Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Pasīvā māja
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.499 reģistrēti profesionāļi
91.985 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Pasīvā māja Cena

Cik maksā pasīvā māja? Pasīvajām mājām mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: projektēšana un vizualizācija, cenu piedāvājums, atsevišķu detaļu izgatavošana, montāža un serviss. Energoefektīvo māju cenas ir ap 60 tūkst. -130 tūkst. eur par mājām. Dārgākā prece pasīvajās mājās parasti ir atsevišķu detaļu montāža, izmantojot smago tehniku. Papildus izmaksās var ietilpt: būvatļauja, energosertifikācija, pieslēgums elektrotīklam, kas vidēji maksā 200-1000 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 24.888 pakalpojumu sniedzējiem. Jums vairs nav jāmeklē: pasīvās mājas cena, pie mums saņemsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsPasīvo māju cenu saraksts

Lai uzzinātu precīzu pasīvās mājas cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu sertificētajiem speciālistiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram pakalpojumam pasīvās mājas kategorijā.

Pasīvā māja ar lietderību Flat 60 m2111 180,51€ / visi
Pasīvā māja ar lietderību Flat 60 m2 bez zemes. Disposition: 2 istabas. Pilnīga fasādes siltumizolācijas sistēma, iekšējais ūdens sadalījums, kanalizācija, iekšējie griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīzes, sanitārie, apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pasīvā māja ar lietderību 80 m2148 240,68€ / visi
Pasīvā māja ar lietderības platību 80 m2 bez zemes. Disposition: 3 istabas. Pilnīga fasādes siltumizolācijas sistēma, iekšējais ūdens sadalījums, kanalizācija, iekšējie griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīzes, sanitārie, apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pasīvā māja ar lietderību FLAT 75 m2138 975,64€ / visi
Pasīvā māja ar lietderību dzīvoklis 75 m2 bez zemes. Disposition: 3 istabas. Pilnīga fasādes siltumizolācijas sistēma, iekšējais ūdens sadalījums, kanalizācija, iekšējie griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīzes, sanitārie, apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pasīvā māja1 853,01€ / m2
Pasīvā māja ar pilnīgu fasādes siltumizolācijas sistēmu, iekšējo ūdens sadali, notekūdeņi, iekšējais griesti, izolācijas izolācija, grīdas, flīzes, sanita, apkure, ieejas durvis un logi.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Jauna mājaCik maksā jaunbūve? Jaunbūvēm bieži sniedzam sekojošus pakalpojumus: projektēšana, vizualizācija, risinājumu konsultācijas,...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Atjaunināts: Sep 14, 2023