Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Kāzas, Svinēšana, notikumi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.274 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Kāzas, Svinēšana, notikumi

Vai jums ir nepieciešams serviss kāzu, svinību, pasākumu jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus profesionāļus kosmosa drošības, telpu dekorēšanas, apgaismojuma un skaņas, dīdžeju un mūzikas ēdināšanas jomā. Saviesīgu pasākumu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: fotogrāfs, operators, moderators, ko sniedz kāds no mūsu 3.150 speciālistiem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Kas ir daļa no pakalpojuma
Plānošana pirms pasākuma
Jūsu pasākumu vadītājs sāks diskusiju par provizorisko plānošanu, lai apstiprinātu bruto grafiku, radītu iespējamās atrašanās vietas un budžetus. Pēc tam tas organizēs apdrošināšanu un atļauju, sazināsies ar vietējām pašvaldību vai vadošajām iestādēm. Pasākumu pārvaldnieks var arī pārvaldīt komunikāciju ar mediju un PR kampaņām kopā ar mārketinga materiālu ražošanu, lai nodrošinātu maksimālu uzmanību jūsu rīcību. Visbeidzot sagatavoja detalizētu grafiku.
Vieta un aprīkojums
Ar tuvojoties rīcības datumam, jūsu pasākumu pārvaldnieks sāk iegādāties nepieciešamo aprīkojumu un piekrīt jums gala notikuma punktā. Tas darbosies, lai nodrošinātu vislabāko piedāvājumu jums un identificētu piemērotas vietas jūsu budžetā jūsu izvēlētajam datumam. Tas būs arī līgumu kontrole, sarunas par iespējamiem notikumiem un saziņai ar piegādātājiem, kas jūsu pasākumu pārvaldnieks nodrošinās arī iekārtu nomu, tostarp audiovizuālos, banerus, podies un apgaismojumu. Koordinēs visus šos piegādātājus.
Darbinieku saņemšana un sazināšanās ar trešajām personām
Jums būs nepieciešams pietiekams skaits cilvēku ar kvalitatīvu notikumu. Vadītāja pasākuma loma ir nodrošināt, lai visas pozīcijas aizņem kvalificēts vai pieredzējis personāls, kas ir pilnībā informēts par notikumu cerībām. Darbības laikā tas pārraudzīs personāla darbību, lai pārliecinātos, ka viss ir labi. Jūsu vadītājs arī sazināsies ar trešajām personām, tostarp runātājiem un sponsoriem.
Dienas ziņojums
Visbeidzot, jūsu pasākumu pārvaldnieks palīdzēs jūsu pasākuma vadībai noteiktā dienā, kad viņi ieradīsies vispirms uz skatuves, un, iespējams, būs pēdējās lapas. Viss būs kontrolēt ainas, lai nodrošinātu bezrūpīgu pieredzi visiem dalībniekiem. Visu dienu atbildēs uz visiem jautājumiem par piegādātājiem un darbiniekiem un skaļruņiem. Jūs varat koncentrēties tikai un tikai uz rīcības gaitu.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nomas darbības koordinators caur Wilio? Jūs saglabājat nervus
Vai jūs apsverat visvairāk vadītāja notikumu jūsu plānotajam korporatīvajam pasākumam? Meklējat kādu parocīgu, kurš atbrīvojas no stresa jūsu kāzu dienā? Katram lielajam notikumam (un daudziem mazākiem) jūs atradīsiet vienu koordinatoru, kas rūpējas par vispārējo bezšuvju rīcību. Samaziniet savu stresu un atrodiet ekspertu, lai palīdzētu jums visiem, rezervējot vietām un piegādātājiem, lai organizētu visu dienu. Wilio ir viegli atrast pieredzējušu pasākumu pārvaldnieku. Neatkarīgi no tā, vai jūs organizējat kāzas, godīgas, konferences, sporta pasākumu, lejup, ballītēm vai kaut ko citu, pareizais cilvēks rūpēsies par visu mazo (un lielo) ainām, kas pārvērš jūsu rīcību lielā dienā.
Kāda ir nozīme notikumu vadītāja?
Pārvalda visas dienas provizorisko plānošanu, organizāciju un loģistiku. Tas nodrošinās, ka jūsu pasākums norit gludi, pateicoties tam, ka tas viss ir kontrolēts un uzrauga iespējamos problēmu punktus.
Kādas ir priekšrocības, kas saistītas ar vadītāja nomu, salīdzinot ar notikuma pašpalīdzības organizēšanu?
Galvenā priekšrocība ir lieliska laika taupīšana, kā arī profesionāli organizēti un līdz ar to patīkamāku notikumu. Pieredzējis notikumu pārvaldnieks izmantos izmēģinājumus un pārbauda procesus, kas darbojas.
Kādas prasmes jums vajadzētu meklēt u pasākumu vadītāju?
Tam jābūt precīzam, organizētam, un tam jābūt efektīviem procesiem un procedūrām rozā. Labas attiecības ar kvalitatīviem piegādātājiem un trešām personām ir panākumu atslēga. Vēl viens labs jautājums ir iepriekšēja pieredze veiksmīgu akciju pārvaldībā.
Vai pasākumu vadītājiem ir nepieciešama īpaša kvalifikācija?
Jūsu pasākumu vadītājam nav nepieciešama formāla kvalifikācija, bet daudzi ir beidzis. Tāpat ir arī biznesa, komunikācijas vai mārketinga biedru absolventi starp notikumu vadītājiem.
Kad ir vislabāk rezervēt savu pakalpojumu?
Ir būtisks pietiekams laika avanss. Tas ir ideāli piemērots 3-6 mēnešiem pirms gaidāmā notikuma, atkarībā no tā lieluma. Tādā veidā jūs nodrošināsiet pietiekami daudz laika, lai plānotu visas nepieciešamās lietojumprogrammas un atļauju detaļas un aprīkojumu.
Kāda ir pasākumu vadītāja noma?
Pasākumu vadītāja īres izmaksas, izmantojot Wilio, būs atkarīgs no darbības veida un lieluma. Lielākas darbības nāk uz vairāk naudas. Patiešām, viņiem ir nepieciešama plaša plānošana, ilgstoši pasūtījumi, liels skaits viesu, piegādātāju un tālsatiksmes ceļojumu.
Kas ietver pasākumu pārvaldnieka pakalpojumus?
Jūsu pasākumu vadītājs rūpēsies par visiem jūsu dienas aspektiem un varētu atrisināt visas problēmas, pirms jūs uzzināsiet par tiem. Tā kā notikumu vadītājs nav vērts tēmu par notikumiem vai rotājumiem (lai gan daži no šī pakalpojuma piedāvājuma), bet pārvalda notikumu un viņas braukšanu no ainas.