Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Stiklinieks
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.294 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Stiklinieks Cena

Cik maksā iestiklošanas pakalpojumi? Mēs bieži sniedzam šādus stiklojuma pakalpojumus: iestiklošana, stikla slīpēšana, stikla griešana, montāža un demontāža. Stikla izstrādājumu cenas ir ap 50-150 eiro par m2. Dārgākā prece stiklojuma nozarē parasti ir drošības stikla ražošana. Papildu izmaksās var ietilpt līmēšana, slīpēšana un caurumu urbšana stiklā, kas vidēji maksā 10-80 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 21.062 pakalpojumu sniedzējiem. Jums vairs nav jāmeklē: stiklojuma cena, pie mums iegūsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsGlazian darba cenu saraksts

Lai uzzinātu precīzu Glaziera cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu sertificētajiem speciālistiem, tāpēc jūs saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram servisam stiklveida kategorijā.

Līmēts drošības stikls37,61€ / m3
Stikla dēļi ir saistīti ar drošības plēvi, kura biezums nodrošina lielāku stikla izturību un izturību. Bonded drošības stikla MA aizsargfunkcija, ar novirzot stiklu atlikušo savu šķembas uzņemto filmā.
Kopā
m3
Ievadiet pieprasījumu
Klepošana.47,87€ / gabalas
Stikla biezums 5 - 10 mm.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Urbšana.9,12€ / gabalas
Urbšanas caurumi ar diametru 4 - 16 mm, 26 - 70mm, 70mm.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Stikla un spoguļu griešana28,50€ / m2
Precīza pielāgojiet mūsdienu tehnoloģijas. Skaidrs stikla biezums 6mm.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
SiltumnīcasCik maksā siltumnīcas? Siltumnīcām mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: alumīnija un stikla...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Cik maksā stikla izmaksas? Jūsu drošības stikla cena būs 260 eiro par kvadrātmetru. Tomēr jūs varat sagaidīt, ka normālā stikla cena būs EUR 31 par kvadrātmetru. Stikls ar dubultu stiklojumu, kas piedāvā labāko izolāciju, maksā aptuveni 165 eiro par kvadrātmetru. Izmaksas ir no 40 līdz 65 eiro. Tas attiecas uz stiklu, bet tas neietver materiālus. Kad ir labi izsaukt glazier? Ja jums ir nepieciešams noņemt vai nomainīt stiklu uz logiem, durvīm, bīdāmām stikla durvīm vai jumta logiem, vai arī, ja vēlaties nomainīt akrila vai caurspīdīgas brilles. Toss tiks aizstāts arī ar stikla starpsienām, paneļiem, stikla vai spoguļu pildījumiem. Stikla veids Stikls ir vairākos variantos. Stikla paneļu cena ir atkarīga no tā, cik izsmalcinātas ir: dubultstiklus (divas dēļi), laminētas, zemas emisijas vai rūdīta. Tabulārs stikls ir lētākais. Stikla izmēri Stikla izmērs palielina izmaksas. Ir īpašs pasūtījums lieliem logiem. Stikla forma Īpašas formas logiem būs nepieciešama īpaša pasūtījuma vai glazier ar prasmi samazināt stiklu. Tas palielinās cenu. Dažādu stikla tipu cenu aprēķini Tradicionāls stikls Tas ir viens no vismazāk dārgākajiem, bet ir neliela zaļa nokrāsa, kas padara daudzus cilvēkus, izvēlas kaut ko citu. Tabulas stikls Aptuveni 31 EUR par m2 ir lēts, salīdzinot ar modificētu stiklu. Tas ir bezkrāsains, caurspīdīgs, ciets un izturīgs. Slāņains stikls Pievienojot elastīgu akrila slāni starp diviem stikla plātnēm, ir izveidots drošāks stikls. Tas var izmaksāt līdz 260 eiro par m2. Ar nosaukumu stikls Šāda stikla cena, kas ir ļoti izturīga, ir no aptuveni 120 EUR par 700 mm x 745 mm x 6 mm vai 245 eiro ar teksturētu stiklu. Dubultā stiklojums Vidējā cena ir aptuveni 165 eiro par m2. Tas ir labākais stikls, lai vasarā samazinātu siltuma zudumus ziemā un ledus noplūde no gaisa kondicionēšanas. Tas nodrošina arī skaņas izolāciju. Kā turpināt? Ļaujiet sev veikt vismaz trīs cenu aprēķinus. Salīdziniet cenas, darba izmaksas un skatiet arī atsauces. Paldies Wilio jūs varat darīt to jau šodien.
Atjaunināts: Sep 14, 2023