Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Mājaslapa
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.507 reģistrēti profesionāļi
92.071 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Mājaslapa

Vai jums ir nepieciešams tīmekļa pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitātes ekspertus dizaina, grafikas, pielāgota tīmekļa dizaina un atjauninājumu jomā. Vietnes cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: tīmekļa administrēšana un mitināšana, ko nodrošina kāds no mūsu 6.350 tīmekļa izstrādātājiem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver tīmekļa lietojumprogrammu izstrādes pakalpojumus?
Lielākā daļa tīmekļa pakalpojumu koncentrējas uz dizainu (dizains), izstrādi un uzturēšanu tīmekļa vietnēs. Atkarībā no jūsu projekta jums var būt nepieciešams tikai viens konkrēts tīmekļa eksperts vai jums būs jāsagatavo komandas speciālisti ar dažādām specializācijām un prasmēm sadarboties. Šeit mēs norādām dažus no visbiežāk sastopamajiem interneta pakalpojumiem un iespējām, jūs varat sagaidīt:
Dizains un mājas lapas izstrāde
Meklējat profesionālu web dizaineru vai izstrādātāju? Jūsu neatkarīgais IT tīmekļa izstrādes speciālists palīdzēs atdzīvināt jūsu vietnes vīziju. Tas tiks saprasts, izprotot jūsu vietnes mērķi, kas jums jādara, un saturu, kas satur saturu. Tad projektējiet dizainu. Pēc jūsu dizaina apstiprinājuma koda vai satura pārvaldības sistēma (CMS) izmanto, lai izveidotu dizainu un pilnu funkcionalitāti uz galddatoriem (galddatoriem, klēpjdatoriem, klēpjdatoriem) un mobilajām ierīcēm (mobilajiem tālruņiem, tabletēm). Viņi augšupielādēs visus jūs ar saturu (ieskaitot attēlus un kopijas) un palaist to uz savu galīgo apstiprinājumu. Jūsu profesionālais web dizainers to aizpildīs tā, lai tā augšupielādētu jūsu vietni jūsu izvēlētajā tīmekļa mitināšanas platformā (WWW) un pēc tam jūsu vietne pārbaudīs, ja tas nesatur kļūdas.
WordPress vietnes
WordPress ir populārākā satura pārvaldības sistēma (CMS) jaudīgai tīmekļa vietnei gandrīz jebkura izmēra. Ja vēlaties, lai jūsu WordPress dizains, jums ir nepieciešams nolīgt neatkarīgu WordPress izstrādātāju, kas izveido savu tēmu ar iebūvēto WordPress. Jūs pat varat pievienot e-komercijas funkcijas jūsu Woocommerce izpildvaras. Jūsu izstrādātāja WordPress atbilst jūsu tēmai, sākt testēšanu, lai nodrošinātu bezšuvju darbību un pirms jūs to uzskaitāt savā tīmekļa mitināšanā, pārliecinieties, ka jums ir nepieciešamas izmaiņas un izmaiņas.
Citas satura pārvaldības sistēmas
Papildus WordPress, jūs varat nolīgt virkni CMS izstrādātājiem, kas aptver platformas, piemēram, Womby, Wix, Joomla un Squarespace. Katrai no šīm platformām ir konkrēti iestatījumi par to, ko jūs varat pielāgot un kā jūs varat integrēt dažādus kodus un funkcijas. Tāpēc ir labāk meklēt profesionālu dizaineru vai izstrādātāju tīmekļa vietni, kas specializējas jūsu satura pārvaldības sistēmā.
E-veikals (interneta veikals)
Vai jums ir nepieciešams izveidot tīmekli jūsu tiešsaistes veikalā (e-veikals)? Jūs atradīsiet to izstrādātājiem, kas specializējas e-veikalos un visās populārākās platformas tiešsaistes veikalā, ieskaitot Shopify, Woocommerce, Magento un OpenCart. Katra no šīm platformām ir svarīgi nolīgt pieredzējušu attīstītāju. E-komercija ir daudz kustīgu daļu, ieskaitot jūsu ievēlēto dizainu, produktu portfeli, produktu informāciju, datu bāzes, inventāra numurus, klientu kontaktinformāciju un maksājumu sistēmas. Jūsu izstrādātājs veiks plašu pārbaudi pirms projekta pabeigšanas. Ar attīstību, jūs, iespējams, darbosies kopā pēc tam, kad sākat e-veikalu savā uzturēšanā, lai jūsu tiešsaistes veikals paliktu bez kļūdām.
Kodēšana un datu bāzes
Ir tik daudz programmēšanas valodas un kodi, kas veido tīmekli. Visbiežāk sastopamie kodi, kurus jūs varat atrast specializētajos izstrādātājiem, ietver HTML, Java, JavaScript, PHP, CMS, CSS un jQuery. Daudzi izstrādātāji specializējas arī datu bāzes izstrādē, tostarp MySQL un SQL datu bāzēs. Ja neesat pārliecināts par tīmekļa pieredzes veidu un kodu, kas jums nepieciešams, lai jūsu projektam būtu labi, lai ieslēgtu un lūgtu izstrādātāju, pamatojoties uz viņa pieredzi, kas ir ieteicama.
Bieži uzdotie jautājumi
Najmosta uzticēja IT ekspertiem uz vietas attīstības, izmantojot Wilio
Mūsdienās es domāju, ka tas nav bizness bez klātbūtnes tīmeklī - un visiem nodomiem un mērķiem. Cilvēki kļūst tik atkarīgi no interneta, ka jums nav interneta, pat ja jūs esat vietējais ģimenes restorāns vai stūra veikals, jūs maksājat jums iespēju nokļūt priekšā jūsu sejas neskaitāmiem potenciālajiem klientiem. Tīmeklis ir jūsu uzņēmuma digitālā interpretācija. Tāpat kā labs tirgotājs nodrošina, ka veikalā priekšpuse ir labi izmēra un sparkly tīrs, tikpat jūsu vietnei ir jāmeklē vilinoša un skaidra, ja tai ir jāsasniedz potenciālie klienti, kurus jūs cerējāt. Taču kvalitātes tīmekļa vietnes izstrādei ir nepieciešamas ļoti specifiskas prasmes - arī tas, kas pieder maz no mums. Par laimi, ir eksperti, lai izstrādātu tīmekļa lietojumprogrammas, kas jūs gaida. Viss, kas jums jādara, ir lūgt palīdzību, izmantojot Wilio! Ja jūs interesē vislabāk izmantot visas iespējas, ko interneta piedāvājumi, vienkārši dodieties uz Wilio, ievadiet savu pieprasījumu un saņemiet bezmaksas cenas šodien! Nodot savu biznesu līdz 21. gadsimtam. Fire šodien Wilio labākās novērtētās un profesionālās IT mājas lapas izstrādātājs!
Ko mēs saprotam Web dizainā?
Web dizains (dizains) ietver dažādus tīmekļa vietnes veidošanas aspektus, piemēram, tīmekļa vietņu izkārtojumus, grafisko dizainu un satura izveidi, piemēram, rakstus blogos, produktu sadaļās, fotogalerijā utt. Tīmekļa vietnes parasti tiek izveidotas valodā, ko sauc par HTML. Tīmekļa vietņu dizaineri izveido tīmekļa vietni ar HTML zīmēm, kas raksturo metadatus un saturu. Tīmekļa vietnes elementu izvietojums un izskats parasti ir CSS vai kaskādes stili. Viņu uzdevums ir izveidot pamatu, kā meklēt un strādāt.
Kā Web dizains var palīdzēt manam uzņēmumam?
Web dizains ir ārkārtīgi svarīgs, it īpaši, ja jums ir tiešsaistes veikals. Tas parasti ilgst 30 sekundes cilvēkiem, lai izlemtu, vai vietne ir pietiekami pievilcīga. Ja jūsu vietne nav tik labi, mobilajā telefonā kā klēpjdators vai dators, potenciālie klienti netiks bothered ar pārlūkošanu. Ja jūsu tīmeklis iekrauj pārāk lēni, cilvēki to atstāj, un jūsu bizness to nepamanīs.
Kā izvēlēties web dizaineru?
Bumbieris, kas jums nepieciešams un publicēt to detalizēti par Wilio. Izlemiet, cik lapu jūsu vietnē vēlaties, kāda veida saturu jūs vēlaties, un saka, ja vēlaties, lai tīmekļa dizaineris nodrošinātu saturu. Jūs varat arī jautāt, vai jums ir nepieciešams viesu mājas lapas un / vai palīdzēt ar satura pārvaldību, ja neesat to izdarījis. Nodrošiniet budžetu un noteikti, cik drīz jūs vēlaties, lai jūsu vietne tiktu publicēta.
Kādas ir web dizainera izīrēšanas priekšrocības, izmantojot Wilio?
Izīrē Web dizaineru caur Wilio ir daudz priekšrocību. Tas ir īpaši ātrāks un ērtāks. Lai atrastu labu web dizaineru, jums nav jātērē laika meklēšana desmitiem meklēšanas lapu. Jums ir jāpublicē tikai ar pamata informāciju par jūsu prasībām. Tad vietējie kvalificēti un traucējoši web dizaineri jūs risinās. Pēc norādēm un cenām, jūs varat izvēlēties, kurš web dizainers darbosies jūsu vietnē.
Vai man ir jāsniedz daži rīki vai aprīkojums jūsu vietnes ieteikumam?
Jums nav nepieciešams, lai nodrošinātu nevienu no rīkiem vai aprīkojumu jūsu mājas lapas dizainu, piemēram, klēpjdatoriem vai galda datoriem. Tas ir standarts, ka tīmekļa dizainerim ir sava aprīkojums, un mūsu tīmekļa dizaineri ir profesionāļi, kuriem ir zināšanas un aprīkojums. Jūs varat nodrošināt tos ar satura ievadi, kurus vēlaties ievietot savā tīmekļa vietnē, piemēram, jūsu produktu attēlus, produktu informāciju, paraugu videoklipus, uzņēmuma informāciju un citu līdzīgu saturu.
Cik ilgi ir mājas lapas dizains?
Laiks, kas nepieciešams, lai izveidotu lielisku tīmekli, jāveic apmēram 3 līdz 4 mēneši. Atkarībā no tā, ko jūs vēlaties, lai būtu vietne, tas var aizņemt no projekta sākuma, lai sāktu to tiešsaistē un 6 mēnešus vai ilgāk. Jūs varat atrast web dizaineru, kas var apstrādāt to īsāku laiku, bet atcerieties, ka šis laika posms ir balstīts uz IT standartiem.