Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Veļas mašīnu remonts

Vai meklējat remonta mašīnu, lai labotu savas veļas mašīnas? Šajā kategorijā mums ir 11.039 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc
32.729 reģistrēti profesionāļi
87.726 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Veļas mašīnu remonts

Vai jums ir nepieciešams serviss veļasmašīnu remonta jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus aizsērējuša filtra un aizsērējusi ūdens padeves sietiņa tīrīšanai, bojāta sildītāja remontam, aizsērējuša mazgāšanas līdzekļa dozatora remontam. Veļas mašīnas remonta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: pareizi programmas iestatījumi, skaitītāja plombēšana, nolietoto plombu nomaiņa, ko nodrošina kāds no mūsu 11.039 remontētājiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
32.729 reģistrēti profesionāļi
87.726 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Četri iemesli pasūtīt montāžas veļas mašīnas caur Wilio? Mums ir speciālists remonts paplāksnes un žāvētāji pie jums. Mēs veicam remontu, kas ir nepieciešams izturēt. Katrs no mūsu remontētājiem speciālisti veica simtiem veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju ar dažādām problēmām. Tie ir arī oficiāli sertificēti, kas nozīmē, ka jūsu ierīce tiks koriģēta ar drošu un ļoti efektīvu pieeju. Mēs labojam visus zīmolu modeļus. Ne sarežģīta veļas mazgājamās mašīnas tehnoloģija nav problēma pilnībā aprīkotiem remontētājiem. Papildus visiem svarīgajiem remonta rīkiem, tas nodrošinās arī visas kopējās rezerves daļas. Tehniskās apkopes ekspertu konsultācijas - tehniķi ne tikai labo aparātus, bet arī konsultē savus klientus, kā iegūt maksimālo ilgtermiņā. Lūdzu, sazinieties ar savu WILIO un iegūstiet savu veļas mazgājamās mašīnas vai veļas mazgājamā mašīna profesionālu remontu ar žāvētāju, kas pielāgots jūsu konkrētā modeļa vajadzībām un vajadzībām. Elastīgs remonta laiks - vietējie remontētāji ir ļoti elastīgi, un tas ir tikai atkarīgs no jums, lai to vienotu tajā pašā dienā vai nedēļas nogalē. Garantētā darba kvalitāte - turklāt šis remonta pakalpojums ietver arī 1 gadu garantiju. Sabojāta veļas mazgājamā mašīna vai žāvētājs bieži var nozīmēt reālu katastrofu organizētā mājsaimniecībā, it īpaši, ja tas notiek pirms svarīga notikuma, piemēram, kāzas. Tāpēc ir vērts ātri meklēt atbildīgu tehniku ​​veļas mazgājamās mašīnas vai žāvētāja labošanai uz Wilio. Turklāt mēs sniedzam vairākas problēmas ar veļas mašīnu un žāvētāju veļas mašīnu, ka mūsu remontētāji parasti nodarbojas ar: veļas mašīna neieslēdzas; Veļas mašīna atsakās mazgāt, ierīce atsakās centrifugēt, veļas mašīna nav piepildīta ar ūdeni. Žāvētāja veļas mašīna: ierīce nepārsniedz vai pilna ūdens; Ierīce neparādīs pareizi vai vispār; Centrifugēšanas cikls ir skaļāks nekā parasti; Apģērbs nav pareizi žāvēts. Bieži uzdotie jautājumi J: Mana ierīce ir tikko sajaukusi - ko tagad? Atbilde: Pārbaudiet visus ārējos faktorus, kas varētu ietekmēt tās veiktspēju (atvienots barošanas / ūdens apgāde utt.). Ja jūs neatrodat, atrodiet noplūdes ap mašīnu vai caurumiem durvju zīmogā. Ja jūs nezināt problēmu, atvienojiet ierīci un zvaniet pa tehniku, izmantojot Wilio. Jautājums: Kad var nākt mašīnu remonta tehniķi? Atbilde: Repairer ierašanās laiks ir īpaši atkarīgs no tā pieejamības. Termins un remonta laiks ar to apstiprina. Lai cik daudz laika pakalpojums veiks, būs atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, problēmas raksturs un aizstājamā daļa (lai instalētu papildus pasūtītās daļas, ir nepieciešama otrā vizīte). J: Vai jūs varat garantēt, ka ierīce ilgs ar jūsu remontu? Atbilde: Visiem remonta pakalpojumiem Patērētāju pakalpojumi ir 1 gadu garantijas periods, kas ir derīgs darbam un detaļām, ko nodrošina jūsu izvēlētais speciālists. J: Kur visur ir pieejams Wilio? Atbilde: Wilio pakalpojums ir pieejams visā Slovākijā un vairākās citās valstīs.