Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Eko māja
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.619 reģistrēti profesionāļi
93.499 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Eko māja Cena

Cik maksā eko ēkas? Ekobūvniecībā bieži sniedzam šādus pakalpojumus: projektēšana, vizualizācija, cenu piedāvājums, ekobūvju sagatavošana, montāža un būvniecība. Ekoloģisku ēku cenas ir ap 45 tūkstošiem - 90 tūkstošiem eiro par ēku. Dārgākā prece ekobūvniecībā parasti ir atsevišķu komponentu izgatavošana. Citas izmaksas var ietvert: būvatļaujas, tīklu pieslēgumus, transporta izmaksas, kas vidēji maksā 100-1000 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 24.691 pakalpojumu sniedzējiem. Jums vairs nav jāmeklē: eko būvniecības cena, pie mums iegūsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsEKO ēku cenrādis

Lai uzzinātu precīzu eko ēku cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Lūdzu, skatiet katru pakalpojumu ECO ēkas kategorijā.

Zema enerģijas patēriņa māja 46 m276 033,52€ / visi
Zema enerģijas patēriņa māja bez zemes ar lietderības platību 46 m2. 2 istabas, virtuve, pilnīga fasāžu siltumizolācijas sistēma, iekšējais ūdens sadalījums, kanalizācija, iekšējie griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīžu un sanitārie sanitārie, apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Zemas enerģijas mājas 60 m298 258,70€ / visi
Zema enerģijas patēriņa māja bez zemes ar lietderību Flat 60 m2. 3 istabas, virtuve, pilnīga fasāžu siltumizolācijas sistēma, iekšējais ūdens sadalījums, kanalizācija, iekšējie griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīzes un sanitārā apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pasīvā māja 46 m286 561,23€ / visi
Pasīvā māja ar lietderību dzīvoklis 46 m2 bez zemes. 2 istabas, virtuve, pilnīga fasāžu siltumizolācijas sistēma, iekšējais ūdens sadalījums, kanalizācija, iekšējie griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīžu un sanitārie sanitārie, apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pasīvā māja 60 m2112 295,66€ / visi
Pasīvā māja ar lietderību Flat 60 m2 bez zemes. 2 istabas, virtuve, pilnīga fasāžu siltumizolācijas sistēma, iekšējais ūdens sadalījums, kanalizācija, iekšējie griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīžu un sanitārie sanitārie, apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Jauna mājaCik maksā jaunbūve? Jaunbūvēm bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus: projektēšana, vizualizācija, risinājumu konsultācijas,...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Atjaunināts: Nov 15, 2023