Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Ūdens krāna vai izlietnes uzstādīšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.623 reģistrēti profesionāļi
93.611 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Ūdens krāna vai izlietnes uzstādīšana

Vai jums ir nepieciešams serviss jaucējkrānu un izlietņu uzstādīšanas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus, lai atvienotu veco akumulatoru, uzstādītu jaunu akumulatoru, nomainītu sifonu. Izlietnes jaucējkrānu uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: piegādes izmaksas, izolācijas lente, zīmogs, ko nodrošina viens no mūsu 26.956 kategorijas uzstādītājiem.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs pasūtāt akumulatora uzstādīšanu vai izlietni caur Wilio?
Neatkarīgi no tā, vai jūs esat inovatīvi savu virtuvi vai nepieciešamību pirmo reizi uzstādīt jauno virtuves līniju, labākais ir labākais, lai ļautu šiem darbiem profesionāli. Galu galā, izlietnes ir svarīga mājokļa daļa, un jūs nevēlaties riskēt ar katastrofu virtuvē par nepareizu uzstādīšanu. Uguns, lai uzstādītu virtuves izlietnes vai ūdens akumulatoru, un jūs varat būt pārliecināti, lai sasniegtu pastāvīgu rezultātu bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Labākā vieta, kur atrast ekspertu, lai palīdzētu instalēt virtuves izlietni vai akumulatoru, ir Wilio. Iesniedziet savu pasūtījumu, izvēlieties vēlamo instalācijas veidu, datumu un piemērotu laiku un darbu var sākt!
Kad vislabāk ir rezervēt virtuves izlietnes uzstādīšanu?
Ja jūs instalējat jaunu virtuvi vai rekonstruējot veco virtuvi, jūsu virtuves izlietnei jābūt vienam no pēdējiem soļiem sarakstā. Pirms instalēšanas jums ir jābūt uzstādītām plāksnēm un skapjiem un izveidot vietu jaunai izlietnei.
Vai man ir jānoņem uzstādītājs virtuves izlietnes uzstādīšanai?
Profesionāls santehniķis vienmēr ir labāka izvēle nekā jūsu kaimiņš vai draugs. Tomēr, nevis pasūtot santehniķi, jūs pārskatīsit savu pieredzi un pieredzi.
Vai ir noteikumi, kur var instalēt virtuves izlietni?
Jā. Galvenais noteikums ir tāds, ka jānorāda minimālais attālums starp izlietni un elektriskajiem punktiem.
Cik ilgi tas notiek apmainīties ar virtuves izlietni?
Virtuves izlietnes nomaiņa tiek veikta vidēji 2 stundas.
Cik maksā apmaiņa virtuves izlietne?
Vīna uzstādīšanas izmaksas parasti ir aptuveni EUR 50 atkarībā no uzstādīšanas veida un garuma.
Cik maksā jaunu virtuves izlietnes uzstādīšana?
Šis pakalpojums parasti ir robežās no 65 - 140 EUR, ja pasūtāt pakalpojumu, izmantojot Wilio. Cena var atšķirties atkarībā no izlietnes veida, citām funkcijām / savienojumiem un uzstādīšanas garumiem.
Pakalpojums
Kas ietver virtuves izlietnes instalēšanas pakalpojumu?
Installer virtuves izlietne no Wilio rūpēsies par visu - izvēlas sākotnējo izlietni, lai izveidotu vietu jaunām, uzstādītām izlietnēm, kas atbilst krāniem un caurulēm un ņem blīvējumu. Tas arī rūpēsies par vecās virtuves izlietnes izskaušanu (ja nepieciešams) un var apstrādāt visus remontus. Ko jūs varat sagaidīt no šī pakalpojuma sniedzēja Wilio:
1. solis: virtuves izlietnes noņemšana
Ja jūs apmainīsieties ar vecu virtuves izlietni jaunai, instalētājam vispirms demontē to. Tas aizver ūdens padeves vārstus zem izlietnes vai galvenās piegādes un atver jaucējkrānu, lai atbrīvotu visu ūdeni, kas palika caurulēs. Pod caurules novieto spaiņus, kas uztver visu atlikušo ūdeni pēc izņemšanas. Nākamais solis ir noņemt ūdens padeves caurules kopā ar drenāžas cauruli, piederumiem un trauku mazgājamās mašīnas savienojumu (ja piemērojams). Atrod izlietnes klipus, kas novietoti zem ārējās malas un atbrīvo tos. Pirms Slez paceļ, izmantojot nazi, nogrieziet hermētiķi, ko izlietne ir pievienota plāksnei.
2. solis: sagatavošana
Pēc izlietnes noņemšanas santehniķis attīra vietu, noņem jebkuru citu blīvējuma plāksni un mazgā ar ziepju ūdeni. Mazgāt un sagatavot visas sākotnējās daļas, kas tiks atkārtoti (piemēram, drenāžas vai ūdens akumulators). Pirms instalēšanas turpināšanas jūsu jaunā izlietne pārbaudīs un apkopos, ka tas snaps esošajā atklāšanā. Ja nē, tā iesaka izvēlēties citu izlietni vai palielinātu cauruma lielumu ar griešanu, izmantojot zāģa asmeni, līdz tam ir piemērots izmērs.
3. solis: virtuves izlietnes uzstādīšana
Virtuves izlietnes uzstādīšana ietver, pirms tā ievieto atverē, lietojot silikona zīmogu uz izlietnes apakšā. Pēc tam santehniķis ir noslaucīt visu hermētiķi, kas noplūda no malām, pat pirms sprādzes, kas pievienots izlietnes apakšai un pagriezt tos uz izlietni vietā.
4. solis: ūdens akumulatora uzstādīšana un cauruļu pārbūve
Beigās tiek uzstādīta pieskāriens un savieno cauruli vēlreiz. Santehniķis ievieš ūdens akumulatoru izlietnes caurumā ar ūdens spilventiņu un matricu, kas tur ūdens caurules uz vietas. Tas novieto drenāžas sietu un aizzīmogo to, noņem lieko hermētiķi un pārklāj to ar gumijas blīvējumu un atloku. Tas savieno ūdens padeves cauruli un savieno trauku mazgājamo mašīnu un visas caurules kopā. Visbeidzot, ūdensapgādes trigeri mēģinās pārliecināties, ka nav nevēlamas ūdens aizplūšanas.