Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Paklāju mazgāšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.299 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Paklāju mazgāšana

Vai jums ir nepieciešams pēršanas pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus automašīnu, paklāju un sēdekļu sišanas ekspertus. Dažādu veidu paklāju, sēdekļu un automašīnas salona tīrīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatīt vairāk par pakalpojumiem: ūdens ieguve no apsildāmiem paklājiem, ādas sēdekļu un atzveltnes krēslu tīrīšana, ko nodrošinās kāds no mūsu 10.076 sitējiem dotajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs pasūtīt paklāju arteru caur Wilio?
Regulāra paklāju artērija ir tīru māju un labi uzturētu paklāju nepieciešamība. Tomēr jums nav jāiegūst mašīna un mēģināt padarīt paklāju pašpalīdzību. Tā vietā jūs atradīsiet paklāju tīrīšanas ekspertu no apkārtnes un izbaudiet skaistus tīrus paklājus bez piepūles un stresa. Wilio ir vispiemērotākā vieta, kur meklēt paklāju terapiju. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties no tiem vislabāk novērtētajiem un pārskatītajiem profesionāļiem, kas specializējas paklāju tīrīšanā. Netērējiet stundas salīdzinot piedāvājumus. Vienkārši ievadiet savu pieprasījumu pēc paklāju terapijas un sākt saņemt piedāvājumus no profesionāļiem no apkārtnes dažu minūšu laikā.
Vai profesionāla paklāju arterma maksā?
Profesionāla paklāju arterācija ne tikai ietaupīs laiku, bet arī garantē kvalitāti, kas veikta ar labāko pieejamo aprīkojumu un ķimikālijām, tāpēc jūsu mājās būs tīra un droša, un jūsu paklāji ilgst ilgāk.
Cik bieži jums vajadzētu izmantot profesionālu paklāju kūrortu?
Lielākajai daļai mājokļu vai dzīvokļu ir nepieciešama profesionāla paklāju terapija reizi gadā.
Kura paklāju tīrīšanas metode ir labākā?
Profesionālo aparātu arterēšana ir efektīva un droša. Labs profesionāls ieteiks Jums labāko izvēli, lai jūsu paklāji nodrošinātu lielisku rezultātu.
Ko izmanto paklāju thering profesionāļi?
Profesionāļi celt savu aprīkojumu un ķimikālijas paklāju tīrīšanai. Šie pareizie tīrīšanas līdzekļi un instrumenti dažādiem materiāliem un paklāju veidiem būs pieejami.
Kā mēs varam atrast paklāju manā apkārtnē?
Labākā vieta, kur atrast paklāju terapiju pie jums, lai atbilstu jūsu budžetam, ir Wilio pieprasījuma publicēšana. Jūs saņemsiet piedāvājumus no vietējām paklāju artērijām, ka jūs varēsiet viegli salīdzināt un izvēlēties vislabāko atbilstību jūsu budžetam.
Kāda ir paklāju tīrīšanas vidējā cena?
Paklāju pretestības izmaksas būs atkarīgas no jūsu atrašanās vietas, jūsu dzīvokļa vai mājas lieluma, paklāju telpu skaitu un jebkurus citus papildu pakalpojumus, kas jums varētu būt nepieciešami - piemēram, matrači vai sēdekļu komplekti.
Kas ietver paklāju veidošanu?
Parasti profesionāla paklāja terapija atrodas tvaika, ķīmiskā tīrīšanas vai paklāja šampūnu tīrīšanā (atkarībā no vēlamo metožu un aprīkojuma). Bet lielākā daļa profesionāļu var darīt daudz vairāk nekā tikai tīrīt paklājus.
Pakalpojums
Kopēja paklāja artērija.
Pirms eksperta ierodas, mēģiniet apmācīt tik daudz virsmas paklāja, pārvietojot mazus mēbeles. Grīdas, kas uzliek, lai noņemtu virsmas piemaisījumus, ja vakuumā nav iekļautas sniegtajos pakalpojumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka uzmanība jāpievērš ekspertam. Pirms mēbeļu novietošanas, tas ir ideāls, ja jūs varat gaidīt vairākas stundas, līdz paklājs žāvē.
Noņemot traipus no paklāja
Trīsas reizēm "notiek", bet jums nav jādzīvo kopā ar viņiem uz visiem laikiem. Vienkārši uzmeklēt savu apkārtni paklāju izpausmes pieredze pieredzi noņemot traipus no kafijas un vīna, krītiņi, no pildspalvu un netīrumiem pēc vietējiem Valentīna. Viņi koncentrēs savus centienus, lai noņemtu izturīgus traipus, izmantojot spēcīgu aprīkojumu un ķimikālijas, lai nodrošinātu, ka jūsu paklājs izskatīsies un atkal svaigs. Profesionāla paklāju artērija palīdzēs jūsu paklājiem izskatīties kā jauns un ilgums gadiem.
Gauca un polsterējums
Apstrādājiet savu dīvānu vai auduma kotedžu, lai atbrīvotu tik jaunu, pateicoties profesionālajai urbšanai. Eksperts izmantos īpašas ķimikālijas un iekārtas, lai notīrītu traipus un uzkrāto netīrumu. Tas var aizņemt līdz 24 stundām, līdz sēdeklis ir pilnīgi sauss.
Matrica atstāj
Atrodiet pakalpojumu, kas piedāvā arī matraču artērijai tās apkārtnē. Apstrādājiet matraci padziļinātā tīrīšanā, lai samazinātu alergēnu rašanos, piemēram, ērces. Matraču eksperts pārbaudīs, vakuumu un izvelk.