Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

TV un satelītu remonts
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.517 reģistrēti profesionāļi
92.241 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
TV un satelītu remonts

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums TV un satelīta remonta jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus ekrāna fona apgaismojuma un mātesplates diagnostikā, remontā, barošanas avota nomaiņā. TV un satelīta aprīkojuma remonta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet plašāku informāciju par pakalpojumiem: tālvadības pults nomaiņu un kabeļu nomaiņu, ko nodrošina viens no mūsu 4.354 remontētājiem jūsu kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc rezervēt vietējo TV remontu caur Wilio?
Vai jums ir problēma ar TV un meklējat remontētāju pie jums? TV labošanas rezervācija ir pareiza izvēle divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, nav ieteicams, ka jums ir bīstami elektriskajiem komponentiem, un jūs varat izraisīt vēl vairāk bojājumu. Otrkārt, ievietojiet televizoru uz problēmu ar problēmu diagnostiku (ar cerību, ka tas ir noņemts) bieži ir lētāk nekā pērkot jaunu TV. Pateicoties jūsu iecienītākās sesijas labošanai, jūs varēsiet baudīt savu iecienītāko laiku savā dzīvojamā istabā. Labākā vieta, kur rezervēt TV remontu un meklēt tehniku ​​savā reģionā ir Wilio. Jūs atradīsiet pieredzējušus ekspertus, lai palīdzētu jums nekavējoties.
Kādas ir visizplatītākās televīzijas problēmas?
Biežas problēmas ietver ekrāna traucējumus, skaņas pārslēgšanu, stiprināšanas problēmas, līnijas un melnās ēnas pa ekrānu, šķelto HDMI ieejas un Wi-Fi savienojuma problēmas viedajiem televizoriem.
Ko man darīt, pirms es ieslēdzu TV remontu?
Pirms rezervēšanas TV remonts, veikt pamata pārbaudes, lai redzētu, vai jūs varat atrisināt vai diagnosticēt sevi. Cita starpā var izslēgt un ieslēgt televizoru, pārbaudiet savienotos kabeļus, pievienojiet televizoru uz citu elektrisko kontaktligzdu, kurā ir pievienots cits komponents, pārbaudiet iestatījumus un ievades un izmantojiet tālvadības pulti, lai atjaunotu rūpnīcas iestatījumus.
Vai man ir televizors noteikt vai iegādāties jaunu?
Ja jūsu televizors nav vecs, ir labi rezervēt savu remontētāju, lai noskaidrotu, kura iespēja ir finansiāli izdevīgāka. Remonta cenas informācija palīdzēs jums izlemt, vai iegādāties jaunu vai labot savu pašreizējo TV.
Vai man vajadzētu lietot televizoru, lai apkalpotu vai pasūtītu TV mobilo televīziju pie manis?
Lielākā vēlamā izvēle ir mobilās televīzijas remonta rezervēšana. Jūs varēsiet rezervēt remontu pirms TV serveriem. Mobilais remontētājs nodrošinās visizplatītāko remonta un rezerves daļu rīkus. Ja problēmu nevar atrisināt vietā, paņemiet savu TV un pabeigs savu darbu pēc pasūtīšanas un nodrošinot īpašas rezerves daļas.
Vai TV remontētājiem ir nepieciešama kāda kvalifikācija?
Lai gan īpašas kvalifikācijas parasti nav nepieciešamas no TV remontētājiem, daudzi no viņiem ir beiguši mācekļu vai turēt sertifikātus elektronikā.
Cik maksā TV labojums?
Televīzijas remonta remonta izmaksas parasti svārstās no 40 līdz 130 EUR. Cena būs atkarīga no televīzijas, traucējumu, sarežģītības veida un no laika, kas nepieciešams, lai noņemtu un visu nepieciešamo rezerves daļu izmaksas.
Vai man ir nepieciešams, lai labotu un instalētu licencētu speciālistu?
Dažiem intervencēm ir nepieciešams licencēts speciālists. Pirms izvēlnes pieņemšanas vienmēr pārliecinieties, vai remontētājam ir atbilstošas ​​atļaujas televizora korekcijai un uzstādīšanai.
Kas ietver remonta un televīzijas instalāciju?
Televizora remonts un uzstādīšana sastāv no dažādiem aktiem, sākot ar problēmas novērtējumu un rašanās iemeslu, risinot skaņas problēmas, attēlus, attēla kvalitāti, bojātu vai bojātu daļu nomaiņu un Wi-Fi savienojumu iestatījumus viedos televizoros. Sarežģītāki remontdarbi var pieprasīt remontēt, lai jūsu televizors būtu jūsu darbnīcā.
Pakalpojums
TV novēršana
Pamata pakalpojums, kas ietver TV pārbaudi un noteikt problēmas cēloni. To var izraisīt vairāki faktori, piemēram, kļūdaina vadība, nepietiekama jauda vai slikti / nefunkcionālas daļas. Remonts mēģinās uzzināt problēmas būtību un informēt jūs par nepieciešamajiem remontiem un darbiem, kas jums būs jāpērk.
Televīzijas ekrānu remonts
Lielākā daļa TV remontētāju var ātri labot jaunākas LCD vai LED televizorus. Vecākajos modeļos bez plakanas ekrāna remonts var būt sarežģītāks un rezerves daļas ir dārga vai grūti pieejama. Ja jūsu LCD vai LED TV ir krekinga vai salauzta ekrāna, dažos gadījumos to var labot vai nomainīt. Remonts novērtēs kaitējumu un informēs jūs par remonta cenu un ilgumu.
Smart TV instalēšana
Saprātīgi interneta savienojumi mūsdienās ir standarti, bet to savienojums ar Wi-Fi var būt sarežģīts jautājums. Ja jums ir savienojuma problēma, remontētājs atrod problēmu un atrisina to. Tas arī veiks visus pasākumus, kas nepieciešami, lai savienotu Smart TV ar Wi-Fi un pārbaudītu bezvadu savienojumus un maršrutētāju un TV kabeļus. Remonts pārbaudīs Wi-Fi signālu un dažos gadījumos var ieteikt pārvietoties maršrutētāju vai televīziju, lai uzlabotu signālu.
Man ir problēmas ar televīzijas signālu. Ko problēma var būt?
Antenna var tikt bojāta vētra, putniem vai dzīvniekiem uz jūsu jumta. Signālu problēmas var rasties arī signālu izplatīšanas dēļ, kas bloķē augstas ēkas, kokus vai citus objektus. Rezervējiet antenas instalētāju rūpīgai diagnostikai un dzēsiet problēmu.
Cik ilgi tiks sasniegts satelīts?
Lielākā daļa televīzijas satelītu ir paredzēti, lai izturētu vismaz 10 gadus. Funkcionalitāte ir atkarīga no laika apstākļiem (spēcīgas vētras, vēja vai sniega). Ja novērojat zemāku funkcionalitāti, var būt nepieciešams remontēt vai nomainīt.
Cik ilgi tas lieto satelīta instalēšanu?
Satelītu instalācija aizņem apmēram 2 stundas. Ja jūsu māja ir daudzstāvu vai uzstādot papildu aprīkojumu, ir nepieciešama arī, šo laiku var pagarināt.
Cik daudz ir TV satelītu instalācija?
Satelītu uzstādītāja uzstādīšana, kas rezervēta, izmantojot Wilio izmaksas no 60 līdz 180 eiro. Cena var atšķirties atkarībā no tā, kas jums ir nepieciešams, lai instalētu, cik augsts ir jūsu māja vai arī, ja ir arī daži remonts.
Kas ietver satelītu instalāciju?
Satelītu uzstādītāji var izmantot savas tehniskās zināšanas visā pakalpojuma diapazonā. Šeit ir daži no visbiežāk sastopamajiem, ar kuriem antenas santehniķis var jums palīdzēt.
Satelīta instalēšana
Santehniķis palīdzēs jums izvēlēties pareizo satelīta antenu jūsu mājās. Jums būs nepieciešams instalēt satelītu ārpusē, parasti uz jumta. Santehniķis atklāj jūsu raidītāja atrašanās vietu un vada satelītu pareizajā virzienā. Jūsu signāls tiek pārbaudīts un iestatīts, lai sasniegtu labākos un uzticamākos ienākumus. Kad satelīts būs vietā, santehniķis vadīs kabeļu no satelīta caur sadzīves (sienas) uz TV. Tas rūpēsies pareizi iesaistīt un ļaut jums skatīties jūsu iecienītākās televīzijas programmas.
Satelītu remonts
Televīzijas satelītu funkcionalitāte parasti ir desmit gadi. Ja satelīts nedarbojas, kā tas ir, var būt nepieciešams remontēt vai jaunu iestatījumu. Ir gadījumi, kad bieži un strauji mainās laika apstākļi, bojāti koki, bet arī putni vai savvaļas dzīvnieki izraisīs satelītu, lai pārvietotos no pareizās vietas, uguns vai pārtraukumiem. Satelīta remonts var ietaupīt naudu, un jūs ātri zināt problēmu ar signālu nekā pērkot jaunu. Remonts parasti veic vizuālu kontroli no zemes un no jumta, lai redzētu, kāda ir problēma. Veikt signālu ienākumus un novieto satelītu atpakaļ uz vietu ar labāko signālu. Ja problēmas izraisa laika un ārējās ietekmes, citi risinājumi var arī ieteikt jums, piemēram ,. Pastiprinātāja uzstādīšana, kas palīdzēs palielināt saņēmēja signālu.