Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Atrodiet kvalificētus speciālistus par pieņemamu cenu

Koka žogi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsEsmu ļoti gandarīts par visu procesu, sākot no atbildes līdz remonta pieprasījumam, paveiktajiem darbiem, ātru piedāvājumu un vienošanos, ātru remontu, lielisko komunikāciju un saprātīgu cenu. Labi, paldies.
profile image
Matúš K.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Koka žogi Cena

Cik maksā koka žogi? Koka žogiem mēs bieži sniedzam šādus pakalpojumus: objekta apsekošana, koka žoga projektēšana, žoga izbūve un uzstādīšana. Koka žogu cenas ir ap 15-35 eiro par m2. Dārgākā prece koka žogos parasti ir kļavas koks. Papildus izmaksās var ietilpt: aprīkojums pamatu rakšanai, slīpmašīna, laka kokam, kas vidēji maksā 15-60 eiro. Kad ievadīsit vaicājumu, mēs sazināsimies ar 25.470 pakalpojumu sniedzējiem. Nemeklējiet tālāk: koka žogi cena, pie mums saņemsiet labākos piedāvājumus un kvalitatīvu darbu.

Skatīt arī:Pakalpojums
KalkulatorsKoka žogu cenu saraksts

Lai uzzinātu precīzu cenu koka žogi, nosūtiet pieprasījumu mūsu pārbaudītajiem ekspertiem, un pēc tam saņemsiet vairākus piedāvājumus. Skatiet cenas katram pakalpojumam koka žogu kategorijā.

Žogs Kolonna Neitempnová45,39€ / gabalas
Fence unimkarressed koka stabi un trūkumi ar diametru 100 - 150 mm ar samazinātu un blīvējumu, bet bez zirgu sabrukuma
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Žoga kolonna impregnēta48,88€ / gabalas
Aprīkojums koka žogu kolonnas un loki ar diametru 100 - 150 mm ar samazinātu un sablīvēšanos, bet bez urbumiem labi, impregnējot apakšējo daļu no slaidu vai darvas pirms apmetnes
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Koka žogs Lamella.32,59€ / gabalas
Koka žogs Lamella 180 x 180 cm Dabisks impregnēts
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Koka žogs37,25€ / gabalas
Koka žogs 178 x 80 cm dabisks impregnēts
Kopā
gabalas
Ievadiet pieprasījumu
Saistītais cenu sarakstsCitu pakalpojumu cenu saraksti
Žogi un vārtiCik maksā žogi un vārti? Mēs bieži sniedzam šādus žogu un vārtu...
Parādīt vairāk
Vai šīs informācijas nodevās jums?
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Veidojot koka žogu, faktors nosaka daudzu cenu. Laba ziņa ir tāda, ka koka žogi pieder lētākajai cieto žogu tirgum. To darot, tie piedāvā ne tikai kvalitatīvu aizsardzību un kalpošanas laiku, bet arī dabisko materiālu. Koka žoga cena ir noteikta kopējam skaitītājam. Koka žoga izmaksas ir no 40 līdz 100 un vairāk eiro. Protams, vairāki faktori izlemj par iegūto cenu. Dārgākā koka žoga daļa ir dabiski materiāls un darbs. Materiāls var iedalīt divās kategorijās. Pirmais ir slovāku meži. Mīksti, piemēram, akatas, egles vai priedes. Tie pieder lētākajam pārneses žogam. Tomēr ir nepieciešams paļauties uz regulāru apkopi un zemāku dzīvi. Oak žogi ir masveida, koka grūti, bet cena ir nedaudz augstāka. Tas ir slovāku koksne, tāpēc koksne ir pieejama, parasti nav nepieciešams gaidīt un ar desmitu gadu zemes gabalu piemērotā aprūpē. Eksotiskie meži - nāk no Dienvidamerikas vai Āfrikas. Šeit ir augstākā cena. Tajā pašā laikā viņiem ir eksotiski ne tikai vārdi, bet arī izskats. Tā ir cīņa pret ilgu dzīvi. Tie ir masveida žogi, kas ir pelnījuši kvalitatīvus veidgabalus, apstrādi un tādējādi dabiski palielina darba cenu. Tomēr tas bija kauns, lai padarītu šādu žogu. Koka žoga piedevas tiek mērītas atšķirīgas. Jūs varat izmantot kalšanas, dažādu grezno piederumu vai izgriezumu augšdaļu. Protams, tas, protams, ir augstāka žoga cena. Cenā ietekmē arī virsmas apstrādi, kuru izlemjat ārstēt un gleznot. Koka žogs jums ir gleznot kvalitātes lakas, kuru cena ir arī atšķirīga. Šeit ir ieteicams tieši konsultēt ar galdnieku, kas ieteiks piemērotu pamata glezniecību un pārklājumus. Par Torba cenu atšķirt, vai tā ir jauna žoga ēka vai, piemēram, to labot. Orpava pie koka daļēji semjeriem ir vieglāk, ir iespējams nomainīt tikai bojātos paneļus, un tāpēc ir arī koka žoga uzturēšana ievērojami lētāk nekā cita veida žogos. Koka žoga stabilitātes un uzturēšanas un atjaunošanas izmaksas svārstās no reģiona un kvalitātes. Tomēr jūs varat salīdzināt dažādus meistarus un galdniekus Wilio, kas tiks sakosts kā atsauces un citāts. Atrodiet savu meistaru, perfekta koka žoga skrupus pie vēlamās cenas.
Atjaunināts: Sep 14, 2023