Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Siltumsūknis
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.272 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Siltumsūknis Cena

Cik maksā siltumsūknis? Siltumsūkņiem mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: siltumsūkņa uzstādīšana uz zemes, gaisa un ūdens siltuma bāzes. Visaptverošas apkures sistēmas cenas ir ap 6 tūkstošiem līdz 11 tūkstošiem eiro gabalā. Visdārgākā siltumsūkņu prece parasti ir siltumsūkņa uzstādīšana viedās mājas sistēmā. Papildus izmaksās var ietilpt: pēcgarantijas apkalpošana un konsultācijas, kas vidēji maksā 30-120 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 22.214 pakalpojumu sniedzējiem. Nemeklējiet tālāk: siltumsūknis sniegs jums vislabākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsSiltumsūkņu cenu saraksts

Lai uzzinātu precīzu siltumsūkņa cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram servisam siltumsūkņu kategorijā.

Uzkrāšanas paplātes uzstādīšana115,81€ / visi
Apkures ūdens uzkrāšanas rezervuāra uzstādīšana kopā ar saules sistēmām, siltumsūkņiem un cieto kurināmo katliem, 750 l.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Siltuma sūkņa uzstādīšana6 369,72€ / visi
Siltuma sūkņa uzstādīšana bez tvertnes 10 kW (gruntsūdens, ūdens ūdens), primārais resurss - labi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Uzkrāšanas trauks868,60€ / visi
Tērauda uzkrāšanas kuģis ar poliuretāna izolāciju un loksnes lakots, 250 l.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Siltumsūknis9 149,23€ / visi
Siltuma sūknis Zemes ūdens, ūdensūdens jauda 10 kW, trīsfāzi bez TUV paplātes.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pilnīga apkures sistēma ar termisko sūkni12 081,95€ / visi
Enerģijas taupīšanas apkure, dzesēšanas un ūdens sildīšana savrupmājā. Sienas vai stacionāra iekšējā vienība ar dublējuma elektrisko sildītāju.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pilnīga apkures un dzesēšanas sistēmas gaisa - ūdens12 879,81€ / visi
Tas ir balstīts uz gaisa sūkņa tehnoloģiju ar apgrieztām darbībām, kas aizņem siltumu no ārējā gaisa līdz līdz -25 ° C.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Termiskās sūkņa zeme - ūdens7 009,81€ / visi
Zemes ūdens siltuma sūknis izmanto siltumu no augsnes spēka. Šī sistēma ir augsta efektivitāte visa gada garumā, ir uzticama un neprasa gandrīz nekādu apkopi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Izmaksas ūdens sūknim ūdens - ūdens10 144,28€ / visi
Kā strāvas avots, siltums, kas iegūts no apakšējā ūdens. Šajā siltuma sūknī ir nepieciešami divi akas un spēcīgi sūkņi, kas sūkņi zem ūdens ir nepieciešami. Ūdens ūdens sūknis ir salīdzinoši izaicinoša apkope.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Apkure, apkures inženierisCik maksā apkure un kurjeri? Apkurei un kurjeriem bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus:...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Vai jūs zināt savas priekšrocības un trūkumus? Jūs apsverat, lai jūsu mājā iegūtu siltumsūkni, bet vai neesat pat pilnīgi pārliecināts par šo ideju? Pirms mēs nonākam pie svaru sūkņu priekšrocību un trūkumiem, jūs interesē jūs, cik šādi sūkņi stāv. Termiskās sūkņa cenas ir salīdzinoši augstas. Ja jūs arī ņemat vērā visu sistēmas uzstādīšanu, un iepirkuma sūkņa izmaksas mainīsies. Nu jūs varat paļauties uz to, ka, ja jūs interesē, jums būs jāsagatavo minimālais četru ciparu summa. Priekšrocības, kas jūs apburat Lēmums, lai sasniegtu termisko sūkni, var nozīmēt fantastisku izvēli vairākos aspektos. Lūdzu, tiesāt sevi, ja šie ieguvumi nav tā vērts. Zemas ekspluatācijas izmaksas Siltumsūkņu darbība ir lētāka nekā sadegšanas sistēmu darbība. Tas ir derīgs, ka energoefektīva sistēma, tāpēc lielāka ilgtermiņa enerģijas ietaupījums. Pateicoties šādiem ieguldījumiem, jūs varat katru gadu ietaupīt ar EUR skaitu. Mazāka apkope Termisko sūkņiem nepieciešama mazāka apkope kā sadegušās sistēmas. Viss, kas Jums cieš, ja pārbaudiet visu sistēmu reizi gadā. Dažu problēmu gadījumā jūs vienkārši izsauktu instalētāju. Labāka drošība Termiskie sūkņi ir drošāki nekā sadegšanas sistēmas. Un tāpēc, ka viņiem nav nepieciešams sadedzināt degvielu siltuma ražošanai. Zemākas oglekļa emisijas Siltumsūkņu sistēma samazina oglekļa emisijas. Pat pateicoties efektīvai konversijas attiecībai enerģijas siltumu. Vienkārši sakot, tas patērē ievērojami mazāk enerģijas nekā citas sistēmas, lai iegūtu noteiktu siltuma daudzumu. Es varu atdzist Vasaras karstās dienās siltumsūkņi var darboties arī kā dzesēšanas iekārta. Vienkārši pārslēdziet tos uz dzesēšanas režīmu. Gara dzīve Siltumsūkņa dzīve var būt līdz 50 gadiem, bet tas ir apmēram 15 gadi. Tie ir tik uzticami un stabili siltuma avoti. Trūkumi, kas jums ir jāskaita Kā jau tas jau ir, viss ir un pret. Tāpēc, izvēloties siltumsūkni, jāņem vērā arī vairāki trūkumi. Augstas sākotnējās izmaksas Acīmredzot lielākais trūkums ir to augsto izmaksu cenu. Bet, ja jūs lietojat, cik daudz jūs ietaupīsiet darbības izmaksas, tāpēc tas ir ieguldījums, kas maksā. Nepieciešama uzstādīšana Siltumsūkņu uzstādīšana ir salīdzinoši sarežģīta. Jūs varat tik aizmirst, ka jūs to instalēsit sevi un ietaupīt naudu. Uzstādīšana ir pat tik sarežģīta, ka tehniķis ieteicams apmeklēt jūsu mājsaimniecību un novērtēt iespējas. Neapšaubāma ilgtspējība Dažiem izmantotajiem siltuma pārneses šķidrumiem ir apšaubāmi ilgtspēja un videi saistīta videi. Ieteicams sasniegt gan bioloģiski noārdāmus šķidrumus. Problēmas aukstā laikā Laiku pa laikam dažiem sūkņiem ir problēmas aukstākajās vietās un nevar sasniegt pilnīgu efektivitāti aukstā laikā. Nav oglekļa neitrāls Tā kā siltumsūkņi to darbībai nepieciešama elektrība, tas nozīmē ne oglekļa neitrālu. Labi tie kompensē to ar augstu konversijas likmi siltumam. Kad jūs izmantojat siltumsūkņu priekšrocības un trūkumus, var secināt, ka ieguvumi nepārprotami pārsniedz trūkumus. Un tāpēc jums nevajadzētu to iegādāties.
Atjaunināts: Sep 14, 2023