Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Tīkls logiem, tīkls durvīm
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.515 reģistrēti profesionāļi
92.198 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Tīkls logiem, tīkls durvīm Cena

Cik maksā logi un durvju tīkli? Mēs bieži sniedzam šādus logu tīklu un durvju tīklu pakalpojumus: logu un durvju tīklu izgatavošana un uzstādīšana. Insektu sietu cenas durvīm un logiem ir ap 25-120 eiro gabalā. Dārgākā prece logu un durvju tīklos parasti ir automātiskā bīdāmā kukaiņu tīkla izgatavošana. Papildus izmaksās var ietilpt: pēcgarantijas serviss un rokturi, kas vidēji maksā 10-15 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 17.522 pakalpojumu sniedzējiem. Nemeklējiet tālāk: logu tīkli, durvju tīkli, jūs saņemsiet no mums vislabākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsCenrādis tīkls uz logiem un durvīm

Lai uzzinātu precīzu cenu par Windows un durvīm, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram pakalpojumam kategorijas tīklos uz logiem, durvīm uz durvīm.

Kukaiņu acs uz loga17,95€ / m2
Kukaiņu kukaiņu kakla - fiksēts, standarta pelēks tīkls. Izlaiž pietiekami daudz gaismas un novērš kukaiņi pirms ieiešanas interjerā.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Kukaiņu acs uz durvīm17,95€ / m2
Durvju kukaiņu acs - fiksēts, standarta pelēks siets. Izlaiž pietiekami daudz gaismas un novērš kukaiņi pirms ieiešanas interjerā.
Kopā
m2
Ievadiet pieprasījumu
Konsultācija28,95€ / visi
Konsultācijas, izvēloties kukaiņu acis uz durvīm un logiem.
Kopā
visi
Ievadiet pieprasījumu
Uzstādīšana34,74€ / stunda
Stundas likme, uzstādot kukaiņus uz durvīm un logiem.
Kopā
stunda
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Āra žalūzijasCik maksā āra ēnojums? Ārējai ēnošanai mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: fokuss,...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Cik daudz tīkla loga stends? Logu acu cenas ir atkarīgas no to izmēriem, materiālu un loga tipiem. Vidējā cena svārstās no 30 līdz 40 eiro. Veidi tīklā uz logiem Jūs parasti satiekat trīs veidu acs. Izvelkamais ir paredzēts to lejupielādei no loga. Side-cietās vielas parasti izmanto bīdāmām durvīm un funkciju kā daļu no durvīm. Suspensija ir iestatīta uz rāmi, kas atvērta vai aizveras kā žalūzijas. Grilu veidi kukaiņu tīklam Režģa tipam ir ietekme uz izmaksām. Tie ietver: nerūsējošā tērauda poliestera vai polipropilēna un alumīnija. Poliesteris ir visbiežāk izmantotā acs formā un tīrīti tīrīt ar ziepēm un ūdeni. Tas ir izturīgs pret nagu mājdzīvniekiem, ideāli piemērots dzīvojamām mājām. Nerūsējošais tērauds ir stingrāks nekā poliestera. Tas nodrošina drošību un ir pieejams dažādās krāsās. Alumīnijs var būt nerūsējošā tērauda aizstājējs un tai ir mazāka rūsēšanas priekšrocība. Logu un durvju veids Izvelkamo logu rāmji ir piemēroti gandrīz katram logam. To cena ir augstāka materiāla un uzstādīšanas dēļ. Klasiskās durvis ar bīdāmām atverēm turiet tīklu savā vietā un aizsargā interjeru no lidojošiem kukaiņiem. Mieti var arī izmērīt. Parasti izgatavots no alumīnija, tas ir uzstādīts atkarībā no loga vai durvju veida. Izmaksas Ja pasūtāt vairāk nekā vienu tīklu, cena var būt zemāka. Izmaksas ir atkarīgas no darba un neto numura. Tomēr cena var palielināties, ja jums ir nestandarta durvju vai logu veids. Vidējās izmaksas Insektu materiāli un uzstādīšana 400 - 2600 EUR Fiksētais materiāls un instalēšana kukaiņu acs 250 - 400 EUR Materiāls un uzstādīšana slīpuma montāža pret kukaiņiem 205 - 4,200 EUR Materiāls un uzstādīšana kukaiņu bīdāmās acs 250 - 4,200 EUR Kā turpināt? Tas ir ideāli, lai iegūtu vismaz trīs kotācijas. Pārbaudiet atsauci uz atsevišķiem ekspertiem, viņu darbu un pieredzi Wilio.
Atjaunināts: Sep 14, 2023