Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Tīkls logiem, tīkls durvīm
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.273 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Tīkls logiem, tīkls durvīm

Vai nepieciešams serviss logu tīklu, durvju tīklu jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus logu un durvju tīklu ražošanā un uzstādīšanā. Insektu sietu cena durvīm un logiem parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: pēcgarantijas serviss un rokturi, ko nodrošina kāds no mūsu 17.523 speciālistiem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Logi un durvis Logu apertūra aizsargā pret kukaiņiem, bet nodrošina daudz svaiga gaisa un gaismas. Kad ir pienācis laiks nomainīt valkāto vai saplēsto logu acu, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums pareizi izvēlēties no pieejamajām iespējām, kas jums atbilst visām vietnēm. Stikla šķiedras ir elastīgas un izturīgas. Tie nodrošina pietiekamu gaisa plūsmu, kā arī labu redzamību uz āru. Alumīnija acs ir arī izturīgs un nav tik viegli tikpat viegli kā stikla šķiedras. Ir rūsas izturīgi, un tie netiks salocīti. Poliestera izrādes ir izturīgas un izturīgākas nekā stikla šķiedra. Tie ir arī izturīgi pret rūsu, siltumu, izbalēšanu, izturīgu un strādā lieliski kā saule. Nerūsējošā tērauda acis ir lieliska izvēle nekustamo īpašumu pie ceļiem un augstu satiksmes komunikāciju. Tie ir korozija un ugunsdroši, nodrošina labu ventilāciju un lielisku perspektīvu. Vara acis ir izturīgas, fiksētas un nodrošina skaistus arhitektūras akcentus, un jūs, iespējams, redzēsiet tos uzstādīti vēsturiskajos pieminekļos. Īpašības un mērķa tīkls Labā sieta elementi ir noturība, pietiekama ventilācija, redzamība uz āru un kukaiņu aizsardzību. Daži tīkli var darboties logos, bet citi ir gandrīz neredzami no ārpuses. Īpašas acis ar lielāku platumu ir pieejama verandām, terasēm vai baseiniem. Tie ir paredzēti, lai būtu pietiekami stipri, lai pievienotu lielus caurumus, kur plašākā diapazonā ir nepieciešama lielāka izturība. Mājdzīvnieki mājdzīvniekiem Mājdzīvnieku izturīgs siets ir paredzēts, lai būtu fiksēts, izturīgs un samazinot iespējamo kaitējumu vietējiem Valentīna. Saulainas klonēm. Jo vairāk atvērts tīkls saules starojuma un siltuma, kas iekļūst jūsu mājās. Saules apertūra nodrošina siltuma un saules kontroli. Tie arī samazina interjera temperatūru, bloķējot līdz pat 90% kaitīgiem UV stariem jūsu mājās. Tas palīdz aizsargāt jūsu mēbeles, paklājus un citus audumus pirms izbalēšanas. Tīkli, kas nav redzami Lai gan standarta atveres darbojas tā, lai daži kukaiņu veidi neatturētu, citi ir izstrādāti, lai labāk atbaidītu kukaiņiem. Neredzami attēli ir cieši austi attēli, parasti izgatavoti no stikla šķiedrām. Smalka acs aizsargā pret maziem kukaiņiem, vienlaikus ļaujot gaisa plūsmu. Tīkli, kas aizsargā privātumu Pirms ziņkārīgs skats uz garāmgājējiem, lai pasargātu jūs ar smalku stiepļu tīklu (piemēram, saules acis), nezaudējot ārējo redzamību.