Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Ventilācija
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.299 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Ventilācija

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums gaisa kondicionēšanas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus gaisa kondicionēšanas fokusā, projektēšanā, piegādē un uzstādīšanā inženierbūvniecībā, daudzfunkcionālās ēkās, ražošanas zālēs. Ventilācijas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: transporta izmaksas, serviss, vadības panelis, kuru sniegs kāds no mūsu 16.724 ekspertiem dotajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver apkures un dzesēšanas pakalpojumus?
HVAC sistēmām ir izšķiroša loma mūsu interjera komfortā. Vienkārši nospiežot pogu, tās ir pilnībā spējīgas mūs saglabāt ziemā silts un vasarā aukstā atdzist. Apkures un dzesēšanas pakalpojumi ietver profesionālu instalēšanu, bet arī apkopi un remontu, lai jūs varētu izmantot savas priekšrocības, cik ilgi vien iespējams. Apkures un dzesēšanas eksperti zina gandrīz visus zīmolus un iespējas no dažādiem ventilācijas uzņēmumiem. Ja vēlaties nolīgt apmācītu tehniku, lai apstrādātu konkrētu zīmolu, mēs atradīsim kvalificētu personu jums. Šeit ir daži no pakalpojumiem, kurus varat pasūtīt kopā ar mums:
Apkure un dzesēšana.
Speciālisti Apkures un dzesēšanas uzstādīšanas speciālisti var palīdzēt instalēt sistēmas ar vienu vai vairākām izplatīšanas sistēmām, cauruļvadu sistēmām, hidroniskiem sildītājiem, iztvaikošanas gaisa kondicionieriem vai gandrīz jebkurai nepieciešamajai apkures un dzesēšanas sistēmai. Kā likums, viņi sāk savu darbu, aprēķinot, cik daudz vietas aptvers sildītāju vai dzesētāju. Ja nepieciešams, tie var arī palīdzēt jums atrast labākās vietas, lai nodrošinātu optimālu efektivitāti. Dažām HVAC sistēmām ir nepieciešama elektriskā, ūdens un cauruļvadu vadība, tāpēc ir nepieciešams izmantot šo darbu ekspertu. Viņi var arī veikt galīgo pārbaudi, pirms jūs pilnībā izmantojat savus jaunos sildītājus vai dzesētājus, lai izvairītos no iespējamiem riskiem nākotnē.
Apkures un dzesēšanas apkope
Kad runa ir par apkures un dzesēšanas, tai vienmēr jābūt augstākajam prioritātei regulārai vispārējai / remontam. Jūs varat sasniegt ekspertu, lai attīrītu atveres un spoles un regulāri mainījis gaisa filtrus. Turklāt tā var izmantot arī piemērotu virsmas apstrādes tehnoloģiju un aizsargāt jūsu kondensatora spirālus no mitruma un korozijas uzkrāšanās. Ja jūs vēlaties, lai izvairītos no vasaras siltuma un pārmeklējot gaisu ziemā, jūs varat plānot plānot PREZESONAL uzturēšanu, lai nodrošinātu, ka jūsu gaisa kondicionēšana darbosies tik gludi un efektīvi pirms pēkšņi palielinās vai samazinās ārējā temperatūrā.
Apkures un dzesēšanas remonts
Tāpat kā viens otra ierīce, HVAC sistēmas no visām apkures un dzesēšanas uzņēmumiem laika gaitā noveco, pasliktinās un samazinās. Dažas daļas ir rūpīgas, ir: nereaģē sensori, aizsērētie kanāli un korozijas spoles. Dažas gala ierīces arī cieš noplūdes, pārkaršanu un koroziju. Bez regulārām pārbaudēm šie gadījumi var radīt vēl plašāku kaitējumu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vecuma, pārmērīgas vai nesamērīgas uzturēšanas dēļ, remonta eksperti var palīdzēt jums atrast problēmas avotu un pēc vajadzības remontu jūsu apkures vai dzesēšanas sistēmu. Viņi var viegli nākt pie jums un arī sagatavoti steidzamiem lietojumiem negaidītu traucējumu gadījumā. Īsā laikā viņi var palīdzēt jums iegūt savu sistēmu atpakaļ normālā stāvoklī, un tas sāksies atkal efektīvi.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc pasūtīt apkuri un dzesēšanu caur Wilio?
Ar Wili ir vieglāk atrast savā apkārtnē pieejamu un uzticamu ekspertu, kas var strādāt pie apkures, ventilācijas vai gaisa kondicionēšanas. Vai jums ir nepieciešams apskatīt atsevišķu vai pilna servisa HVAC sistēmas, jūs varat atrast kādu, kas palīdzēs jums caur mūsu platformu. Lielākā daļa no mūsu uzstādītājiem ir attiecīgās licences un sertifikātus, kas garantē savas prasmes un prasmes. Jūs varat nolīgt tos pārbaudīt vecās HVAC vienības un risinājumu jebkuru dažādu daļu izkropļojumiem. Ja nepieciešams, tas var arī atrisināt toksiskus tvaikus, kas var traucēt jūsu iekšējo komfortu un gaisa kvalitāti. Ja jums ir nepieciešams, lai aizstātu vai instalētu jaunu komplektu gaisa kondicionēšanas, jūs varat arī sazināties ar savu palīdzību mums. Sāciet, ievadot savu uzdevumu ar visām jūsu prasībām. Pēc brīža jūs saņemsiet bezmaksas piedāvājumus no speciālistiem, kuri ir gatavi nākt pie jums. Rezervējiet savu darbu ar mums šodien un baudiet mājīgu mājokli telpās ar efektīvu dzesēšanu un apkuri visu gadu.
Cik bieži man ir jānosaka manas apkures un dzesēšanas sistēmas?
Eksperti ir ļoti ieteicams, ka jūsu apkures un dzesēšanas sistēmas tiek pārbaudītas un apstrādātas vismaz vienu vai divas reizes gadā. Ideāls ir pārāk atļauts noteikt tos mēnesī vai divus pirms augstākās sezonas, lai palīdzētu jums pārvarēt ārkārtīgi siltumu vai ziemu. Ja vēlaties nodrošināt optimālu efektivitāti, jūs varat arī iznomāt tos uz ikmēneša vai divu mēnešu sistēmas spoles tīrīšanu vai filtru nomaiņu.
Kā es varu zināt, vai man ir nepieciešams gaisa kondicionēšanas remonts vai nomaiņa?
Aizstāt apkures un dzesēšanas sistēmas, kas ir izgatavotas un uzstādītas pirms 10-15 gadiem. Sakarā ar augstu vecumu, viņi strādā mazāk efektīvi nekā jauni modeļi, kas varētu izraisīt palielināt savu elektroenerģijas kontu. Mēs arī iesakām ļaut viņiem nomainīt, ja viņi joprojām izmanto veco aukstumaģentu, kas pazīstams kā R-22. Ne tikai tie ir novecojuši, bet arī atbrīvot toksiskas gāzes, kas ir ievērojami kaitīgas videi.
Vai Wilio var palīdzēt man instalēt mājas izolāciju?
Noteikti jā! Lai dotos uz "zaļo" un samazinātu HVAC patēriņu, jūs varat nolīgt savus darbiniekus, kuri uzstāda kvalitātes izolāciju. Ja jums nav idejas, kur sākt, jūs varat konsultēt dažāda veida izolācijas un kopā padarīt labāko materiālu izvēli, pamatojoties uz jūsu budžetu un prioritātēm. Jūs varat uzstādīt izolāciju uz jumtiem, griestiem, iekšējām vai āra sienām, grīdām vai visām vietām, kas stāv starp siltu un aukstu gaisu.
Kāda ir atšķirība starp gaisa kondicionēšanu un dzesēšanu?
Lai gan gaisa kondicionēšana un dzesēšana ir paredzēti, lai pārraidītu gāzi šķidrā un temperatūras kontrolei, šīm sistēmām ir savi, dažādi mērķi. Gaisa kondicionēšana palīdz saglabāt iekšējo temperatūru vai nu izkliedējot siltumu vai aukstu gaisu ap istabu. Ledusskapji uztur gāzes slēgtā telpā un parasti izmanto pārtikas un produktu saglabāšanai.
Kā es varu samazināt manu apkures un dzesēšanas sistēmas patēriņu?
Uzlabojiet savu HVAC sistēmas veiktspēju, regulāri tīrot un nomainot gaisa filtrus un ventilācijas caurumus. Smart termostatu uzstādīšana ir arī efektīvs veids, kā kontrolēt sistēmas, jo īpaši, ja neesat mājās. Lai saglabātu iekšējo temperatūru, ne pārāk paļaujoties uz HVAC sistēmām, jums jāapsver arī eņģes un ruļļu, izolācijas vai stikla logu uzstādīšana ar dubulto līdz trīskāršā stiklojuma un izvairoties no aukstuma vai silta gaisa no istabas.
Kādus citus ierīču pakalpojumus es varu rezervēt caur Wilio?
Wilio ir vieta, kur jūs atradīsiet uzticamu palīgierīci, lai palīdzētu jums ar jebkuru remontu, iekārtām un apkopes iekārtām. Papildus apkures un dzesēšanas sistēmām, amatnieki no Wilio var arī apkopot savu jauno trauku mazgājamo mašīnu, instalēt mikroviļņu krāsni un remonts veļas mašīnas, kas nevēlas spin. Viss, kas jums jādara, ir doties uz mūsu platformu un atrodiet vajadzīgos pakalpojumus.