Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Grīdu betonēšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.623 reģistrēti profesionāļi
93.574 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Grīdu betonēšana Cena

Cik maksā betona grīda? Mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus betona grīdām: ieklāšana, grīdas maiņa un atsevišķu bojātu grīdas daļu remonts. Betona bruģēšanas cenas ir ap 4-7 eiro par m2. Dārgākā prece betona grīdā parasti ir grīdas ieklāšana. Papildus izmaksās var ietilpt: gumijas āmurs, grants grīdas izlīdzināšanai, salaiduma mašīna, kas vidēji maksā 10-40 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 24.983 pakalpojumu sniedzējiem. Nemeklējiet tālāk: betona grīdas cena, pie mums saņemsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsCenrādi betona grīdas

Lai uzzinātu precīzu betona grīdas cenu, nosūtiet vaicājumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram pakalpojumam betona grīdas kategorijā.

Cementa pods23,39€ / m2
Cementa ekrāni no sausiem maisījumiem ar 20 MPa spiedienu, biezums 10 - 70 mm.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Cementa pašizlīdzinošs šķelts35,09€ / m2
Cementa samonivilizācijas aerosols no sausiem maisījumiem 25 MPa spiediena, biezums 2 - 40mm.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Boxitocement siltuma izolācijas klona25,73€ / m2
Boxitociement siltumizolācijas segums, pews izturīgs, zems absorbents, zemas krāsas, atklātas, cilvēciskas, uzklāj uz svaigu mitru pamata betona (krāsā, mitrās telpās, kas ...) spiediena stiprums 20 MPa biezums 30 - 60 mm.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Asfalta pods40,94€ / m2
Mazs kalnrūpniecības agregāts (smiltis) uz masanīnu vai betona pamatvirciņām monolītā un saliekamā, pamatā vai buferī (ne vāka) izolācijā (balkoni, plakani jumti un tamlīdzīgi) pēc 50 mm bieza izlīdzināšanas.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Grīdu meistarsCik maksā grīdas ieklāšana vai nomaiņa? Ieklājot vai nomainot grīdu, mēs bieži...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Betona grīdu izmaksas Viena no galvenajām priekšrocībām dekoratīvās betona grīdas ir tā cenu pieejamība salīdzinājumā ar citām iespējām, it īpaši, ja jums jau ir betona plāksne gatavs kodināšanu, pulēšanu vai pārklājumu pārklājumu vai pārklāšanos. Cena par kvadrātmetru pamata dizainā ir salīdzināms ar linoleju, vinilu, paklāju vai lētāku keramikas flīzēm. Centrālā klases dizains ir salīdzināms ar laminātu, bambusa, cietkoksnes un dārgākiem flīzēm. Augstākais dizains ir aptuveni vienāds kā šīferis, akmens vai marmors. Dekoratīvais betona grīda var palielināt vērtību uz nākamo māju pārdošanu, jo jaunie īpašnieki var pilnībā pielāgot grīdas, vienkārši bez izmaksām, izņemot un iznīcinot vai var nolemt atstāt betonu, kā tas ir. Jums vajadzētu arī ņemt vērā ilgtermiņa vērtību, jo betona nodrošinās desmitgades lietošanu ar ļoti zemu uzturēšanu, ietaupot naudu visā grīdā. Citi elementi, kas var ietekmēt cenu, ietver: Līstes vai knaibles, kas jāpiemēro vai jānoņem Nepieciešams īpašiem spilventiņiem Noņemot un iznīcinot esošo grīdu Substrāta remonts Mēbeļu lejupielāde. Pārbaudiet savu darba piegādātāju un pakalpojumus, kas ir iekļauti cenā.
Atjaunināts: Nov 15, 2023