Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Fotoelementi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.499 reģistrēti profesionāļi
91.984 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Fotoelementi Cena

Cik maksā fotoelementi? Fotoelementu jomā mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: apskate, uzstādīšana, palīdzība finansiālā ieguldījuma iegūšanā. Fotoelementu cenas ir ap 3200-3600 eiro gabalā. Dārgākā prece fotoelementā parasti ir fotoelektrisko paneļu uzstādīšana grūti sasniedzamās vietās. Papildus izmaksās var iekļaut: energosertifikātu, sprieguma pārveidotājus, nesošās konstrukcijas, kas maksā vidēji 20-150 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 21.485 pakalpojumu sniedzējiem. Nemeklējiet tālāk savu fotoelementu cenu, jo kopā ar mums saņemsiet vislabākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsCenrādis fotooltaiky.

Lai uzzinātu precīzu fotoelementu cenu, nosūtiet pieprasījumu mūsu sertificētajam speciālistam un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Lūdzu, skatiet cenas katram pakalpojumam fotoelementu kategorijā.

Sagatavošanas darbs40,74€ / visi
Sagatavošanas darbs pirms paneļu uzstādīšanas līdz 8 paneļiem
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Pārvadātāja režģa uzstādīšana fotoelementu paneļiem17,46€ / gabalas
Pārvadātāja režģa uzstādīšana fotoelementu paneļiem, lai piestiprinātu flīžu, gofrētu loksni
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Sprieguma mainītājs.1 513,10€ / visi
Sprieguma invertora uzstādīšana un savienojums no DC - AC līdz divpusējai
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Saules fotoelementu sistēma2 793,41€ / visi
Saules vienfāzes fotoelementu sadzīves sistēma ar patēriņu līdz 3500 kWh. Uzstādītā elektrostacijas elektrostacija 2.12 KWP. Sistēmā ietilpst: 8 x saules 270 WP fotoolta panelis, pārsprieguma aizsardzība, savienotāji un kabeļu un atbalsta konstrukcija.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
ElektriķisCik maksā elektriķis? Elektriķiem bieži sniedzam šādus pakalpojumus: elektrības pieslēgšana, apgaismojuma uzstādīšana,...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Saules enerģijas priekšrocības Saules fotoelementu enerģija ir tīra enerģija Viens no galvenajiem iemesliem, lai izlemtu par saules enerģiju, apzinās, ka jūs darāt kaut ko labu videi. Atšķirībā no tradicionālajiem enerģijas avotiem, PV paneļi elektroenerģijas ražošanā neizpilda kaitīgas siltumnīcefekta gāzes, tās nepiesārņo gruntsūdeņus vai citādi neizmanto dabas resursus. Turklāt jūs palīdzat aizsargāt planētu, samazinot atkarību no neatjaunojamās enerģijas. Katru reizi, kad izmantojat saules enerģiju, nevis izmantojot fosilo kurināmo, jūs palīdzēsiet saglabāt neskartus zemes resursus vēl vismaz vienā paaudzē. Saules FV enerģija ir klusa un neuzkrītoša Jums nebūs jāuztraucas, ka skaņas ražošanā saules enerģija tiks novirzīta, ja atrodaties mājās vai dārzā, jo tas būtu kādā tradicionālajos dīzeļģeneratoros vai citās neto enerģijas alternatīvās. Atšķirībā no dažām enerģijas ražošanas sistēmām Solar FV enerģija ir pilnīgi klusa un netraucē jūsu ikdienas aktivitātēm. Tādā pašā veidā fotoelementu paneļi ir vizuāli neuzkrītoši. Lielākā daļa māju īpašnieku nolemj ievietot fotoelementu saules paneļus uz jumtu vietās, kas nav redzamas no reljefa līmeņiem, izmantojot citādi neizmantoto nekustamā īpašuma telpu. Pat FV saules paneļu uzstādīšana ir vienkārša un vienkārša, nepārtraucot mājsaimniecības darbību. Saules FV enerģija samazina enerģijas kontus Saules fotoelektriskās enerģijas sistēmas var samazināt enerģijas pārskatus vairākus nozīmīgus veidus. Tā kā jūs veicat daļu no sava elektrības, jūs varat ievērojami samazināt finanses, ko maksājat ar savu enerģijas pakalpojumu sniedzēju. Ja jūs dzīvojat reģionā, kurā pieaug enerģijas cenas un pēc pieprasījuma pēc tam, jūs esat laimīgs. Daudzas valdības nodrošina subsīdijas, lai segtu sākotnējās izmaksas FV paneļu uzstādīšanai, izmantojot nodokļu atvieglojumus un citas stimulēšanas programmas. FV paneļiem nav nepieciešama lieliska apkope Fotoelementu paneļu darbības izmaksas ir minimālas, pat salīdzinājumā ar citiem tīriem enerģijas avotiem. Tas lielā mērā ir saistīts ar to, ka saules paneļiem ir nepieciešama neliela apkope, tostarp ilgtermiņā, jo ir būtībā nav kustīgu daļu, nekas, lai pārtrauktu un nav nepieciešama regulāra eļļošana, lai saglabātu to funkcionalitāti. Viņi strādā vienatnē. FV saules sistēmas var pielāgot Lai jūsu enerģijas vajadzības būtu jebkura, saules paneļus var konfigurēt atbilstoši jūsu prasībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir muižas vai mūsdienīga ģimenes māja, jūs varat veidot savu precīzu sistēmu, kas nepieciešama, lai padarītu enerģiju, kuru plānojat un ir nepieciešams izmantot priekšrocības. Fotoelektriskie saules paneļi nodrošina tīru un atjaunojamu enerģiju, kas ir jūsu seifa izpirkšanai. Katru reizi, kad jūs skatāties uz ikmēneša kontiem, jūs smaidīsiet, kad uzzināsiet, cik daudz jūs esat saglabājis caur fotoelementu visa gada garumā. Turklāt jūs būsiet ideja, ka jūs kaut ko darāt dabas resursu un glābšanas planētas ilgtspējībai, lidlauks, lai sirdis būtu laba sajūta.
Atjaunināts: Sep 14, 2023