Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Sienu apmešana cena

Vai meklējat mašīnu apmetēju? Šajā kategorijā mums ir 22.719 apmetējs. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc

32.332 reģistrēti profesionāļi

85.354 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Sienu apmešana Cena

Cik maksā mašīnu apmetumi? Mašīnapmetumiem bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus: ēkas apsekošana, cenas aprēķins, iekšējo un ārsienu apmešana ar apmetuma mašīnām. Sienu apmetuma cenas ir ap 34-77 eiro par m2. Dārgākā prece mašīnu apmetumos parasti ir daudzslāņu apmetums. Papildu izmaksās var ietilpt: mašīnas, lāpstiņas, līmeņrādi un rullīšu noma, kas vidēji maksā 5-50 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 22.719 pakalpojumu sniedzējiem. Jums vairs nav jāmeklē: mašīnu apmetuma cena, pie mums iegūsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums

32.332 reģistrēti profesionāļi

85.354 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Cena par: Sienu apmešana

Vidējās cenas

Zemu cenu6,30 €/m2
Vidējā cena8,19 €/m2
Augsta cena10,80 €/m2
Vidējās cenas ir tikai indikatīvas. Galīgā pakalpojuma cena būs atkarīga no lieluma, grūtības, materiālu, kvalitātes un projekta vietas. Jūs saņemsiet tikai precīzu cenu no pakalpojumu sniedzēja.
Ievadiet pieprasījumu
Kalkulators

Mašīnu ģipša cenrādis

Lai uzzinātu precīzu mašīnu apmetuma cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem profesionāļiem un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram pakalpojumam mašīnu kategorijā.

Iekšējā korpusa apmetums ar griestiem14.4€ / m2
Iekšējā griestu apmetums - mašīna ģipša, 10 mm mašīnas bieza.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Iekšējās sanācijas ģipša sienas12.33€ / m2
Iekšējās sanācijas ģipša sienas - mašīna apmetums, mašīnas 10 mm bieza.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Āra sanācijas apmetums no Soffits15.3€ / m2
Ārējais sanitāro ģipša sensori - mašīna apmetums, mašīnas 10 mm bieza.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Ārējā sanācijas ģipša sienas13.23€ / m2
Ārējās sanācijas ģipša sienas - mašīna apmetums, mašīna pārklājums 10 mm biezs.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu saraksts

Citu pakalpojumu cenu saraksti

ApmetumsCik maksā ģipsis? Apmetumiem bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus: mērķēšana un vajadzīgās summas...
Parādīt vairāk

Vai šīs informācijas nodevās jums?

Noderīga informācija

Kas jums jāzina

Cik maksā apmetums? Mēs uzskatām, ka apmetums ir kvalificēts darbs, kas ietver plāksteru piemērošanu jaunas mājas būvniecībā vai mājokļu rekonstrukcijā. Mēs zinām vairākus ģipša veidus - interjera un ārpuses, ģipša, kaļķu cementa, mašīna vai rokas. No tā izriet, ka plāksteri var sadalīt no dažādiem viedokļiem, un, ja vēlaties patiešām kvalitatīvu apmetumu, jums ir jāizvēlas pareizais. Ko viss ietekmē ģipša cenu? Faktori, kas ietekmē apmetuma izmaksas ir daudz. Neskatoties uz to, ka darbs var izskatīties līdzīgi, jums nevajadzētu automātiski sagaidīt to pašu cenu, lai samaksātu savu kaimiņu. Lielā ietekme uz apmetuma cenu ir kvadrātmetru skaits, bet arī darba sarežģītība. Tas ir loģiski, ka malas, stūri, stūri un griesti ir sarežģītāki. Sarežģīts var būt arī augstie griesti (nepieciešams izmantot sastatnes), griestu dekoratīvās sliedes vai citus griestu rotājumus. Apmetuma cena var palielināt arī nevienmērīgu sienu vai virsmu. Dažādu ģipša veidu cenu aprēķini Pašlaik daudzus būvniecības uzņēmumus piemēro ģipša mašīnas. Mašīnas apmetumiem ir viena liela priekšrocība - pieteikuma laiks ir apmēram puse īsāks nekā rokas plāksterī. Tomēr tas ne tikai pieder pie noguldījumu ātruma, bet arī kvalitātes dizainu. Cena ir pietiekama. Ģipša apmetums ir viens no ļoti populāriem ģipša veidiem. Tas izskatās perfekts, pārstāvis, tāpēc tas ir ļoti bieži izmanto sociālajās telpās, birojos un tamlīdzīgi. Ģipša apmetumi ir piemēroti gan rokām, gan mašīnu lietošanai. Ja izvēlaties mašīnu apmetumu, cenu novērtējums pārvietojas ap 9 līdz 13 eiro par m2. Lainno - cementa apmetumu var izmantot telpās ar augstāku mitrumu - vannas istaba un virtuve. Šāds apmetums var būt gluds vai strukturēts, un to var piemērot mašīnai. Salīdzinot ar ģipša apmetumu, cena tiek lēsta 7 - 8 eiro par m2. Lime apmetums bez pievienotās cementa ir klasisks otrais apmetums. Var būt gluda, bieza vai apmetums. Ja jūs nolemjat šāda veida apmetumu, jūs maksāsiet EUR 10 - 12 par m2. Iepriekšējās rindas liecina, ka mašīna ģipša cenas ir atšķirīgas. Un cik daudz jūs maksājat, ir atkarīgs no vietnes, kurā dzīvojat. Ja jūsu apkārtnē ir ērti meistari, to var uzskatīt par novāktiem. Mašīna ģipša labs apstrādātājs var būt plānots darbs vairākas nedēļas, un mēnešus iepriekš un vairāk naudas var lūgt labu darbu. Tāpēc nevilcinieties un mēģiniet meklēt mašīnas plastmasas uz Wilio jau šodien.