Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Ārējās rullo žalūzijas
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Ārējās rullo žalūzijas Cena

Cik maksā ārējās žalūzijas? Mēs bieži sniedzam šādus ārējos žalūziju pakalpojumus: ārējo žalūziju elektriskās sagatavošanas uzstādīšana, žalūziju uzstādīšana, konsultācijas. Cenas par ārējo ēnojumu ir ap 160-300 eiro gabalā. Ārējo žalūziju visdārgākā prece parasti ir automātiskās žalūziju vadības sistēmas uzstādīšana. Papildus izmaksās var ietilpt: žalūziju tālvadības pults, regulāra apkope un apkope, kas izmaksā vidēji 20-80 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 17.389 pakalpojumu sniedzējiem. Jums vairs nav jāmeklē: ārējās žalūzijas cena, pie mums iegūsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsCenrādis ārējo ruļļu

Lai uzzinātu ārējo ārējo rullīšu cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram pakalpojumam ārējo žalūziju kategorijā.

Ārējās plastmasas žalūzijas49,80€ / m2
Āra plastmasas žalūzijas vienkārša konstrukcija. Tie uzlabo Windows siltumizolācijas funkcijas.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Kontaktizācijas sistēmas piederumi7,18€ / m
Kontaktu izolācijas sistēmas piederumi - Rullīšu profils ar iebūvētu blīvējuma lentes un stikla tekstila režģi ar vertikāliem vadotnēm ārējo ruļļu profiliem.
Kopā
m
Ievadiet pieprasījumu
Notikušo aklu uzstādīšana24,32€ / gabalas
Uzstādot diezgan akls uz platumu 80 cm līdz 260 cm.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Apakšindeksu uzstādīšana25,48€ / gabalas
Montāža sub-mirgojošu aklu platumā 80 cm līdz 260 cm.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Āra žalūzijasCik maksā āra ēnojums? Ārējai ēnošanai mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: fokuss,...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Ieguvumi no ārējiem ruļļiem, par kuriem jāzina Ārējām žalūzijām ir dažādi ieguvumi. Papildus palīdzot regulēt gaismas daudzumu telpās, vienlaikus aizsargājot savu privātumu, palīdz palielināt mājokļa drošību un papildu izskatu ļoti stilīgu. Tie ne tikai dara, bet citas ārējo ruļļu priekšrocības ir norādītas šādās rindās. Ārējo ruļļu priekšrocības: Gaismas kontroles iespēja Ja jums nav žalūziju vai ārējo žalūziju, tāpēc jūs neko nedarīsiet ar dienasgaismu. Tomēr ārējie žalūzijas ļauj regulēt gaismas daudzumu telpā - var pilnībā novērst gaismas iekļūšanu interjerā. Jūsu privātuma aizsardzība Vēl viena ārējo ruļļu priekšrocība ir tā, ka tie nodrošina pilnīgu privātuma māju īpašnieku. Viņi izdalās nevēlamu uzmanību jebkurā laikā dienā vai naktī. Atšķirībā no aizkariem nav nepilnību, caur kuru viņi varētu iegādāties jūs ziņkārīgiem kaimiņiem. Jūs varat izmantot savas personīgās mantas vai strādāt, neuztraucoties no izsekošanas vai privātuma traucējumiem. Viņi darbojas kā skaņas izolācija Ārējās žalūzijas ir arī papildus gaismas un trokšņa. Un tas ir lieliskas ziņas cilvēkiem ar vieglu miegu. Jūs nedzirdēsiet aizņemtus transporta vai trokšņainus kaimiņus. Pateicoties tam katru dienu, jūs varat gulēt Ružovā. Viņi darbojas kā siltumizolācija Ārējie žalūzijas uzlabo jūsu mājas siltumizolāciju, izveidojot citu "barjeru". Ziemā jūsu mājokļu ir labāk turot siltumu, no otras puses, gluži pretēji, žalūzijas palīdz uzturēt telpās patīkamu Chlávk. Jūs ietaupīsiet enerģijas rēķinus Šis punkts ir cieši saistīts ar iepriekšējo. Ja siltuma pārnešana starp interjeru un ārpusi ir samazināts, jūs varēsiet izmantot mazāk apkures vai gaisa kondicionēšanas, lai saglabātu telpas vēlamajā temperatūrā. Ārējā vides aizsardzība Ārējo ruļļu lielā priekšrocība ir tā, ka tas arī aizsargā jūs no ārējiem vides apstākļiem - no spēcīga vēja, lietus, vētras un tā tālāk. Protams, jūs varat pasargāt jūs pat pats logs, bet spēcīgās vētras, vai var rasties viņu bojājumi. Un otrādi, ārējās žalūzijas nodrošina absolūtu drošību no laika apstākļiem. Tie tiek ražoti no dažādiem materiāliem, kas ir ļoti izturīgi pret laika apstākļiem. Jūsu mājokļa stilīgais papildinājums Jā, parastie logi ir labi, bet tie izskatās tik ... Parasti. Turpretī logi ar ārējām žalūzijām darbojas skaistāki, interesanti, stilīgi. Tie tiek ražoti dažādās krāsās, dizainos un materiālos, un līdz ar to visi izvēlēsies to atbilstu visos virzienos. Turklāt tos var uzstādīt uz visiem logiem, vai tie ir tie, kas ir klasiskie vai nestandarta izmēri vai formas. Vislabāk ir izvēlēties krāsu, dizainu un materiālu veidu, lai žalūzijas atbilst jūsu mājas ārējam dizainam un arhitektūrai. Ārējās žalūzijas ir vispārēja izvēle, lai uzlabotu jūsu mājokli. Palielināt jūsu īpašuma vērtību Ārējās žalūzijas iegulda jūsu mājas nākotnē.
Atjaunināts: Sep 14, 2023