīs gados turiet ap apļa augiem bez veģetācijas ar diametru vismaz 1,2 m, lai izvairītos no šīs problēmas. Apli var uzturēt bez nezāļu ar cepšanu, izmantojot mulča spilventiņu vai kontaktu vai nezāļu iznīcināšanas sistēmu. Tas ir arī noderīgi, lai mulča virs šī apļa, ap koka stublājiem, kas nesatur mulča, atstāj 10 cm apkakles, lai novērstu rotēšanas garozas risku.
Mēslošana.
Mēslošanas līdzekļus nevar pievienot stādīšanas laikā, bet var izmantot sezonu pēc stādīšanas, ja augsne ir ļoti slikta vai ir nepieciešama ātrāka izaugsme. Tomēr, ja jūs izmantojat MyCorzine sēnes (piem
Formatīva drukāšana.
Remonts samazinājums par izkvalificētiem kokiem vislabāk izdarīt, kamēr koks joprojām ir jauns. Tas var ietvert saīsināt vai noņemt konkurētspējīgus līderus un noņemot bojātu, mirušu vai sliktu koksni. Pakāpeniska noņemšana apakšējā pusē (I.E. j. Sānu notekas, pamatojoties uz galveno bagāžnieku), ja ir nepieciešama skaidra cilts. Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni par jauno koku formatīvu atzarošanu.
Rediģēšana saistīšanās un noņemšanas tapas
Pavasarī un rudenī pārbaudiet saites un pielāgojiet tos, lai novērstu stublājus. Pēc diviem veģetācijas periodiem kokam jānodrošina pietiekama saknes augšana, lai koku nostiprinātu, un tapas var noņemt.
Jautājums: kā stādīt stādi vai stādus?
Atbilde: Faktiski, ir divas galvenās koku stādīšanas metodes. Viens no tiem ir koku stādīšana ar neskartu sakņu bumbu. Koki var būt saistoši viela un pozicionēšana vai velk plastmasas traukā. Šie koki ir paredzēti stādīšanai.
J: Kad ir sezonas stādīšana koku?
Atbilde: "tukša saknes" stādīšana ziemas mēnešos, visbiežāk pēc 15. decembra, bet līdz 31. martam.
Jautājums: Vai man tiešām ir jātur manu jauno koku?
Atbilde: jauniem stādiem un kokiem ir vajadzīgs pietiekami daudz mūža. Ūdens trūkums ir galvenais cēlonis spēcīga stresa jauniem kokiem. Mulča ir labākais koku draugs.
J: Kā es varu atrast, ka es esmu gatavs stādīt koku?
Atbilde: Vai esat gatavi stādīt un izglītot veselīgu koku? Šajā quy par kokiem jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju un uzzināt, vai esat gatavs veiksmīgai veselīga koka izaugsmei.
J: Kur es varu iegādāties kokus stādīšanai?
Atbilde: kokus var iegādāties lielākajā daļā valstu privātajā, rūpniecībā un nacionālajā bērnudārzā. Jums ir jāinformē par forester par konkrētiem koku veidiem, kas piemēroti jūsu stādīšanas zonā.
Jautājums: Kur es varu iegādāties koku stādīšanas palīglīdzekļus?
Atbilde: Pirms sākat ar lieliskām stādiem, jums ir nepieciešams iegādāties pareizu stādi. Piemērota aprīkojuma pienācīga izmantošana nodrošinās pareizas sanāksmes un darbs būs vieglāk.
Jautājums: Kur jums vajadzētu stādīt stādus vai koku?
Atbilde: Lietojiet veselo saprātu, kad stādi. Ja koks ir paredzams augt līdz augstumam vai būs ļoti paplašinās, dod tai telpu, kas nepieciešams turpmākai izaugsmei. Izpratne sugu mitruma, gaismas un augsnes vajadzībām ir ārkārtīgi svarīga.
J: Kādi ir koki ar saknes paketēm?
Atbilde: sakņu paketes parasti ir vecākas par divu gadu veciem stādiem un ir izraktas no komerciālās vai valsts zemes bērnudārziem. Tie tiek piegādāti individuāli ar saknēm, kas pārklāti ar gala formas augsni.
Jautājums: Kādas ir "tukšas saknes" sēklas?
Atbilde: Sadenice ar bezmaksas saknēm parasti ir divi līdz trīs gadu koki, audzēti komerciālās vai valdības medmāsas. Tie galvenokārt tiek piegādāti tikai ar saknēm, kas pārklāti ar tikai ļoti mitru vidi vai tvertni.
Jautājums: Cik koku viņi stādīja Amerikas Savienotajās Valstīs?
Atbilde: būs vairāk nekā 1,5 miljardi koku, kas nolaidēs gandrīz trīs miljoni akru pieaugs simtiem medmāsu ASV.
Jautājums: Cik liels ir jābūt caurumam?
Liels. Izmantojot lāpstiņu Kick Jam, kas ir mazāks par koka saknes dziļumu un divreiz plašāku nekā saknes bumbu. Varbūt jūs varat uzturēt ar caurumu, kas ir 1,5 reizes plašāks, bet es domāju, ka tas ir plašāks.
Jautājums: Vai es ievietoju kompostu caurumā?
Atbilde: Parasti ne. Aizpildot caurumu tikai ar augstāko augsni vai kompostu, parasti veicina koku saknes, lai paliktu savā skaistajā un mājīgā caurumā, kur viņiem ir svētki. Ja jums nav galda viss, ko vēlaties ēst, dodaties uz restorānu un arī padarītu jūsu koka saknes. Dalība, lai sajauktu 75% no sākotnējās augsnes ar 25% komposta un pievieno to atpakaļ uz bedri. Parasti, ja sākotnējā zeme nav īsti slikta, atstājiet to telpā. Māte un bērni palīdz stādīt jaunus kokus.
Jautājums: Vai es varu atstāt savu maisu ap saknes bumbu pēc stādīšanas?
Atbilde: tas nav ieteicams. Soma bija diezgan ekoloģiska pagātnē, bet šodienas maisiņu bieži piesūcina ķīmiskās vielas, kas nav samazinājušās. Ja jūs atstājat maisu ap koku, tas var radīt barjeru tās saknēm, un tas var novērst koku sakņā un izaugsmē. Tas ir labākais, lai to noņemtu.
J: Vai man ir koku enkurs?
Atbilde: Tikai tad, ja draudi draudi, ja tas ir neparasti vējains vieta vai ir koka pīķa nesamērīgi liels, citādi, atstājiet to. Tree pieaugums reaģē uz savu vidi, tāpēc koku vai zaru šūpošanās stumbra darbība ar brīze faktiski padara koku spēcīgāku un dziļāku saknes.