Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Infrasarkanie paneļi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.298 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Infrasarkanie paneļi Cena

Cik maksā infrasarkanie paneļi? Infrasarkanajiem paneļiem mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: fokuss, uzstādīšana, apkope, pieslēgšana. Starojuma apkures paneļu cenas ir ap 216-295 eiro gabalā. Keramikas infrasarkanie paneļi parasti ir visdārgākais infrasarkano staru paneļu elements. Papildus izmaksās var ietilpt: bezvadu termostats, griestu rāmis montāžai, hromēti paneļu balsti, transporta izmaksas, kas vidēji maksā 10-70 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 16.363 pakalpojumu sniedzējiem. Jums vairs nav jāmeklē: infrasarkanie paneļi cena, pie mums saņemsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsCenrādis Infrapanels

Lai uzzinātu precīzu infrapanels cenu, nosūtiet vaicājumu mūsu sertificētajiem ekspertiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatīt cenas katram pakalpojumam Infrapanes kategorijā.

Infrapanel 250 W.299,18€ / gabalas
Infrapanel no pulverveida alumīnija loksnes ar 250 W varas.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Infrapanel 900 W.638,13€ / gabalas
Infrapanel no alumīnija plāksnes pulvera ar 900 W jaudu.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Infrapanel 350 W.405,35€ / gabalas
Infronanel no ESG drošības stikla ar 350 W jaudu.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Infrapanel 540 W.551,27€ / gabalas
ESG strukturēta stikla infronanel 540 W.
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Apkure, apkures inženierisCik maksā apkure un kurjeri? Apkurei un kurjeriem bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus:...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Nav svarīgi, vai jūs dodaties uz jauno ēku, mainot ēkas vai rekonstrukcijas funkcionalitāti, siltuma viļņu sildīšanu vienmēr var veikt salīdzinoši zemās izmaksas. Šāda apkure neprasa praktiski nekādu būvniecības tehnisko sagatavošanas darbu. Tikai iepriekš sagatavots savienojums ar 230 V - vai nu kontaktligzdā vai tiešā kabeļu savienojumā. Apkures iekārtas var uzstādīt tradicionāli esošajām telpām (piemēram, zem loga) kā dekoratīvs sienas dizains vai ērti griestiem (bez mēbeļu robežas). Instalē, tas noteikti aizvedīs jūs, ka: Infrapanel uzstādīšana standarta ģimenes mājā ilgāk par vienu dienu, Infrasarkano staru paneļu uzstādīšana ir vienāda ar šādu "problēmu", jo tas liek jums uzstādīt gaismekli. Telpas temperatūra: Sajūta kā klasisks apkure, Bez gaisa un putekļu virpuļa, Nav skābekļa un mitruma zuduma, bez termiskiem zaudējumiem, Ātri noregulēta un iestatīta temperatūra, Sausās sienas bez kondensāta pāra un pelējuma. Atšķirībā no parastajām infrasarkanajām apkures sistēmām, objektiem telpā un līdz gaiss tiek apsildīts. Šī metode ietaupa enerģiju, kas nepieciešama, lai radītu patīkamu klimatu mājas iedzīvotājiem. Visas telpas ķermenis pēc sildīšanas vēlāk darbojas kā sekundārais siltuma avots. Un tā kā sistēma nesatur caurules, berlerl, katlus vai skursteņi, nav termisko zudumu. Tas ietaupa 30 - 50% enerģijas, salīdzinot ar klasisko apkuri. Vēl viens ietaupījums izraisa to, ka ar infrasarkano staru apkuri mēs sasniegsim salīdzināmu siltuma sajūtu kā parastās sistēmas gaisa temperatūrā zem 3-4 ° C. Lai samazinātu gaisa temperatūru tikai 1 ° C ietaupa 5 - 6% enerģijas. Dažām infrasarkanajām apkures sistēmām nav nepieciešama apkope. Tie nesatur kustīgas daļas vai šķidrumu tvertnes. Pēc iegādes jūs saņemsiet piecu gadu garantiju produktu ražošanas kļūdām. Parasto apkures sistēmu dzīve ir 15 - 20 gadi. Sarežģītāku infrasarkano staru sistēmu dzīve ir vairāk nekā 30 gadu laikā. Viņi bieži ilgst līdz 50 gadiem. Pastāvīgās vērtības un vides aizsardzība Agrāk cilvēki, no vienas puses, ņemti no vides vairāk izejvielu, jo daba atkal ir attīstījusies (piemēram, eļļa), bet arī pārsteidza vidi ar atkritumiem. Instravycuring šajā ziņā ir ne tikai ekonomiskā un ekoloģiskā, bet arī atjaunojamā forma apkuri, ja mēs izmantosim saules enerģiju papildus enerģijas ražošanai. Tādā veidā ikviens var veicināt personisku lēmumu, lai aizsargātu vidi.
Atjaunināts: Sep 14, 2023