Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

TV montāža pie sienas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.505 reģistrēti profesionāļi
92.058 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
TV montāža pie sienas

Vai jums ir nepieciešams serviss sienas montāžas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus, uz kuriem koncentrēties, izstrādāt piemērotu risinājumu un uzstādīt televizoru pie sienas. Televizora stiprinājuma kronšteina uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: sienas kronšteins, piegādes un kabeļu izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 20.644 kategorijas meistariem.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs rezervējat montāžas televizoru uz sienas caur Wilio?
Televizora atrašanās vieta pie sienas ir dizains un praktisks kosmosa ietaupījums. Tomēr tās uzstādīšana ir sarežģītāka, tāpēc saglabājiet to uz Wilio profesionāļiem ar atbilstošiem instrumentiem un zinātību. Kad jūs iegādājaties TV, mazumtirgotājs var piedāvāt arī instalēt pakalpojumus, bet jūs varat ietaupīt naudu un iegūt labāku servisu, ja jūs atradīsiet TV instalētāju Wilio savā apkārtnē. Salīdziniet savu pārskatu un pārskatus par apmierinātiem klientiem un izvēlēties tehniku, kas instalē jūsu TV bez bojājumiem sienai un TV. Ievadiet WILIO darbu bez maksas un ziņojiet, kādi ir nepieciešami sienas montāžas pakalpojumi. Jūs saņemsiet piedāvājumus no vietējiem uzstādītājiem un ir lieliska filmu un mūzikas sesiju pieredze palīdzēs jums iesaistīt savu mājas kinozāles.
Kāpēc man vajadzētu pievienot savu sienas TV?
Ir daudz iemeslu pakārt televizoru uz sienas. Tas ir īpaši taupīšanas telpa, ir mazāka iespēja sabojāt, un tas ir drošāks arī bērniem. Tajā pašā laikā TV ekrāns uzlabos jūsu istabas dizainu un nodrošinās ērtāku izsekošanu un labāku pieredzi.
Kāda izmēra televizoriem (ar kuru diagonāli) var uzstādīt uz sienas?
Izvēlieties televizoru, kas piemērots jūsu istabai. Izvēloties piemērotu diagonālu diagonāli, jāņem vērā vairāki būtiski faktori. Ja jūs izvēlaties pārāk mazs, tas var traucēt jūsu komfortu, skatoties to. Ja tas ir pārāk liels, tas var pārņemt savu dzīvojamo istabu. Izvēloties TV, mums vajadzētu domāt par piemērotu novērošanas attālumu, kas atklājas no diagonālās garuma un izšķirtspējas. Kopumā būs vajadzīgs lielāks diagonāls, jo lielāks ir dīvāngulta attālums (apm. 1m attālums 40 cm TV ekrāna diagonālajā). Telpas lielums būtiski ietekmē televizora lielumu. Jo augstāks ekrāna izšķirtspēja, jo tuvāk jūs varat sēdēt. Ir ieteicams sasniegt optimālu novērošanas attālumu, vietu, kur jūs sēdēsit no televizora. Ja jūs pakārt televizors uz sienas un paslēpt vadus sienā, jūs saņemat lietderīgu un estētisko telpu.
Vai jūs varat uzstādīt televizoru uz ķieģeļu sienas vai virs kamīna?
Jā, televizors var nostiprināt uz ķieģeļu vai paneļa sienas. Jūsu montāža, atkarībā no tā, izvēlas pareizo stiprinājuma metodi. Mēs neiesakām instalēt televizoru uz sienas virs kamīna. Ja jūs izlemjat, jūs uzņemat iespējamu televizora bojājuma risku siltumu un garantijas zudumu. Tomēr jūsu montētājs pārbaudīs instalācijas vietu un galu galā ieteiks vislabāk.
Cik ilgi TV lieto?
Televīzijas instalēšana uz sienas ,.t.z. Piekārt TV uz turētāja - konsole, un tā savienojumi, kas ilgst aptuveni 2 stundas; Sarežģītākas iekārtas var aizņemt ilgāku laiku. Ja jūs interesē ātri, ekspertu montāža un naudas taupīšana, sazinieties ar Wilio. Vidējās izmaksas, uzstādot televizoru uz sienas caur Wilio diapazonu no 20-50eur. Plakanā ekrāna televizora pamata uzstādīšana ir lētāki, citi pakalpojumi, piemēram, montāžas skaļruņi, vietējā teātra uzstādīšana, slēpta kabeļi vizuāli nesaistīti interjers, būs finansiāli dārgi.
Pakalpojums
Ko tehniķi dara, kad uzstādīšana uz sienas?
Profesionāli uzstādītāji zina, kā uzstādīt televizoru jebkurai virsmai un segt neestetos kabeļus. Ar spēcīgām sienas konsolēm, ekspertīzēm un pareiziem rīkiem, televizors uzstādīs televizoru droši, labajā augstumā un bez sienas nolietojuma.
Televīzijas uzstādīšana
Sniedziet uzstādītājam uzzināt, kāda izmēra diagonāli, tips un televizora zīmols jums ir jāizvēlas pareizie turētāji, kas droši sedz savu svaru un atstāj gludu un profesionālu virsmu. Ja jums ir īpašas prasības, pieredzējis santehniķis zina, kā uzstādīt televizoru uz sienas bez turētājiem.
Telekoni
Vai jūsu televizors ir piestiprināts tieši pie sienas, ir dažādi veidi, kā instalējot televīziju, iekšzemes teātri vai kabeļtelevīziju, nav sludināt istabas dizainu.
Skaļruņa savienojums
Jūs varat savienot papildu skaļruņus televizoram, skaļruņu bārā, skaņas paneļiem un tādējādi iegūt aizraujošu surround skaņu, lai sniegtu jums optimālu mājas kinozāles pieredzi un klausoties mūziku. Televīzijas izplatīšana un vadi Mēs zinām dizainu un estētiski slēpjas sienās.
TV iestatīšana
Ja jums ir instalēta jauna televīzija, vietējie tehniķi var ietvert arī TV iestatīšanas pakalpojumu. Tie palīdzēs jums savienot kabeļtelevīziju, satelītu staciju (Skylink) vai interneta TV (UPC, Magio vai Orange) ar analogajiem kanāliem, un var kalibrēt televizoru - attēla iestatījumu, piemēram. Spilgtums, kontrasts vai krāsu temperatūra atbilstoši standartam, kas tiek izmantots filmu pētījumos, lai padarītu jūsu jauno HD, 4K vai Smart TV ar maksimālo.