Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Konteineru mājas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.623 reģistrēti profesionāļi
93.574 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Konteineru mājas Cena

Cik maksā konteineru mājas? Konteineru mājām bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus: projektēšana, vizualizācija, risinājumu konsultācijas, pamatu sagatavošana, mājas celtniecība, serviss. No kuģniecības tērauda konteineriem celto māju cenas ir ap 110 tūkstošiem - 180 tūkstošiem eiro par māju. Dārgākā prece konteineru mājās parasti ir pēc pasūtījuma izgatavota ēka, kas izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem. Papildu izmaksas var ietvert: būvatļauju, energosertifikātu, transporta un tīklu izmaksas, kas vidēji maksā 200-3500 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 20.636 pakalpojumu sniedzējiem. Jums vairs nav jāmeklē: konteineru māju cena, pie mums saņemsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Jauna mājaCik maksā jaunbūve? Jaunbūvēm bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus: projektēšana, vizualizācija, risinājumu konsultācijas,...
Parādīt vairāk
KalkulatorsKonteineru māju cenu saraksts

Lai uzzinātu precīzu konteinera mājokļa cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem, tāpēc jūs saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatīt vairāk Pakalpojumi kategorijā Konteineru mājas.

Modulārā māja ar dzīvojamo platību 45,6 m236 896,30€ / visi
Modulārā māja ar apbūvētu platību 56,2 m2, kas paredzētas Holodomā - klasiskā ārējā silikona apmetums ar krāsu atkarībā no izvēles, iekšējās sienas ar gleznu baltā krāsā, elektriskā grīdas pārkāpums vai elektriskie apkures konvektori, 6 kameru plastmasas logi dubultstiklī ar krāsu Saskaņā ar jūsu krāsu izvēli, pamata plastmasas ieejas durvis ar krāsu atkarībā no izvēles, plakanā aukstā folijas jumta.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Moduļu māja ar dzīvojamo platību 72.2 m275 381,98€ / visi
Modulārā māja ar iebūvētu platību 84,6 m2, kas paredzēta Holodomā - klasiskā ārējā silikona apmetums ar krāsu atkarībā no izvēles, iekšējās sienas ar baltu krāsu, elektrisko zemgrīdas pārkāpumu vai elektrisko apkures konvektori, 6 kameru plastmasas logi divās krāsās krāsu saskaņā ar Jūsu krāsu izvēle, bāzes plastmasas ieejas durvis ar krāsu atkarībā no izvēles, plakanā aukstā folijas jumta.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Modulārā māja ar dzīvojamo platību 94,4 m284 691,20€ / visi
Modulārā māja ar iebūvētu platību 108 m2, kas paredzēts Holodomā - klasiskā ārējā silikona apmetums ar krāsu atkarībā no izvēles, iekšējās sienas ar glezniecību baltā krāsā, elektriskā grīdas pārkāpums vai elektriskie apkures konvektori, 6 kameru plastmasas logi dubultā joslā jūsu Izvēle Plastmasas ieejas durvis ar krāsu atkarībā no izvēles, plakanā aukstā folijas jumta.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Betona pamatakas106,15€ / m3
Betona bāzes jostas Plain Class C 16/20.
Kopā
m3
Ievadiet pieprasījumu
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Atjaunināts: Nov 15, 2023