Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Rakšanas darbi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.619 reģistrēti profesionāļi
93.474 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Rakšanas darbi Cena

Cik maksā rakšanas darbi? Rakšanas darbu veikšanai mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: lieljaudas rakšanas darbu nodrošināšana mājām, dārziem un ainavu labiekārtošanai. Bagarēšanas cenas ir ap 30-55 eiro stundā. Dārgākā prece rakšanas darbos parasti ir inženiertīklu padziļināšana. Papildus izmaksās var ietilpt: urbšana zemē un ekskavatora transportēšana, kas izmaksā vidēji 10-30 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 23.159 pakalpojumu sniedzējiem. Nemeklējiet tālāk: rakšanas darbu cena, pie mums saņemsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsRakšanas darbu cenu saraksts

Lai uzzinātu precīzu cenu rakšanas darbu, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram pakalpojumam rakšanas darba kategorijā.

Zivju platumi līdz 600 mm34,92€ / m3
Graudu platuma plūst līdz 600 mm piebūvēt un izsaiņot ar DNS noteiktajā profilā un graduācijas, ar izrakumiem uz blakus esošo reljefu attālumā līdz 3 m no garenvirziena ass no gropes vai ar iekraušanu tranšeju uz Transporta sastāvs Rock 3 līdz 100 m3.
Kopā
m3
Ievadiet pieprasījumu
Dziļums ievārījums - roku tranšeja66,34€ / m3
Jam-Hand tranšejas dziļums Hornine klasē 3 - roku ārstēšana.
Kopā
m3
Ievadiet pieprasījumu
Padziļināts atmasas ievārījums un griezums12,57€ / m3
Padziļinājums neiesaiņotu bedrītes un rāpuļi, izņemot spraugas ar slīpām sienām pazemes kanālam, ar DNS apmetni noteiktajā profilā un gradientā, klintī 3 līdz 100 m3.
Kopā
m3
Ievadiet pieprasījumu
Jam un Rhry dziļums46,32€ / m3
Jam un Rhry dziļums ierobežotā (celta) telpā līdz 30 m3 - roku rokā 3.
Kopā
m3
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Zemes darbiCik maksā zemes darbi? Zemes darbu laikā nereti sniedzam sekojošus pakalpojumus: mehānismu...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Cik daudz jūs maksāsiet jums rakšanas darbu? Vai jums ir nepieciešams izrakt pamatus mājā, pagrabā vai darbnīcā? Imple ainavu dārzā vai noregulējiet piebraucamo ceļu uz īpašumu? Nu jūs noteikti nevēlaties darīt lāpstas, kā tas bija kopīgs pirms vairākiem gadiem? Risinājums ir pasūtīt mehanizāciju, kas paredzēta rakšanas darbiem. Protams, jums būs interese par to, cik daudz darba viņi stāv. Pirms sākat izrakt Pēc tam, kad Bagra karoti ir iekost zemē, jums vajadzētu ievietot vietu, lai pārbaudītu ģeodeti, lai iestatītu visu inženiertehnisko tīklu, pazemes ūdens un gāzes cauruļu klātbūtni. Tas novērsīs bīstamas situācijas, bet arī ar jebkādiem aizvietotājiem, kas radušies zaudējumus. Vispārēji ieteicams aprīkot visas nepieciešamās atļaujas, lai izvairītos no jebkādas problēmas. Stundu vs daudzums Visbiežāk veiktie rakšanas darbi pieder mājokļu, rakšanas baseina, dārza ezeru, drenāžas bedrēm, rakšanas inženiertīkliem un tamlīdzīgam. Cik maksā šāds darbs? Rakšanas darbu cena ir atkarīga no tā, kāds darbs notiek. Pie mazākiem un vienkāršākiem darbiem piegādātāji iekasē stundas likmi. Vienu stundu mašīna var iznākt EUR 17 līdz 30 atkarībā no tā, kāda mašīna tiek izmantota (traktorborber, mini-digger uc). Kopumā, jo vairāk stundu veiks darbu, jo zemāks stundas likme. Lielākas Zemes un rakšanas darbu izmaksas tiek ieskaitītas dublētā materiāla. Tomēr var palielināt galīgo darbu, var palielināt - piegādātāji var iekasēt Stroje transportu un tamlīdzīgi. Ir svarīgi saprast, ka rakšanas darbu izmaksas var ietekmēt arī sarežģītos apstākļus, piemēram: mitru reljefu, sarežģītu piekļuvi rakšanas sfērai (atrašanās vieta), koku saknes, pārmērīgas lielo akmeņu daudzums, bumping līdz zemākam ūdenim, un pazemes iekārtas. Rakšanas darba cena var pieaugt vai samazināties pat atkarībā no īstenošanas termiņa un darba apjoma un tā diapazona.
Atjaunināts: Nov 15, 2023